Rüyada Asker Görmek

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder.

Rüyada asker olmak; zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Rüyasında askeri üniforma giyen bir kimsenin hayatında iyi değişiklikler olacak anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.

Rüyada Asker görmek; kudretle yorumlanir. Rüyada bir generalle konustugunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karsilasmayacaginiza delalet eder. Bir er olarak bir askeri büroda çalistiginizi görmek, hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylikla neticelendireceginize, bir askeri birlik içinde egitim yaptiginizi veya takim halinde bir caddeden geçtiginizi görmek, çalistiginiz yerde sevildiginize ve her zaman için hizmetinizden faydalanilip takdirle anilacaginiza isarettir.

Bir baska rivayete göre de; Rüyada bir asker, peygamber, devlet adami ya da bir alim ile görülüyorsa, muminler hakkinda yardima isaret eder. Bir kimse rüyada bir sehire veya bir sokaga ya da bir mahalleye asker geldigini görse, o yerlere yagmur yagar. Bazi tabirciler, asker görmeyi, muminler için kurtulus ve zalimlerden intikam alma olarakta yorumlamaktadirlar

Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.

Rüyada asker görmek; evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek,başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hastalanılacağına,kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına, askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde,kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize, silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.
. . .

“Rüyada Asker Görmek” ile ilgili 46 yorum var.

 1. Cihan

  Rüyyamda uzun ve dar bir oto yolda yürüyordum. hava belki Akşam vaktine yakın bir vakitti karanlıktı yada sabah oluyordu. sadece yürüdüğüm yolu görebileceğim kadar aydınlıktı. yürürken gözümle yolun sonunu izliyordum nereye gittiğimi bilmiyordum. ve ilerde yolun tamamını kaplamış. Bir askeri mifer gördüm. miğfer o kadar büyüktüki çok geniş bir alanı kaplıyordu. ( Bu miğfer askerlerin başına taktığı demir şabkaydı ) miğferin dibine kadar geldim. ve arın kısmından içeri girdim miğferden içeri girerken hava hala karanlıktı. o ıssız karanlık yoldan kurtulup sonunda miğferin içine girmiştim. içeri girdiğimde orda farklı bir alem vardı. masmavi bir gök yüzü vardı her yer güllük gülüstanlıktı yemyeşil ağaçlar. tertemiz akan dereler ve devamlı gülen ve gülümseyen sevinçli ve mutlu çok üst düzey rütbede askerler vardı. ben kapıdan içeri girdiğimde hüzünlendim. o üstün düzey rütbeli askerleri görünce dedimki lan bak işte biz okumadık adamlar okumuş hak etmiş dedim. bu güzel yerde bulunmakta yeter bana dedim kendi kendime. benim bulunduğum sınıf farklıydı kendi sınıfıma hiç bakmıyordum. sadece karşıdaki subayları izleyip hüzünlenmeye devam ediyordum. sonra birden bire benimde üzerimde bir askeri ünüforma nail oldu. üzerimdeki rütbelere baktım akla hayale gelmeyecek şekilde üstün düzey bir rütbem vardı bana mahsun olma dedi arkadaşlarım sen o imrendiğin kişilerden daha üstün bir rütbeye sahipsin dediler. orda hiç sivil yoktu hep askerdi bende askerdim kimse hüzünlü değildi herkes mutluydu.
  bende mutlu olmuştum uyandığımda keşke hiç uyanmasaydım dedim. çünkü orda askerler hava atıp duruyordu. benim rütbem daha yüksek olduğu halde ben hava atamadan uyandım. belki uyanmasam halada atmayacaktım. Hadi bakalım bu rüyyanın tabirini yapında görelim. ben şu an 30 yaşındayım. bu rüyyayı 15 sene önce gördüm ama hala aklımda dün gibi. mealini allah rızzası için bekliyorum.

 2. Doğulu

  Malum ege depreminin olduğu saate yakın ikindi vakti amerikan askerlerinin ıraklı bir sivili katletmekte olduğunu gördüm.önce bacağını kopardılar sonra üzerine el bombası attılar.içlerinden bir tanesi olanları kamerayla çekiyordu.sonra askerler vampire dönüştüler.
  yer yarıldı ve cehennem çıktı sonra askerler cehennemin içine düşüp yok oldular.

 3. ece

  rüyamda eşim rütbeli subay kıyafetiyle. yeşil renkli, omuzlarında apoletler var kırmızı. ve mezun oluyor törenine gitmişim. kucağında bebek var, elimizde bebek arabası. biz kışladayız, etrafından bir süre asker var, ama onların kucaklarında çocukları yok. ve eşim bir tepis kumanya alıyor.
  teşekkürler

 4. Serap

  Rüyamda artık bayanlarda askere gidecekmiş ve bende gidiyordum asker kıyafetlerim geldi onları terziye verip düzeltirdik halamın kızı çok ilgilendi. Bana bozuk para gibi bişey verdi Demir düğme gibi birşeydi fermuarımın patlak olduğunu söylüyordu gibi. Sonra ailemden bir kaç kişi geldi babam geldi ablam geldi tanımadığım bi erkek vardı patronumuş sözde. Giderken Mah. Silahla havaya ateş ettim gidiyordum beni geçiriyorlardı yürüyerek.

Bu sayfada Rüyada Asker Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Asker Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Asker Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .