Rüyada Ahır Görmek

Rüyada bir ahır görmek geçici bir süre için çevrede şöhret olmaya yorulur.

Cambazhane veya beylik ahırı görmek, çok çalışmanın karşılığının alınmasına; ahırda yumurta bulmak, herkes tarafından sevilip sayılmaya işarettir.
. . .

“Rüyada Ahır Görmek” ile ilgili 2 yorum var.

 1. Rüya Tabircisi

  Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir. Hububat ve hayvanla dolu bir ahır, bolluğun, bereketin, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir.

  Rüyada bir ahirda bulundugunu gören kimse, tövbe etmeli ve yaptigi islerden dolayi pismanlik duymalidir.

  Hububat, buğday, birçok sağlıklı hayvanla doluysa, bolluğun, bereketin simgesidir. Boş bir ahır, mal kaybına, fakirliğe ve sıkıntıya işarettir.

  Bir yerde topluca görülen sığır cinsi hayvanlar besili iseler bolluğa, zayıf iseler kıtlığa; katır görmek uzun emele, eşek görmek mutluluk ve hoş geçime delalet eder.

  Boş ahır, kişinin beklentilerinin bir süre daha gecikmesiyle tabir edilir.

 2. ayşegül

  rüyamda bir ahırda oldumu gördüm ve içerde birtane besili hayvan ama dişimi erkkmi çözemedim göyüs bölgesinden şarıl şarıl kan akıyordu ve korktum uyandım sonra tekrar uyudum yine ahırdayım bu sefer dışarı çıkıyorum bi bakıyorum kalabalık insanlarla dolu omuzlarında birtane cenaze herkes ağlıyo çok koktum ve yorumunu sizden bekliyorum teşekür ederim

Bu sayfada Rüyada Ahır Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Ahır Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Ahır Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)