Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek, namus ve ahlakınızdan şüphe edenlerin olduğuna, dolu bardak görmek, güzel bir habere, hediyeye, boş bardak, kötü bir habere, yapılacak evlilikte hayal kırıklığına uğrayarak mutlu olamamaya,bardak kırıldığını görmek, hizmetinde çalışanlardan veya çocuklardan birinin ölümüne işarettir.

Evin kadını yahut hizmetçisiyle, Cam bardak hediye idilmesi sevgileden görülecek fazla muhabbete, Topraktan mamul bardakla su içmek kadın tarafından mala, Porselen bardak asil ve hürmetli bir kadına, Bardaktan talı bir şey içmek eşinin muhabbetine, ekşii birşey içmek eşlar arasında meydana gelecek hoşnutsuzluğa, Bardağın çatlaması gönül kırıklığına, kırılması maiyetinde bulunanlardan birinin yahut çocuğunun ölümüne delalet eder.

Bardak satan kimseyi görmek neslin devamına, çocukları sevmeye ve ilim öğrenmeye delalet eder.

Dolu bardak iyi haber anlamına gelir. Bardak güven vermemeye veya bir yardımcı anlamına gelir. Boş bardak, iyi giden evliliğinizin bozulacağı ve çok sıkıntı çekeceğinize işarettir. Bardak kırmak, ev içinden birinin ölümüne işarettir.

Bardak görmek dünya ve ahiret islerinde çekilen sikinti veya görülen mutlulukla yorumlanir.

Rüyasinda su dolu bir bardağı elinde tutmak, bol bir kismetle müjdelenir. Bardaginda kirmizi renkli bir sivi oldugunu görmek, esinin rahatsizlanacagina; bir bardak su doldurdugunu, fakat suyun bardagi doldurmayip dibinden aktigini görmek, elindeki parasinin beceriksizlik yüzünden eriyip bitecegine; bardagin tatli bir serbetle doldugunu görmek, büyük bir mirasa konacagina; bardagi elinden düsürerek kirdigini görmek, malinin elinden çikacagina; barda-gin yariya kadar su ile dolu oldugunu ve bu suyu içtigini görmek, bekledigi bir paranin ancak yarisinin eline geçecegine isarettir.

Bazilarina göre; rüyada bardak görmek, kisa bir zaman son-ra feraha kavusacaginiza, bu yüzden bir hizmetçiye ihtiyaç duy-dugunuz için bir hizmetçi tutacaginiza delalet eder.

Toprak bir bardaktan su içtiginizi görmek, eski bir davanizin lehinize sonuçlanacagina ve çok miktarda mala kavusacaginiza isarettir.

Bir bardağı kırdığınızı görmek ise, fena bir haber alip üzüleceginize; içi serbet veya baska içeceklerle dolu bir bardak görmeniz de hayatinizda beklemediginiz bir basariya ulasacaginiza yorumlanir.

Bir baska rivayete görede: rüyada bardak görmek, sevgiliye isaret eder. Bundan dolayi kendisine bir cam bardak takdim edildigini gören kimse yakinda sevdiginden fazla ilgi görür. Rüyada bardak, rüya sahibinin haline göre büyük bir para ile tabir edilir.

Rüyada bardak görmek, hizmetçiye, bardaklarin kirildigini görse, hizmetçi ve çocuklarin ölmesine isaret eder. Beraber olduğunuz kişinin sevgisini gösterir.
. . .

“Rüyada Bardak Görmek” ile ilgili 18 yorum var.

  1. nehir

    hayıra vesile inşallah rüyada ceyiz almaya gidiyoduk bi arkadaşımla kûcük bi kız vardı yanımızda arkadaşım ailesini görünce yolumuzu degiştirdık baya bi yagmurlu havada yürüdük sonra arkadaşıma dedimki coçuk nerde tekrar koşa koşa geri dóndün orta yaşlı bi amca onu seviyodu aldık cocugu eşya bakmaya gittik kasiyere dogru yürüdük gri renkte vazo vardı bunu cok güzel olur dedim yok daha farkli bisey alacam dedi bende uzun saplı bardaklar var dı elledim sarı yesil bordu renginden vardı yaslı bi teyze yanımda ayakıbı ipligini yapıyodu pordo bardagı tutum elimde düstü kırıldı ve sari bardakta kırıldı teyze orayı bırakıp kaçtı üstüme kalırda para öderim diye

  2. fatma akkaya

    Rüyamda evde oturuyorum havada cam sürahi veya vazo duvardan duvara gelip gidiyor ucuyidu acikcasi

  3. Bülent

    Kenarda dizili bardaklara elimi uzatıyorum daha elim bardağa değmeden bardak kendiliğinden parçalanıyor urkerek uyandım..

Bu sayfada Rüyada Bardak Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Bardak Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Bardak Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)