Rüyada Erik görmek

Rüyada mevsiminde görülen erik bir yitiğin bulunması yahut rızka, Hastanın erik yemesi şifa bulmasına, Mevsimi dışında görülen erik üzüntü, keder ve hastalığa delalet eder.

Rüyada erik görmek, hiç beklemediği bir yakının ihanetine uğrayacağına işaret eder. Olgun erik görmenin mutluluk getirdiği yorumu yapılır.

Erik toplamak emellerinize ulaşamayacağınızı bildirir. Olgun erikler mutluluğun işaretidir. Rüyada erik topladığınızı gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.
Ağaçta görülen erik, zenginliği haber verir. Eriğin rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.

Rüyada erik yediğini gören eger hasta ise iyilesir, isi bozulmus ise düzelir. Bir baska rivayete görede: Vaktinde görülmesi riziktir. Mevsimsiz olarak görülürse, hastalik yahut üzüntü ve kederdir.

Hasta, rüyasinda erik yedigini görse hastaligi iyilesir. Yetişmiş erikler saadete delalet eder. Erik topladığınızı görürseniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.
. . .

“Rüyada Erik görmek” ile ilgili 16 yorum var.

  1. nuray

    ruyalar gercek olurmu?

Bu sayfada Rüyada Erik görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Erik görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Erik görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)