Rüyada Acı Yemek

Rüyasında acı yiyen bir kimse sevinecek demektir.

Bazen acı yemek aksi ile yorumlanır. Rüyasında acı biber yediğini görmek, eger biberler taze ve yesilse sağlığa, dövülmüş halde kara veya kırmızı biberse, kötü bir haber alacağına delalet eder. acı yediğini görmek, mide hastalığına tutulacagina işarettir.

Rüyada acı bir şey yemek, birden sevinmek demektir. Bir söz veya işiteceği şeyler bu sevince de söylenecek neden olabilir.

Rüyada acı çekmek tam aksi olarak yorumlanır. Duyulan acı büyük huzur ve mutluluğa işaret eder. Ellerdeki acı hissetmek bolluk olarak yorumlanır.

Acıyı hisseden sizseniz; gereksiz yere canınızı sıkacağınıza işaret eder. Acı çeken başkalarıysa, yanlış davranışlarınızın neden olduğu hataları gösterir.
. . .

“Rüyada Acı Yemek” ile ilgili 2 yorum var.

  1. gözde

    sahneden geçip gittiğimi gördüm.

  2. kübra

    rüyada acı sarma yiyodummmm

Bu sayfada Rüyada Acı Yemek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Acı Yemek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Acı Yemek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)