Rüyada Forma Görmek

Rüyada forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur.

Rüyasında forma giyen kimse kurallara uymak mecburiyetindedir. Kulüp forması giyen insan yeni olaylarla karşılaşır ve yaşamınızda önemli ve olumlu değişiklikler yapmak demektir. Güzel renkli bir forma giyen biraz çaba ve sabır gösterir ve kurallara uyarsa başarı olur. Rüyada forma görmek mücadele ile yorumlanir.

Rüyasinda üzerinde bir forma oldugunu görmek, islerinde gayret göstererek rakiplerinden üstün olacagina, formayi üzerinden çikarmak, rekabet hususunda firsati baskalarina biraktigina, forma ile yataga girip yattiginizi görmek, basardigi isten memnuniyetine isarettir.

Bir kulüp forması giyen insan yeni durumlarla karşılaşır ve hayatında belirli, olumlu değişiklikler yapar. Güzel renkli bir forma giyen biraz gayret, sebat ve kurallara uyma koşuluyla işte başarı alınır.
. . .

“Rüyada Forma Görmek” ile ilgili 3 yorum var.

 1. Emre

  Rüyam şöyle;

  sevgilim kardeşi(erkek) ve arkadaşıyla beni görmeye geliyor.sonra sevgilim arkadaşıyla işe gidiyor.fakat kardeşi benim yanımda kalıyor ve kim olduğunu bilmediğim bir çocuğa bakıyor.
  hepsi bu.

 2. RAMAZAN

  RÜYADA TORBANIN İÇİNDE ALTINLARIN KAYBOLMASINI GÖRMEK, VE ÖLEN HALAMIZDAN BİZE YARDIM EDİN DEMESİ VE EBEBİ VE DEDEMİDE GÖRMEK YÜRAYADA

 3. huseyin

  rüyamda ölen kardeşimle yemek yedikten sonra benim canım cay istedi ama sıcak su yoktu bana sıcak su getirmek icin elimdeki kupayı alarak bana sıcak su getirmek için başka bir mahalleye gitti bende onunla gittim sıcak susyu bir alış veriş merkezinde doldurdu kapıdan öıkarken güvenlikler sorun cıkardı ben gidip yanlarına imza atıktan sonra cıktık otobüs durağına giderken ben yoldan giderken o yeni biçilmiş tarladan gitti hep tarladaki küçük hayvanlarla uğraştı
  otobüs durağına geldik otobüse bindik yanıma oturda. daha sonra onu göremedim

Bu sayfada Rüyada Forma Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Forma Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Forma Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)