Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada Bebek Emzirmek görmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine rüyanın anlamı bu şekildedir.

Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.
. . .

“Rüyada Bebek Emzirmek” ile ilgili 38 yorum var.

 1. peri

  merhaba ben ruyamda çocugum oluyomuş ve o kaka yapmış onu temizlemek için bişeleri arıyorum sonrada temizledim ve çocugu emizdirdim ve gövüzümen süt geldi sonra tekrar emiziyordum ne anlama geliyor merak ettim ama ben evli degilim ve çocugum yok, biri yorumun bilse ama çok güzal duygule uyandım :)

 2. gulsum

  Ben 8yillik evliyim
  7yasinda erkek evladim var
  ruyamda kendi bebegimi
  emziriyordum fakat
  sutum cocuguma yetmiyordu
  anlami nedir acaba.

 3. Elif

  Ben bekar bir kızım rüyamda evliymişim ve bir erkek çocuğum varmiş. Sonra evde baya insanlarda var düğün filan var herhalde bende çocuğumun karni acıkmış deyip onu kucagıma aliyorum göğüsümde baya süt var bem beyazcik akiyor çocugumu emziryorum sonra uyandim ama rüya deilde gerçekti sanki hala etkisindeyim çok güzel bir duyguymuş meger!!!

Bu sayfada Rüyada Bebek Emzirmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Bebek Emzirmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Bebek Emzirmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .