Rüyada Fare görmek

Rüyada Fare görmek, fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bidat işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet eder.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işarettir. Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz.

Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işarettir. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir. Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir. Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır.

Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir. Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet eder. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir.

Kirmaniye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini görenin ahlaksiz bir kizi olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir kadin kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Rüyada kuyruğu kopmuş veya kesilmiş bir fare ahlaksiz bir kadina isarettir. Fare, düsmanla da yorumla-nir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder. Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur.

Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar.

Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder.

Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.
. . .

“Rüyada Fare görmek” ile ilgili 88 yorum var.

 1. Gizem

  Merhaba rüyamda ben babam ve bir yakınımız namaz kılarken aniden balkondan fare geçiyor ve kayboluyor aradan kısa bir zaman geçtikten sonra fare peynirle karşımıza çıkıyor. Sonra kapkaranlık uzun dağlar ve simsiyah gölün içinden aniden fare çıkıyor ağzını içinde kocaman bir balık var ve ağzı kan içinde sinsice fare gülüyor. Daha sonra fare koşarak dağlara çıkıyor ve şahin avlıyor ama farenin elinde şahin ve ağzı yine kan olmuş yine sinsice gülüyor. Ardından şahin canlanıyor ve fareyi yakalayıp yuvasına götürüyor. Lütfen bu rüyamı yorumlayın çünkü içim çok huzurusuz fare kocaman dişli simsiyah ve iriydi..

 2. eyizar

  merhaba ben rüyamda annem çamasırları toplamış. onların arasında çekirge ve fare çıkıyor bir sürü . fareler o çegirgeleri yiyor. ben anneme atalım dışarı diyorum annem gerek olmadıgını farelerin onları yiyecegini söylüyor. dediği gibi de oluyor. sonra hepsi kayboluyor. şimdieden yorumunuz için teşekürler

 3. merve

  rüymda fare gördüm bir oda dolusu her yer fareydi cama tırmanıyorum bişey yapmasınlar diye sora üstlerine basıp hızla kacıyorum güya tuz onları kacırıyormus tuz bulup bir sürü tuz döküyorum ben sonra bir bakıyorum heepsi gitmiş

 4. Nasir

  Merhabalar ben rüyamda çok fare görüyordum ama bazıları kendiliginden ölüyodu bazilarida çok hastaydi diğerleri ise beni isirmaya çalışıyordu şimdiden yorumunuz için tesekkurler

Bu sayfada Rüyada Fare görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Fare görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Fare görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .