Rüyada Akraba Görmek

Rüyanızda bir akrabanızı gördüyseniz, yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla-i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Bir başka yoruma göre; Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacak demektir. Sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir. 

Rüyada akrabalardan birini görmek, bazen de güvenle yorumlanır, insanın kendi ailesine mensup bir kişiyi görmesi, hayatta yalnız olmadığına, ona yardımcı olacak arka çıkacak baska kimselerin de var olduğuna inandığına delalettir. Bir rivayete göre; rüyada akraba görmek, beklemediği bir kimseden bir fenalık göreceğine delalet eder.

Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.
. . .

“Rüyada Akraba Görmek” ile ilgili 15 yorum var.

  1. mavimsi

    Rüyamda amcami amcamin eşini amcamin kizini annemi gördüm bir odada oturuyoduk ben nornalde açık bi kizim ruyada başımda kirmizi başörtüsü vardii benim başörtüm çok guzeldi böyle ignelenmis gayet düzgün gorunuyordu amcamin kizida normalde aciktir ruyamda ondada başörtüsü vardı turuncu ve pembe renkleriyle karışık bi başörtüsuydu ama hic ignelenmemis onu falan açık bi sekildeydi amcamin eşi benim basortume bakip agliyodu ve amcan izin vermedi diye benim kizim esarba igne takamadi diyodu. Çok etkilendim acaba bunu baba yorumlayabilir misiniz.simdiden Teşekkür ederim

Bu sayfada Rüyada Akraba Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Akraba Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Akraba Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .