Rüyada Kaza Görmek

Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur. Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir. Rüyada kaza geçirmek, başınızda birtakım uğursuzlukların döndüğünün işaretidir. Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre seyahate çıkmayın. Olumlu, iyi değişikliktir.

Rüyada hafif bir kaza geçirdiginizi ve yaranizi bir eczanede sardirdiginizi görmek, yüzünüze baska, arkanizdan baska davranin iki yüzlü bir dostunuz tarafindan ihanet göreceginize, fakat bunu size bagli bulunan bir baska arkadasiniz önüne geçerek bu yarayi kapatacagina isarettir. Kaza, olumlu değişiklik, yenilik olarak alınır. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir. Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.
. . .

“Rüyada Kaza Görmek” ile ilgili 14 yorum var.

 1. ozlem

  Rüyamda yüksek bir yerde bir yesıl bir parktayım. Ben arabamın içinde araba park yerindeyim, annem ve oğlum parkta geziniyorlar. Araba parkı uçurumun başında ve uçurumun altında çok katlı iş yerleri ve restoran tarzı yerler var. Hızım yavaş olduğu halde, araba park yerinde uçurumun başına park etmiş bir jeep tarzı arabaya çarpmamak için fren yapıyorum ama duramıyorum, (nasıl oluyorsa) ellerimle önümdeki arabadan destek alıp durmaya çalışıyorum. Önümdeki jeep hareket ediyor, tutmak istiyorum ama tutamıyorum. Jeep aşağı düşüyor. Arabanın düşme hızı ile yerdeki başka bir araba havalanıyor, o araba da tek katlı restoran olduğunu düşündüğüm bir binanın çatısına saplanıyor. Ancak o araba da başka bir arabayı havalandırıyor, ve yüksek katlı bir binaya saplanıyor. Başka bir araba da yerdeki büyük çukurdan içeri düşüyor. Ben hasarı nasıl karşılayacağımı düşünürken, “ama ben çarpmadım ki, ellerimle dokundum” gibi bahaneler üretiyorum. Aşağı bakıyorum, kimse kazalarla ilgilenmiyor, belki polis gelir diye bekliyorum, kimse gelmiyor. Kazalarda kimse yaralanmıyor, kazadaki 4 araba da yamulup eğrilmiyor. İki binada büyük hasar oluyor.

 2. sultan

  Merhaba ben sabah gün ağırirken bir rüya gördüm normalde rüya görmem çok korktum uyandım
  danıdığım bı bayan arkadaşım yanında kım olduğunu secemedığım bir erkek karşıdan karşıya geçmemız lazım arkadaşım elınden tutan erkek hızla ilerledı tam gececeklerı sırada araba çarptı koştum baktım bayan arkadaşım kanlar içinde elinı uzatıyor bana ve onu gözterıyor ağlayarak bakdığımda inanamadım kolu be başı olmayan bır beden gördüm kanlar içinde ve kaçtım ağlayarak bu şekılde uyandım rüya beni çok etkiledı ne olur yardım edin bana

 3. Revenant

  Rüyamda Yol kenarında duruyordum.. gözümün önünde arabalar birbirine çarpmaya başladı.. içinden fırlayan yaralılar takla atan araçların altında ezilip ölüyorlardı.. rüyamda kan da vardı..

  Bir gün önceki rüyamda ise babamın pek çok kişiyi ezmiş olarak tutuklandığını ve idama mahkum edildiğini gördüm..bu rüyada kazayı görmedim ama pişmanlık içindeki babamı gördüm ve çok üzüldüm.. bu iki rüyanın birbiri ile bağlantısı var mıdır? ve ne anlama gelmektedir.. Teşekkürler.

 4. izzet

  rüyamda hareket eden beton bir bina ile yaolda seyehat ediyoruz. mola vermek için durduktan sonra abim köprğden geçmek için hareket ediyor köprünün üzerine çıkıyoruz köprünün inişi dik olduğu için abim tek başına ilerliyor ve köprüden inerken ev ters dönüyor abim yola düşüyor. kaza sonrası yerde buluyoruz ve sol kulağını yaralı olarak görüyorum kulağım duymuyor diye bağırıyor bende hastaneyi arayın diye bağırarak uyanıyorum.

 5. meheme zilkif

  rüyamda iki kere uzunca bir otobüs üstümden geçiyor bana herhengi bir çarpma olmadan ilkinde tamamiyle üstümden geçiyor ben altından kalkıyorum ikincisinde ise otobüsün arkasırasılarında da lastik vardı ama tam lastik üzerimden geçiyordu ki durdu bende yanlardan altından çıktım bunun anlamı ne olabilir.

 6. busraaa

  Ya merhba..rüyamda önce teyzem bi arabaya biniyo arka arka giderken küçük bir kıza çarpıyo kızın sadece ayağı ıncilmış hastaneye götürdüğümüz sırada bir kaza görüyoruz durup bakıyoruz iki daym da araba da biri ölmüş öyle diyorlar daha sonra evde toplanıyoruz haberlerden falan bakıyoruz daha sonra kaza yerine gidiyoruz kuzenim falan üzgün ama biraz da aklı dengesini kaybetmiş gibi gözüküyo kaza yerine gittimız de ölen daym şeklni falan çizmişler(cinayetler de cizilir ya ondan ) ve kopuk kanlar içinde el görüyorum işaret parmağı yok karışık bir rüya ağlayan yok aksi taktirde norml karşılıyor herkes …iç açıcı yorumlarınzi bekliyorum teşekkürler

 7. onur

  Ruyamda nisanlimla birlikte bir yere seyahat ediyorduk.o arabayi suruyordu.arabayi kulanirken bana diyor ki iki dakka direksiyonu tut.hayatim ben yapamam derken araba yoldan cikti daglik bir yerde ucuruma dogru degil de daglik kesime dogru yoldan ciktik.hafif bir kazaydi.kimseye birsey olmadi

Bu sayfada Rüyada Kaza Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Kaza Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Kaza Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .