Rüyada Bok Temizlemek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada bok temizlemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Bok Temizlemek ruya tabiri ve ruya yorumları bok temizlemek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada bok temizlemek, rüyayı gören şahhsın şansının artmış olacağına rivayet ediilir. Başarının artması vesilesiyle kişinin ticaret hayatıı içerisindeki çevresinde nam salacağına, işş yaşamında bütün dikkatleri üstüne çekeceğinee, takdir toplayacağına ve yaptığı iişte diğer bir sözle tek aadam (kadın) olacağına delalet eder. İnanarak, hırsla, azimle ve istekle çalıışmaya sonra da rahat, lüks vee güzel bir hayata sahip ollmaya işaret eder.

Rüyada Boku Temizlemek

Rüyayı gören şahsın herkesin gözünde ççok iyi bir izlenim edineceğine, büyük, güzell ve önem arz eden iişler yapacağına, bunun da başarılarına başşarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlıık katacağına tabir edilir.

Rüyada Boklu Tuvalet Temizlemek

Bir insan eğer rüyasına boklu biir tuvaleti temizlediğini görmüş olursa o insan keendisine büyük kar getirecek yatırımlar yaapacaktır diye rivayet edilir. Rüyayı gören kimsenin çok bereketli bbir işin altına imzasını atması vesilesi ile hayatındakii verimin artmış olacağına işaret eeder.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

 

Rüyada tuvalet temizlemek ne yazık kki iyi manalara gelmez. rüyayı gören şahsın inanarak attığı birr adımın sonucunda istediği sonuca ulaşamayacağına, hhevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, sahipp olduklarının elinden kayıp gitmiş ollacağına bunun da geçim derdine ddüşmesine neden olacağına rivayet eder. Kötü ve zor günler geçirmeye yyorumlanmaktadır.

Rüyada Kaka Temizlemek

Rüyada kaka temizlemekle bok temizlemek aynnı anlama gelir. Rüyayı gören kimsenin kendisine hayır, beereket, bol kazanç ve bol rızık getirecek iişlere gireceğine, bu yolda karşısına çıkkacak hiçbir engelin kendini yıldıramayacaağına ve umutsuzluğa düşüremeyeceğine alamet ederr. Hem makam hem de zenginlik olaarak kabul edilir.

Rüyada Büyük Abdest Temizlemek

Rüya sahibinin geçim derdini bütünüyle ortaddan kaldıracak, borçlarının kolay bir şekilde öödemesine olanak sağlayacak ve her iistediğine dilediğince kavuşmasına sebep olacak fırsatllarla karşılaşmış olacağına ve herkesin ggelmek istediği noktalara geleceğine rivayet edder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Fare Yakalamak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...