Rüyada Adam Görmek

Rüyada Adam görmekle, Erkek görmek aynı manaya gelir.

Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder.


Adama para vermek, cansıkıcı bir dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük bir para kazanılacağını belirtir. Rüyada daha önce tanışmadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı gösterir.

Erkek adamla kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı; adam öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanmasını veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, adamdan bir şey almak, ciddi bir hastalığa, birisine iyilik etmek, yakın çevrede bir sıkıntıya işaret eder. Adama para vermek, dedikoduyu, para almak, emeğinin karşılığı çok büyük miktarda para kazanılacağını belirtir. Adama hakaret, size yöneltilen suçlamalardan kurtulmaya işarettir.

Yakışıklı bir erkek adam görmek, mutlu bir hayatınız olacağı anlamına gelir. Çirkin veya bakımsız bir erkek, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir.

Adam, boylu poslu ise destek, temiz pak giyinmiş hoş biri hayırlı haber, üstü-başı pis ise tatsız dedikodu, cılız, solgun bir adam ise umudun boşa çıkmasıdır.
. . .

“Rüyada Adam Görmek” ile ilgili 10 yorum var.

  1. kadriye

    rüyamda bir balık adam gördüm.vücudu balık sadece yüzü insandı ve tanıdık iyi bir film artisinin yüzüydü.Ben bu artisin filmlerini çok beğeniyor kendisini de çok efendi buluyorum ama yakınlarda onunla ilgili hiç film izlemedim düşünmedim de.Bir üst geçitten geçerken yerde sürünen bir balık görüyorum ve yaklaşınca yüzünü farkediyorum. Bu insan sanki benim hayatımıe onu önemli parçası gibi hissediyorum.Yere eğiliyorum gözlerim dolu dolu yüzüne dokunuyorum ve onu öpüyorum.Bu rüyayı sabaha karşı gördüm ve gerçek gibiydi.Çok etkilendim acaba ne anlama geliyor.

  2. melis

    ben rüyamda iki genc erkek tarafindan takib ediliyodum.pesimden kosuyolardi. bi binaya kactim bi an aralarindan birisinin elinde silah vardi benim ben adami bikere vurdum ama ona bisey olmadi sonra bi kapidan iceri girdim sanki cok zengin biri oturuyodu orda. ordakiler bana yardim edip kapiyi kilitlediler cok ilginc tuhaf bi rüyaydi devami var ama pek hatirlamiyorum sadece bitanesini oda o girdigim evin sahipleri bana bi oda verdiler aksam yanima bi adam yati sonra bi kadin gelip ona yatagimdan hemen cikmasini söyledi. bu nedemek anlamiyorum

  3. Cemile

    rüyamda çok yorgunum gerçek hayat ta da öyleydi uyudum neyse uyuyorum ama uyandığımda yer değiştir mişim yani evin koltuğunda uyuyorsam yerde bir yerde uyanıyorum korkarak çığlıklar atarak kapı kapalı açıyorum abim ve tanımadığım adam var sonra birşeyler oluyor adam ile konuşuyorum ben nesıl buraya geliyorum diyorum birşey söylemiyor galiba geçiştiriyor sonra adam bana sarılıyor tam hatırlayamıyorum adam saçımı okşuyo yanağımı okşuyor ben rüyamda kendimden geçiyorum daha sonra gerçek hayatta uyanıyorum ama hemen yine uyuyorum yine o adamı görüyorum bu sefer hiç korkmuyorum adama bende sarılıyorum ona güvenebileceğimi biliyorum beni yanağımdan öpüyor gögsüne sarılıyorum başımı koyuyorum haaa uynmadan önce annemin evinde oluyorum yatak toplamada yardım ediyor ve şu an korkuyorum kafam karıştı ve evliyim 17 buçuk yaşındayım yardımcı olursanız sevinirim lütfen

Bu sayfada Rüyada Adam Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Adam Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Adam Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .