Rüyada Bina Görmek

Her çeşit yüksek binalar sıkıntılı hayata, meydana gelecek bir olayın küçük belirtilerine, Çevresi açık yahut birkaç katlı basık binalarla kaplı apartman mağrur ve cimri insana, Şehir merkezi dışında yahut köyde görülen apartman meydana gelecek garip birr duruma delalet eder. 

Aile içinde bazı tartışmalar olabileceğine işaret eder. Ailede birtakım tartışmalara hazırlıklı olun. Apartman veya bu tür çok katlı binalar, iş olarak yorumlanır. Ne kadar büyük ve güzelse işi de o derecede önemlidir.

Rüyanizda bir apartmaniniz oldugunu görmeniz, sizin hayal sahibi olduğunuza işarettir.

Bir apartmanın kapıcısı olduğunuzu ve kalorifer dairesinde çalıştığınızı görmek, yeni bir daireye taşınacağınıza, bir apartmanın sahibi olup, bahçesini çiçekle meye uğraştığınızı görmek evleneceğinize veya çocuklarınızdan birini evlendireceğinize delalet eder.
. . .

“Rüyada Bina Görmek” ile ilgili 1 yorum var.

  1. neslihan

    rüyamda on yıldır görmediğim bir arkadaşımla beraber kendisinin utandığını bir şeyi benim almamı isteyip bir dükkana giriyoruz ve ben istediği şeyi alıyorum fakat arkadaşım çıktıktan sonra dükkanın altından bir direk göge doğru yükseliyor aşagıya bakıyorum çok yüksek ben dükkanın kapısını önünde kalıyorum ne içeri girebildim ne de aşağıya inebildim orada yatmak zorunda kaldımı gördüm ve uyandım.

Bu sayfada Rüyada Bina Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Bina Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Bina Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)