Rüyada Asıldığını Görmek

Rüyada asılmak ilim ehli için yöneticiliğe, Halk tabakasından birinin asılması gadre uğrama ya da gizli işlerin açığa çıkmasına, Bekar için evlenmeye, Bir meydanda asılmak, orada yönetici olmaya, Ölünün asılması ahirete faydası olmayacak dünyalığa delaleet eder.

Rüyada asılmak, birçok vech ile tâbir edilir.

İmam Nablusî demiştir ki:
— Valiliğe ehil olan bir kimsenin rüyada asıldığını görmesi, vali olacağına işarettir.

Rüyada asılmak, yücelik ve nail olacağı nimetlere delâlet eder. Rüyada bir şehirde idam edildiğini görmek, idam edildiği şehrin şerefi nisbetinde erişeceği reisliğe delâlet eder. Yine rüyada asılmak, fakirler hakkında hayra ve gizli şeylerin meydana çıkmasına; zenginler hakkında ise, şerre ve işlerinin bozulmasına işarettir.

Hem ölü, hem de o halde yine idam edildiğini görmek, dini bozukluğa ve fakat dünyanın şeref ve yüksek makamlarına delâlet eder.

Bekâr bir adamın rüyada idam edildiğini görmesi, evleneceğine işarettir.Deniz üstünde bir vapurda yolculuk yapan biri rüyada asılmış olduğunu görse, bu rüya onun hakkında hayra delâlet eder.

Rüyada idam edilmiş birinin etinden yediğini görmek, ileri gelen birtakım kimselerden menfaat teminine delâlet eder.
. . .

“Rüyada Asıldığını Görmek” ile ilgili 2 yorum var.

 1. ersin

  ben rüyamda bir evde bir kadın gördüm daha doğrusu bi arkadaşımmış beni evine götürdü ve sonra kaplanlar vardı içeride içlerinden biri onu elini yüzünü yalıyordu şok oldum sonra bana yaklaştı yüzümü yalamaya başladı sonrada ağzıma kustu pis bi şekilde de gülüyordu kaplan ve rengi beyazdı sanırsam sonra onla bi anda bir şey oldu içinden konuşmalarını sezdim konuşmuyordu ama ben onun dediklerini duyuyordum ağzıma kusarken içmemi söyledi ve bende korkudan içtim sonra bi lavaboya gittim su açıktı bem beyaz akıyordu bende istifra ettim geri çıkardım tam aynaya bakacaktım ki uyanmışım kalktığımda ağzım yüzüm bi hoştu dolmuştu böyle anlatamam sonra ağzım acayip şekilde kokuyordu şimdiden cvplarınız için teşşekkür ederim kolay gelsin Allah yardımcınız olsun

 2. ismail

  Ben amcalarım ve yengemle beraber büyüdüm. Hatta yengem benim süt annemdir onu pek severim gerçek hayatımda..onlarla çoğu işlerdede ortağız..rüyama gelince..
  Babam amcam ve yengem hatırlayamıyorum ama belkide annem ve abimde orada olabilir , sanki normal bir yapılması gereken işmiş gibi ve bende buna hiç itiraz etmiyorum ,güzelce boğazıma ipi geçirdiler apar topar. Mekan ise bu söylediğim akrabalarımla büyüdüğüm eski evimiz..balkon demirlerine beni astılar ve bende öldüm..sonra ben ruhi olarak kendime dışardan baktığımda burnumdan belkide ağzımda kan gelmiş ve beni elden ele defnetmeye götürüyorlardı..
  Sonuç olarak ben bu rüyadan
  uyandığımda hiçte öyle kabus görmüş gibi uyanmadım.. Yanlız bu rüya beni çok derinden etkiledi..
  Yorum yazanlardan Allah razı olsun..

Bu sayfada Rüyada Asıldığını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Asıldığını Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Asıldığını Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)