Rüyada Delikanlı Görmek

Temiz yüzlü delikanlı görmek hayırlı nasibe, düşmana galip gelmeye, ihtiyaçların giderilmesine ve hayırlı insana, Delikanlı görmek akılsızlık yapmaya, acemice davranmaya, Delikanlı bazen dolunaylı bir gecede açık havada gezinmeye, Delikanlı ile oynaşmak hileli ve şaibeli işlere yeltenmeye delalet eder.

Ani haberdir. Haberin iyi ya da kötü olduğu delikanlının tipinden anlaşılır.

Erkeklerin rüyalarinda delikanli olduklarini görmeleri, çok iyi ve sevinçli bir haber alacaklarina; kadinlarin güzel bir delikanli görmeleri ise, hayal ettikleri seylerin hakikat olacagina, genç kizlarin rüyalarinda delikanli görmeleri de onlarin kismetlerinin açikligina ve yakinda mutlu bir evlilik yapacaklarina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada genç ve yigit delikanlı görmek, düsmana galip gelmeye isarettir.

Delikanlı görmek, anarşist ve zalim kimselere galip gelmeye ve onlardan intikam almaya isarettir. Bazen ihtiyaçlarin bitmesine isarettir.

Rüyada genç bir delikanlı ile oynadigini gören kimse, hileli ve mahzurlu bir seye düser. Bir kimse rüyada bir erkek çocukla oynastigini veya ondan istedigini görse, o kimsenin çirkin bir iste bulunmasindan korkulur.
. . .

“Rüyada Delikanlı Görmek” ile ilgili 2 yorum var.

  1. sevim

    ruyamda kızarmıs kocaman bır balık vardı tabagımda onu yemek uzereydim

  2. leyla

    s.a ruyamı yorumlatırsanız cok sevınırım .bırgun çok sıkıntılıydım cok dua ettım kuran okudum ve bı gece bızım evın penceresınde bır alım oturmus elınde beyaz tesbıh beyaz sakallı herseyı beyaz dı ve bızım evın penceresınden goruyorum aılece evdeyız..bızımkılere dıyorum bıze dua etmek ıcın gelmıs.ve sag elım kalbımın ustune koyup sureklı salavat cekıyorum alımım pırıltısı evımızı aydınlatmıstı ve ondan sonra bır genc goruyorum delı kanlı hafıf tebesumle bana bakıyor ve ben dıyorum bu kım tanımıyorum.ve gokyuzunde onun sıması onun pırıltısıda evı aydınlatıyor ve ben sureklısalavat cekıyorum..ve bu genc yanıma gelıyo elını benım yuzume dogru getırıyor ben hala salavat cekıyorumçelını tam yuzume getıren genc tam koyarken o alımı goruyorum karsımda bırden ve elı yuzumde bana uckere salavat getırıp..ve ben duam kabul oldu hıssıyle uyandım…evdekı sıkıntım babam gelen talıplerı bırakmaması ve evlenmeme nanı olması cok sıkıntılıydım bu ruyayı gordum yorumlarsanız sevınırım

Bu sayfada Rüyada Delikanlı Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Delikanlı Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Delikanlı Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)