Rüyada Kaza Görmek

Rüyada kan çıkmadığı taktirde kaza iyiye yorulur. Kaza yaşamda iyi değişiklik demektir. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı için ve daha isabetli kararlar verir. Rüyada kaza geçirmek, başınızda birtakım uğursuzlukların döndüğünün işaretidir. Böyle bir rüya gördükten sonra bir süre seyahate çıkmayın. Olumlu, iyi değişikliktir.

Rüyada hafif bir kaza geçirdiginizi ve yaranizi bir eczanede sardirdiginizi görmek, yüzünüze baska, arkanizdan baska davranin iki yüzlü bir dostunuz tarafindan ihanet göreceginize, fakat bunu size bagli bulunan bir baska arkadasiniz önüne geçerek bu yarayi kapatacagina isarettir. Kaza, olumlu değişiklik, yenilik olarak alınır. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatı değişir. Olgunlaşır ve kendi yaşantısı hakkında daha iyi kararlar verebilir.




. . .

“Rüyada Kaza Görmek” ile ilgili 15 yorum var.

 1. ebubekir gözcü

  Ben rüyamda yol köprüden geçiyordum, köprüye T duran anayola çıktım sonra sol taraftan bana dogru yürüyen bir kız vardı bende karşıya geçicektim arkadaşım(2 kişiydik) geçti ama ben durdum içime kötü birşeyler doğdu sonra sol taraftan renault 9 araba geliyodu arabayı kullanan adam telefonla konuşuyordu ve bi anda kontrolü kaybetti kızı ezdi 30 metre sürükledi araba kaçtı gitti kız ilerde kan içinde kalmıştı yerde.ayrıca bir tane kediyide ezmişti araba kedinin kafası kopuktu ve bana birşeyler söylüyordu çok mantıksız olabilir ama öyleydi.Arkadaşa polisi ara diye bağırdım

  NOT:bu olay tamamen benim yaşadığım mahallede,çevrede olmuştur.Neyin nerde ve nasıl oldugunu aynen tasvir edebilirim.

  Rüyamı yorumlarsanız sevinirim çok merak ediyorum…

 2. Muhterem ÇÖLGEÇEN

  Yüksekçe bir yerde bir toplum içerisindeyim. Aniden gökyüzünde uzay gemisi veya savaş uçaklarına benzer bir kaç gök cismi beliriyor, sanki savaş çıkmış gibi bir his var içimde. Derken birbirleriyle çarpışıyorlar. Büyük bir alev topuna dönüşüyorlar, birden aşağıya bakıyorum aşağısı deniz ve kenarından yol geçiyor, birden bir tır görüyorum ve bir tır daha öndekine çarpıyor, akabinde arka akraya 15-20 tane tır zincirleme olarak birbirine çarpıyor, bu kazalarda kan yok ölen de yok ya da bilmiyorum. Endişe içerisindeyim belki birilerini kurtarabiliriz düşüncesindeyim ama yanımdakiler buna müsade etmiyorlar. Sonra latin Amerika ülkelerinden birinde oluyorum, köhne bir ev ve içinde bir ihtiyar ölümle pençeleşiyor. Yanınd biri yaşlı bir kadın ve genç bir erkek, adamcağız ak saçlı zayıf dişleri dökülmüş biri. Bir türlü canı çıkmıyor, çabalıyor çabalıyor ama bir türlü canı çıkmıyor, ben sürekl şehadet kelimesi gitiriyorum, içimden de “Adam müslüman değil ama olsun, belki müslüman olarak ölür veya ölümü kolay olur” diyerek sürekli şehadet kelimesi getiriyorum. Sonra uyandım. Hayırlara vesile olsun ama bu rüyamı yorumlar mısınız ?

 3. Yakup

  Ben kendi arabamla yim duruyodum yolun kenarinda vuran ni görmedim
  Biranda araba dağıldıni gordum
  Sagtaraftan kapı felan eğilmişti öyle gordum

 4. tülay

  ben dün gece rüyam da trafik kazası geçirmiş olan birini gördüm arabanın ön camından fırlamış bir haldeydi yanına yaklastım elini tuttum ve başının altıca ceketimi koydum yüzü cam kırıntılarıyla doluydu ve özlellikle dili cam kırıntılarıyla doluydu ona sürekli korkma yaşıyacaksın diyordum yüzüme çağresiz bakışları gözlerimden gitmiyor ve bu şekilde uyandım çok etkisinde kaldım bnm de rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim saygılar….

 5. chogo

  ben rüyamda okuldan eve gelirken kaldırımda diyil de yolda yürüyorum ve çevrede benden başka kimse yok,bi otobüsün yanında motorsikletle kaza yapmış bi kişi organları etrafa saçolmıi ve motorun üstünde sadece bi kısmı duruyo vücudunun ,bende çıglık atarak kaldırıma çıkıyorum,her tarafta kar var ve o karın üstünde kaza geçirmiş olan kişinin organları va kanı war ,ben korkarak ve titreyerek eve gitmeye çalışıyorum ama kan ve o kaza geçiren kşişnin organları kolunun parçası falan 150 metreden fazla yere dagılmıştı.

 6. ehliyetsiz f5 pilotu

  Dün gece rüyamda Nişanlım ve benım 40-45 yaşlarındaki bir bayanın kullandığı cip e bindik. İkimizde arka koltukta oturduk bu sırada arabayı kadın sürüyordu. Sonra ben inelim dedim ve nişanlımla arabadan indik. Ama kadını tanımıyoruz ve o cip e neden bindiğimizi de hatırlamıyorum. Biz indikten sonra cip yeşil ağaçlarla çevrili bir uçuruma doğru hızla yol aldı. Nişanlımı uyardım murat araba uçurumdan düşecek diye , o sırada araba yavaşladı ve uçurumla yol un üzerindeki tümsekte ters döndü. Uyandığım için gerisini hatırlamıyorum. Kadın ın yaşlayıp yaşamadığınıda göremedim. Sizce bu ne anlama geliyor. Rica etsem yorumlayabilir misiniz? 4 ay sonra düğünümüz var. Yalnış bir yola mı gidiyoruz diye düşündürdü beni bu rüya.

 7. pınar

  rüyamda erkek arkadaşımın kaza yaptığını gördüm. Ama bu kazayı televizyondaki haberlerden izliyorum ve öğreniyorum. Kan görmedim. Arabaları sollarken kaza yapıyor. Spiker kazayı bi çubuk yüzünden yaptığını söylüyor. Ne olur yorumlarmisiniz

 8. ozlem

  Rüyamda yüksek bir yerde bir yesıl bir parktayım. Ben arabamın içinde araba park yerindeyim, annem ve oğlum parkta geziniyorlar. Araba parkı uçurumun başında ve uçurumun altında çok katlı iş yerleri ve restoran tarzı yerler var. Hızım yavaş olduğu halde, araba park yerinde uçurumun başına park etmiş bir jeep tarzı arabaya çarpmamak için fren yapıyorum ama duramıyorum, (nasıl oluyorsa) ellerimle önümdeki arabadan destek alıp durmaya çalışıyorum. Önümdeki jeep hareket ediyor, tutmak istiyorum ama tutamıyorum. Jeep aşağı düşüyor. Arabanın düşme hızı ile yerdeki başka bir araba havalanıyor, o araba da tek katlı restoran olduğunu düşündüğüm bir binanın çatısına saplanıyor. Ancak o araba da başka bir arabayı havalandırıyor, ve yüksek katlı bir binaya saplanıyor. Başka bir araba da yerdeki büyük çukurdan içeri düşüyor. Ben hasarı nasıl karşılayacağımı düşünürken, “ama ben çarpmadım ki, ellerimle dokundum” gibi bahaneler üretiyorum. Aşağı bakıyorum, kimse kazalarla ilgilenmiyor, belki polis gelir diye bekliyorum, kimse gelmiyor. Kazalarda kimse yaralanmıyor, kazadaki 4 araba da yamulup eğrilmiyor. İki binada büyük hasar oluyor.

 9. sultan

  Merhaba ben sabah gün ağırirken bir rüya gördüm normalde rüya görmem çok korktum uyandım
  danıdığım bı bayan arkadaşım yanında kım olduğunu secemedığım bir erkek karşıdan karşıya geçmemız lazım arkadaşım elınden tutan erkek hızla ilerledı tam gececeklerı sırada araba çarptı koştum baktım bayan arkadaşım kanlar içinde elinı uzatıyor bana ve onu gözterıyor ağlayarak bakdığımda inanamadım kolu be başı olmayan bır beden gördüm kanlar içinde ve kaçtım ağlayarak bu şekılde uyandım rüya beni çok etkiledı ne olur yardım edin bana

 10. Revenant

  Rüyamda Yol kenarında duruyordum.. gözümün önünde arabalar birbirine çarpmaya başladı.. içinden fırlayan yaralılar takla atan araçların altında ezilip ölüyorlardı.. rüyamda kan da vardı..

  Bir gün önceki rüyamda ise babamın pek çok kişiyi ezmiş olarak tutuklandığını ve idama mahkum edildiğini gördüm..bu rüyada kazayı görmedim ama pişmanlık içindeki babamı gördüm ve çok üzüldüm.. bu iki rüyanın birbiri ile bağlantısı var mıdır? ve ne anlama gelmektedir.. Teşekkürler.

 11. izzet

  rüyamda hareket eden beton bir bina ile yaolda seyehat ediyoruz. mola vermek için durduktan sonra abim köprğden geçmek için hareket ediyor köprünün üzerine çıkıyoruz köprünün inişi dik olduğu için abim tek başına ilerliyor ve köprüden inerken ev ters dönüyor abim yola düşüyor. kaza sonrası yerde buluyoruz ve sol kulağını yaralı olarak görüyorum kulağım duymuyor diye bağırıyor bende hastaneyi arayın diye bağırarak uyanıyorum.

 12. meheme zilkif

  rüyamda iki kere uzunca bir otobüs üstümden geçiyor bana herhengi bir çarpma olmadan ilkinde tamamiyle üstümden geçiyor ben altından kalkıyorum ikincisinde ise otobüsün arkasırasılarında da lastik vardı ama tam lastik üzerimden geçiyordu ki durdu bende yanlardan altından çıktım bunun anlamı ne olabilir.

 13. busraaa

  Ya merhba..rüyamda önce teyzem bi arabaya biniyo arka arka giderken küçük bir kıza çarpıyo kızın sadece ayağı ıncilmış hastaneye götürdüğümüz sırada bir kaza görüyoruz durup bakıyoruz iki daym da araba da biri ölmüş öyle diyorlar daha sonra evde toplanıyoruz haberlerden falan bakıyoruz daha sonra kaza yerine gidiyoruz kuzenim falan üzgün ama biraz da aklı dengesini kaybetmiş gibi gözüküyo kaza yerine gittimız de ölen daym şeklni falan çizmişler(cinayetler de cizilir ya ondan ) ve kopuk kanlar içinde el görüyorum işaret parmağı yok karışık bir rüya ağlayan yok aksi taktirde norml karşılıyor herkes …iç açıcı yorumlarınzi bekliyorum teşekkürler

 14. onur

  Ruyamda nisanlimla birlikte bir yere seyahat ediyorduk.o arabayi suruyordu.arabayi kulanirken bana diyor ki iki dakka direksiyonu tut.hayatim ben yapamam derken araba yoldan cikti daglik bir yerde ucuruma dogru degil de daglik kesime dogru yoldan ciktik.hafif bir kazaydi.kimseye birsey olmadi

 15. Aziz

  Rüyamda bir arabanın içindeyim ve o araba takla atarak bir yerden aşağıya düşüyor ama bana birşey olmuyor. Ancak aynı rüyanın devamında aynı yerden takla atarak yine düşüyorum ayaklarım dışarıya çıkıyor arabadan iki kazada da bana birşey olmuyor.

Bu sayfada Rüyada Kaza Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Kaza Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Kaza Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)