Rüyada Araba Görmek

Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire delâlet eder. Bir kimse rüyada arabaya bindiğini görse, uzun ve zahmetli bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Kaza yapmış araba büyük bir mevki sahibi olmaya; yuvarlanmış araba, itibarınızın kısa süreli olacağına; araba altında kalmak, zenginliğe veya büyük bir mirasa; arabanın peşinden koşmak, uzun süreli işsizliğe yorumlanır.

Arabaya binmek işlerinizin iyiye gideceğine ve bir terfii edeceğinize işarettir. dolmuş yapan arabaya binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Atlı araba, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.Rüyada herhangi bir arabayı görmek, rüya sahibi için geçim hususunda aldığı tedbire işarettir. Rüyada arabaya bindiğini görmek, büyük bir mevkiye erişmeye delâlet eder. Arabadan inmek bunun zıddı ile tâbir olunur. Arabaya binmek hayırlı bir evlâda da işarettir.Yine rüyada arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delâlet eder. Rüyada araba vapuru görmek, hayırlı, sevinçli ve bereketli bir sefere işarettir.

Rüyasında bir otomobil kullandigini görmek bulundugu iste basarili bir idareci olduguna; memur veya isçi degil de halkdan biri ise, onlar tarafindan sevildigine ve becerikliligi yüzünden onlarin hükümetle olan islerinde aracilik yaptigina delalet eder. Bir otomobilin içinde oldugunu görmek, bir suçtan dolayi tutuklanacagina ve sonra suçsuzlugu anlasilarak tahliye edilecegine delalet eder. At arabası ile seyahat etmek, hiç bir zaman bir arabaya sahip olunamayacağına, arabaya binmek, büyük bir mevkiye ulaşılacağına, arabadan inmek, mevkii kaybına, kaza yapmış bir araba görmek, kısa süreli bir şerefe nail olmaya, arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir. Arabaya binmek hayırlı bir evlad ile de tabir olunur. Ve yine arabaya bindiğini görmek, devlet adamları tarafından gelecek izzet ve yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder.
. . .

“Rüyada Araba Görmek” ile ilgili 36 yorum var.

 1. dilek

  rüyamda eski erkek arkadaşım benin yaşadığım yere geliyo.arabasını park ettiği yer çimenlik çok güzel yeşillik.onunla el ele tutuşup pazar yerine doğru yürüyoruz arkamızdanda annem geliyo.pazar işimiz bitince o tekrar arabasına binip dönüyo..yorumunuz bekliyoru.şimdiden tşkler

 2. nebahat

  ben arkadaşa istihare için yatmıştım o rüyayı o zaman gördüm ben gece istihareye yattım fakat yattığım zaman değide uyandım sabah namazından sonra bu rüyayı gördüm öncelikle belirtmek istedim biraz kafamı karıştırdığı için .rüyam şöyleydi:evin kapısın birisi çalıyor karşımda cüce bir kadın korkuyorum ondan eve girmek istiyor ben de sokmak istemiyorum benim yanımda biriside var ama onu kim olduğunu hatırlamıyorum cüceye evin o olmadığını anlatıyorum kapıyı kapatıyorum daha sonra kapıyı acıyorum heralde onu tam olarak hatırlamıyorum cüce kadın evin bir alt kat merdiveninden merdivenin başında yanında market poşetleri var poşetin rengi genel olrak beyaz bana üst katı gösteriyor. üst katta merdivensiz sadece kapısı olan biyer bende ora olmadığını söylüyorum acaba rüyam istihareye giriyomu yorumu nasıldır.girmiyorsada yorumunuzu alabilirmiyim şimdiden teşekkür ederim

 3. sena

  NOT:AFEDERSİNİZ İLK GÖNDERDİĞİM E-POSTA ADRESİNİ YANLIŞ YAZMIŞIM DOĞRUSU BU ADRES.rüyamda sevgilimin arabasını ben alıyorum. bir yerde duruyorum önce sonra bir adam geliyor. arabanın kapılarını açmışım hava alsın diye. ön tarafa geçmeye çalışıyor. bende kapıları kapatıp arabayı çalıştırıyorum. bir ara sokaktan geçecekken çıkmaz sokak olduğunu görüyorum. kadının biri bi alt sokaktan gitmemi söylüyor.sonra bakıyorum ailemden bazı kişiler de arabada.arabanın içi salon kadar büyümüş. ailem arabayı çok beğeniyor.bende salon kadar büyüdü gerçekten diyorum.bir yandan tedirginim ya sevgilim arabayı aldığımı görürse diye.ama yola devam ediyorum. bir yere gelip arabayı park ediyoruz.geldiğimiz yerde bir salon.yorularınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

 4. ebru

  Merhabalar ruyamda sevdigim bir kisiyle birlikte beyaz bir arabanin arka koltugunda oturuyoruz biryerlere gidip geliyoruz.yanimizdada tanıdığım bir cocuk var.yanimdaki adam biseyler ikram ediyor bana şeker ve çubuk krakeri hatirliyorum.ben birlikte gorunmekten korkuyorum ama o birşey olmaz diyor çekinmiyor.

 5. emel

  Dün akşam ki rüyamda bir araba kullanıyordum ve yan koltuğum da iki ay önce evlendiğm eşim oturuyor du sanki bana nasıl kullanmam gerektiğini gösterir gibi büyük bir yokuş a geldik ileriye kadar gittim tam üstüne çıkmış ken geri geri tekrar indim eşim çok hızlı çıkmamgerektiğini söyledi ama ben eşime gidemem belki sen cık burayı dedım ve yer değiştirdik o kullandı ve yokuşu çıktık yeni evliyiz ne anlama geldiğini çok merak ediyorum lütfen yardımcı olun

 6. hasan

  Rüyamda Babamin arabasında tek basima oturuyorum arka koltukta araba kendi kendine yuruyor sonra ben arabayi carpacagini gorunce direksiyona geciyorum kendim suruyorum .
  yorumunuzu bekliyorm

Bu sayfada Rüyada Araba Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Araba Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Araba Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)