Rüyada Domuz Görmek

DOMUZ Görmek; Düşmanla tabir edilir. Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek düşmanı yenmeye, yetki ve makam ehli olmaya, Domuz eti yemek haram kazanca yahut kötü fiile delalet eder.
Rüyada domuzlar görmek, çevrenizin tasvip etmediği bir evliliğin sizin için söz konusu olabileceğini haber verir.

Rüyada domuz görmek uğursuzluk getirir. Bazı kişiler bu rüyayı başarıyla da değerlendiriyorlar. Kötü düşmandır.

Rüyada domuz görmek, Kirmaniye göre akilsizlikla yorumlanir. Rüyasinda bir domuz buldugunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkege söz geçirir. Domuza bindigini gören, düsmana karsi üstünlük kazanir. Bir domuz ile ugrastigini gören, Alçak bir adamla agiz kavgasi eder.

Bir domuzu öldürdügünü gören, düsmanindan kurtulur. Domuz eti haram mala ve yenmesi musibete delildir. Bir çok domuz buldugunu ve onlari bir yere sakladigini gören, haram mal kazanir.

Domuz yavruları sıkıntıdır. Bir evden domuzlari kovdugunu gören isinden ayrilir. Domuz otlattigini gören soysuz insanlar üzerine amir olur. Eline domuz kılı, kemiği, derisi geçen hayirsiz ve devamsiz mal bulur.

Ebu Sait El-Vaize göre: rüyada domuz görmek düsmana delalet eder. Vahsi domuz kuvvet ve servet sahibi olmaya, faydasiz bir erkek olmaya yorumlanir. Bir yerde bir çok domuz olup, onları kaçmalarindan korkup muhafaza etmek istedigini görmek, haram mal toplayip onlari muhafaza etmekle yorumlanir.

Domuzları bir yerden bir baska yere sürüp götürdügünü görmek, dünyasinin mükemmel ve rahat olacagina isarettir. Domuzlarin basi bos dolastiklarini gören, bir yerden eline geçen mal için sevinir. Bir domuzun üstüne binip onu bir at gibi kullandigini gören, düsmanina üstün gelir, dünyada yüksek bir mevkie çikar. Bir domuzun önünden dolasarak arkasina geçen soysuz bir adamdan bir menfaat görür.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen domuz, düşmandır. Hanimiyle münakasa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya disi bir domuz görse hanimim bosar. Bazen domuz, Yahudi ve Hiristiyan olan bir adamla tabir edilir. Domuzu görmek, ser, siddet, hayret, dehset, ümitsizlik ve harama inanan kimse için haram mala, domuzun disisi, neslin çokluguna isarettir.

Eger, rüyada domuzu gören kimseye domuzdan bir zarar gelmisse, o kimse Hiristiyanlardan siddet görür. Bir kimse domuza rast geldigini görse, kuvvet ve kudret sahibi bir kimsedt istikrara kavusur. Bir takim domuzlara sahip oldugunu görse, birikmis ma sahip olur.

Kendisinin domuz olduğunu gören kimse dininde zillete düsmekle beraberJ mal, ucuzluk ve bolluga isarettir. Eger görülen domuz semiz ise, dini bozuk ve kazanci çirkin bir kimseye yahut çok kuvvet ve kudretli bir Hiristiyana isarettir. Domuzun eti, yagi veya kili yahut derisi haram bir maldir. Domuzlarin sütunu içtigini görmek malda yahut akilda musibettir.

Bir kimse rüyada bir domuza binse o kimse kuvvet ve kudret sahibi olup düsmanina galip gelir. Domuz ile çekistigini gören kimse zalim düsmanim yener. Domuz eti yedigini gören kimse haram mal elde eder veya bir günah isler.
. . .

“Rüyada Domuz Görmek” ile ilgili 40 yorum var.

 1. Nehir

  Merhaba,
  Rüyamda erkek kardeşim ve kız kardeşimle birlikte arabayla bir yere gidiyorduk.. Sonra yolun kenarında bir uçurum vardı ve uçurumun arkasında bir şehir ya da ülke vardı. Kardeşim orada ki kurulu pazardan alışveriş yapalım dedi. Oraya gittik fakat heryer çok köhneydi ve çamur, pislik içindeydi ve etrafta çamurlara bulanmış domuzlar dolaşıyordu. Kardeşime bu pis ve heryerde domuzların dolaştığı yerden alışveriş yapmayalım dedim. Sonra, başka bir yerdeydik galiba bir bebek yatıyordu bi yerde bi adam da bebeği seviyordu sonra bebek benim kucağımdaydı, gülümsüyordu. Daha sonra başka biryerdeydik ve bir sürü adam vardı ev ben onlara Müslüman olduğumu söyledim sonra adamlar bana eğer Müslümansam onların ülkesine giremeyeceğimi söylediler. Ben de zaten etfata domuzların dolaştığı, pislik içinde ki biryere girmek istemediğimi söyledim ve biraz da sinirlendim onlara.. Oradan ayrıldık…
  Rüyam biraz karışım ama İnşallah hayırlı bir anlamı vardır.. Yorumlarsanız çok memnun olurum..
  Şimdiden teşekkürler…. Saygılar

 2. esma

  ruyamda domuz gordum uzaktaydi once sonra donup baktim ve arkamdan kosarak geldi ve arkamdan isirdi anlami ne bulamadim

 3. doğan

  ben rüyamda bir kış günü akarsu kenarında hızlıca koşarken suyun kenarında domuzlar beni kovalamaya başladı ve sonra buna köpeklerde dahil oldu ben akarsuyu köprüden geçip eve saklandım ve daha sonra bir köpek veya domuz yavrusu gördüm evin bahçesinde bu kadar orumu bilen varsa lütfen cevaplasın bunu

 4. bulut

  kışın camdan bakıyorum ev müstakil baktığım camın önünde çardak var nerdeyse pencereye kadar kar yağmış camı açtım kafamı uzattım sağ tarafta bi domuz yavrusu gördüm ama vahşi deil pembe renkli üsünde karlar buzlar var ben ölmüş zannederken birden bana baktı kımıldadı ben içeri çağırıdm hiç çekinmeden geldi koltuğun altına girdi sonra ablamı çağırıdm ablam geldi koltuğun altını gösterdim domuz orta karaltı gibi görünüyo ışık vurmadığı için ablam çok korktu bağırdı sonra domuz çıktı pencereden atladı kaçtı

 5. arzu

  Rüyamda köşk gibi bir evdeydik boyle bi kaç kişi birşeylerden kaciyorduk gün sonunda arkadaslarimdan bir tanesi zombi gibi biseye dönüşmeye başladı ve onu odaya kapatmamizi istedi daha sonra odada bbüyük bi domuz bacagi vardi sanirim arka bacaklarindan biriydi ve arkadasim çiğ çiğ bacagi yedi çok kotu bir goruntuydu anlami nedir acaba buladim hic biryerde

Bu sayfada Rüyada Domuz Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Domuz Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Domuz Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .