Rüyada Babasını Görmek

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allaha itaat etmeye, ona isyan Allahın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa delalet eder.

Rüyada babasını vefat etmiş görmek, kötü bir habere işarettir. Babası tarafından sevilmek, önünde hayırlı bir yol açılacağı, sıkıntılı günlerin sona ereceğine işarettir.
Rüyasında babası tarafından sevildiğini gören kimse önünde hayırlı bir yol açılacak demektir. Sorunların üstesinden gelineceğine işarettir. Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve olayların üstüne cesaretle gidebilir. Böylece sorunlardan sıyrılır. Rüyayı gören kişinin babası yaşıyorsa bu işbirliği mutlu edecektir. Babası ölmüşse, bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.
Karşılaştığınız zorluklarda deneyimli birinden yardım alacağınızın, eğer babanız öldüyse işte zarara uğrama olasılığınız olduğunun işaretidir.
Rüyasında öz babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Rüyayı gören kişinin babası sağ ise bir işbirliği ve sevinç verecektir. Fakat baba ölmüş ise kısa bir süre sonra müjde ve sevilen biri gelecektir.
Rüyada babasini gören kimse muradina erisir, insanin gördügü en hayirli rüya, anasi, babasi, dedesi ve akrabalarini görmesidir. Bir kimse rüyada babasini görse, eger rüyayi gören ihtiyaçli ise, ummadigi yerden rizki gelir ve birisi ona cömertlikte bulunur. Eger rüyayi görenin herhangi yitigi varsa onu bulur, hasta ise iyilesir.

Rüyada babanizi görmek onun size karsi olan duygularinin sekline göre tabir edilir. Babanizi yüzü asik ve kederli bir halde görmek, size dargin olduguna; ölmüs olarak görmek, ona karsi davranisinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektigine; babanizin evi terk edip gittigini görmek aci bir haberle karsilasacaginiza, babanizin sizinle sert bir sekilde konustugunu görmek ise, onun size karsi sevgisinin ve sefkatinin devam ettigine isarettir.Babasini kendisinin bir bina içerisinde oturttugunu ve kendisi de binanin çatisini yükselttigini görse, dünya ve din islerinde babasinin yolunu takip eder ve bu yolda yükselir.
Rüyasında babasını gören kimse güç bulur ve cesaretle olayların üstüne gidebilir. Böylece zorluklardan kurtulur. Rüyayı gören kişinin babası sağsa bir işbirliği sevinç verecektir. Babası ölmüşse, kısa bir süre sonra bir müjde ve sevilen biri gelecektir.
. . .

“Rüyada Babasını Görmek” ile ilgili 31 yorum var.

  1. neslihan

    ben rüyamda ablamı hasta bi şekilde gördüm ve kardeşimide aynı şekilde ama sonradan uyanıyorlar ve hasta bir şekilde değiller sonra teyzem bize geliyor ve teyzemin de eşi hastanedeymiş annemde yanımda teyzemle sohbet ediyor ve babamda yanlarında onlarla konuşuyo galiba ama orasını tam olarak hatırlamıyorum.ben sonradan okula gidiyorum ve okul tam bir okul değil ev gibi duruyor arkadaşlarımı görüyorum ve bir tane erkek arkadaşımın yanında bebek var bebek erkek ve bebekle oynayıp duruyorlar sonra bebeği benim yanıma getiriyo konuşuyoruz espri flan yapıyo sonrada diğer arkadaşlarımın yanına götürüyor bebeği….Benim rüyam böyle işte eğer rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim hiç bir yerde bulamıyorum çünkü ilginizden dolayı teşekkür ediyorum

  2. melek

    rüyamda savaş vardı ama savaşılan kişiler insanlar değil uçabilen varlıklardı. Ben onların nereye doğru ittiğini görmek için bir tünele girip gözetliyordum ve ardından babama söylüyordum. Sonra babam ben ve annem o savaşa gidiyorduk. Ben babama gitmek zorunda mısın. Öleceksin işte deyip ağlamaya başlıyordum. Babam da eninde sonunda bu yolda öleceğiz diyordu ve ben ağlamaya devam ediyordum.

  3. melek

    rüyamda babamı göğsünden bıçaklayarak öldürdüğümü gördüm sonra ağlamaya başladım va nolur ölmüş olmasın diye dua ederek kalbini dinledim kalbi durmuştu atmıyodu korktum ve saklamaya çalışıyodum ki kokmaya başlamıştı ne biçim bi rüyaydı çok oldu gördüğüm zamandan beri aklımdan çıkmıyo ve çok sık korkulu cinsel konularda da rüya görüyorum bunun nedenini ve rüyanın tabirini de açıklarsanız sevinirim tşk ederim

Bu sayfada Rüyada Babasını Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Babasını Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Babasını Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .