Rüyada Dükkan Görmek

Rüyada dükkan görmek; Kişinin malı, dünyalığı, eşi ve çocuklarına, Güzel görünümlü dekkan mutlu hayata, bekarın evlenmesine, Dükkanda oturmak hayra ermeye, Mağaza, dükkan ve süpermarketler kişinin geçimi ya da evleneceği hanımına; onlarda görülen hoş olmayan durumlar, geçim vve aile hayatında gözlenecek olumsuzluklara delalet eder.

Rüyada bir dükkan görmek ya da dükkanda bulunmak iyi haberler alacağınızın işaretidir.
Dükkan güzelse güzel olanaklara işaret eder. Dükkan kısmettir.

Rüyada görülen dükkan, kisinin hanimi, çocugu, ölümü, hayati, mali, makami, binegi ve simdir. Bundan dolayi dükkaninin yikildigini gören kimse, hanimim bosar yahut çocugundan ayrilir. Çocugu hasta ise ölür. Yahut malini zayi eder.

Dükkaninin hos ve yeni yahut güzel koktugunu görse, bekar ise temiz bir i kadinla evlenir. Yahut bir çocugu olur. Hasta ise hastaligindan kurtulur ve ömrü uzun olur. Bazen rüyayi görenin kiymeti üce, mevki ve nüfuzu genis olur.

Bazen dükkan, anne ve babaya isarettir. Bazen de, rüya sahibinin ilmine, nasibine ve sesine isarettir. Rüyada dükkanda görülen fazlalik noksanlik ve degisme gibi haller dükkanin isaret ettigi kimselere aittir. Bir dükkanda oturduğunu gören kimse hayir ile istifade eder.

Dükkanının yikildigini gören kimsenin, anne, baba veya hanimi hasta ise vefat eder. Bunlardan hasta kimsesi yoksa, o kimsenin isleri güç ve alis verisinde durgunluk olur.

Dükkan, kisinin geçimi ve evlenecegi hanimidir. Kendi dükkanim süpürdügünü gören kimsenin dükkaninda degisiklik meydana gelir. Dükkanin kapisim kirdigini görse, yine tabir aynidir.

Dükkanların kapilarinin kapatilmis olarak görülmeleri, islerin durgunlugur ve ticarette mani hallerin meydana gelmesine isarettir. Dükkanlarin kapilari kapatilmis görülürse, sahiplerinin ölümüne, isim ve söhretlerinin gitmesine isarettir. Kapilarin açilmis olarak görülmeleri, dükkan sahiplerine ticaret kapilarinin açilmasidir.
. . .

“Rüyada Dükkan Görmek” ile ilgili 4 yorum var.

 1. saide

  hayırlı günler.rüyamda 11 yıl önce vefat eden teyzem kızını gördüm çok yorgundu uyumak istiyordu uzandı uyumak için gidip yanagından öptüm bişeyler söyedi anlaşılmıyordu.birde halıcı mağazasına girdim halı bakıyordum.yorumlarsanız sevinirin şimdiden allah razı olsun..

 2. Sinan

  Selamlar Benim 4 sene evvel market calistiriyordum, ve bu isten hic memnun degildim kisacasi bikmistim hem ve zararina calisiyordum. Marketi kapattim. Ogundur bugundur market hep ruyalarima geliyor tuhaf olan hep ayni ruyayi goruyorum. Markette oldugumu ve marketin tiklim tiklim musteri doldugu ve kasada dolu para oldugunu goruyorum. Bu ruyayi aciklarsaniz cok sevinirim saygilarimla SINAN

 3. admin

  sinan bey belki dükkanı kapamakla bi hata yapmışsınızdır.

 4. yılmaz inanır

  merhaba dükkanımın rutübet altında gördüm

Bu sayfada Rüyada Dükkan Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Dükkan Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Dükkan Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)