Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül görmek; hatırlanmaya, Gül koklamak sevinç ve feraha, bir kadını öpmeye, misafir ya da mektup gelmesine, Gül tomurcuğu genç kıza, çocuğa ve pek yakında meyadna gelecek sevinçli bir duruma, Hastanınn gül ağacı altında yahut güllerle süslenmiş bir yatakta yattığını görmesi kırk gün sonra vefat etmesine, Gülü ağacıyla görmek çetin işlere ve zorlukla birlikte gelecek mutluluğa, Gül toplamak sevince, mal toplamaya delalet eder.

Rüyada gül görmek, çok iyi bir şekilde yorumlanır. Birisinin gül toplaması, vaktinin hoş geçeceğine, muradına ereceğine, çok hayırlı haberler alıp sevineceğine işarettir. Gül herkese para ve saadeti müjdeler. Aşık bir kadın gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.
Rüyada gül iyiye yorulur. Yeni açan gül toplamak bir genç kız ise çok kısa bir süre sonra evlenir. .

Gül görmek ve koklamak özellikle aşk hayatında mutlulukların ve başarının işaretidir. Fakat solmuş güller, bir sevdiğinizden ayrılacağınız anlamına gelebilir.

Güzel bir gül çok iyidir. Aşkta ve işte başarı, kısmet, bolluk, ömür boyu mutluluktur. Gülün rengine ve güzelliğine göre yorumlanır.

Rüyada gül görmek iyiye delalettir. Yeni açan bir gülü toplayan bir genç kız çok kısa zamanda evlenir.

Güllerin renklerine göre manaları değişir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en başa geçer. Aynı şekilde gören kadın ise bolluk, ün ve mutluluk olarak yorumlanır.
. . .

“Rüyada Gül Görmek” ile ilgili 18 yorum var.

  1. Gul

    Rüyamda dolap gibi bişeyin içinden rengarenk güller çiçekler alıyodum beni seven biri var ona vermek için. Sonra onun yanına giderken bi baktım tarla gibi bir yerde benim topladığım güller ekilmiş bir şekilde çocukta onun başında duruyo bana bakıyo. Bunun yorumu nedir acaba ?

  2. Esra

    Gül arkadaşım sana diyeceğim şey şu senin sevdiğin biri var ve sen onu gerçekten çok seviyosun ve bir çocuksahibi olacağın anlamına gelir. Eğer o gül yerine yılan veyada başka bir sevimsiz bir hayvan olsaydı işlerin tersine döneceğine ve mutluluğu bulamama anlamına geleceğine adalettir P.D.Esra

  3. Esra

    Sule rüyanda gördüğün şey yani küçük bir fidan dikmek zaten mutluluk ve huzura yorumlanır sana anlatalım rüyanda gördüğün şey iyi kalplisin deyilsen bile iyi kalpli yumuşak biri olacağına adalettir. Eğer bir arkadşında sana gül getiriyorsa bu senin o arkadaşını ya gerçekten sevdiğin yada arkadaş olarak sevdiğin biri olmalı yada tanımadığın hoşlanmadığın biri ise o seni çok seviyor anlamına gelir ve sen eğer o gülü alıp da yüzün gülüyorsa şuu bilki sen de onu seviyorsun yada ona karşı bir duygun var içinde buda mutluluk :)

Bu sayfada Rüyada Gül Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Gül Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Gül Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)