Rüyada KUTU Görmek

Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Aynı şekilde içinde para olan, paralarla dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır.

İçi herhangi bir şeyle veya bir şeyler ile dolu bir kutu görmek, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir.  Beklenmedik durum, sürprizdir. Aynı zamanda kişinin her bakımdan kendisine uygun eştir.

Rüyada kutu görmek, ne kutusu olursa olsun, güzel eş (zevce) ile yorumlanir. Bu rüyayi gören kadin ise erkekle tabir olunur. Tabirde, kutunun sekli dikkate alinir. Mesela, seker ve helva kutusu iyi huylu ve güzel yüzlü bir kadina, biber kutusu ise aci sözlü ve huysuz birine tabir edilir. Seyahate çıkacağınıza da işaret olabilir.
. . .

Bu sayfada Rüyada KUTU Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada KUTU Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada KUTU Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)

 . , .