Rüyada Lokanta Görmek

Rüyada iken Lokantada yemek yemek zahmetsiz rızka, mal ve dünyalığa delalet eder. Rüyasında temiz bir lokantada yemek yediğini görmek, istediği bir işin gerçekleşmesi demektir.

Eğer lokanta kalabalık ise, bu iş için rakiplerinizle mücadele etmek zorunda kalınacağınızı belirtir. 

Temiz, güzel bir lokanta kişinin çevre ilişkileri, toplum, iş ilişkilerinin çok iyi olacağına işaret eder.

Rüyada Lokantada yemek yemek

Bir lokantada yemek yedigini görmek, küçük sikintilara delalet eder. Lokanta içinde yürümek ve oturacak bir masa aramak, islerini yoluna koymak için bazi çareler düsünmege isarettir.

Kendisini bir lokantada tek basina yemek yerken görmek, o anda yaptigi isin basarili olamayacagina delildir. Rüyada bir lokanta sahibi oldugunu veya lokantada garsonluk yaptigini görmek, yeni bir is alanina girecegine delalet eder.

Bir lokantada mutfakta yemek pisirdigini görmek, islerinin yolunda olduguna ve bütün rakiplerini alt ettigine delalet eder.

Rüyada lokanta görmek rüya tabiri

Rüyada lokanta, çevre ilişkileri, toplum, iş, fırsat olarak yorumlanır. Temiz bir lokantada yemek yediğini gören, istediği bir işin sahibi olur.

Lokanta kalabalık ise, bu iş için başkalarıyla mücadele etmek zorunda kalınacağını açıklar.
. . .

“Rüyada Lokanta Görmek” ile ilgili 2 yorum var.

  1. hande

    çocukluğumdan beri babamın cami önünde tabutun içinde ğözleri açık ğörüyodum we rüyam ğerçek oldu anlamadığım şey ise çocukluğumdan beri başıma ğelen kötü yada iyi olan şeyleri rüyalarımda ğörmem.ananemi de aynı şekilde ölüm anını rüyalarımda ğördüm önce ananemi 2 sene sonra babamı kaybettim.bana bunları açıklarsanız sewinirim sayğılarımla…….

  2. mustafa yıldız

    ruyada başbakanla bir camide namaz kıldıgımı gördüm o bir safta ben bir saftaydım ama başbakanın sanki bir yakınıydım gibi tam hatırlayamiyorum..o namaz sonrası çıkıyordu ayakkabısını giyordu bende peşinden çıkıyordum ama o yanlız gibiydi ben onu yalnız bırakmiyordum yalnız olmamalı diye düşünüyordum ….

    bunun yorumunu yollarmısınız mailime lütfen
    ALLAH RAZI OLSUN

Bu sayfada Rüyada Lokanta Görmek ile ilgili islami rüya tabirlerini bulabilirsiniz. Ayrıca bu rüyanın tabiri nedir? ne anlama gelir? Rüyada Lokanta Görmek dini rüya tabirleri olarak nasıl yorumlanır? ruya yorumu yorumları tabiri nedir? veya rüyası hakkında bilgi içeren yorumlar yapabilirsiniz. Kullanıcılar dışında Rüyada Lokanta Görmek rüyasına yorum yapılmaz. Rüya tabirlerinden doğacak herhangi bir problemden tamamen kullanıcı sorumludur. Yorum ya da tabir yapanlar bu kuralı kabul etmiş sayılır. Bir de gaybı yalnız Allah (c.c)'ın bilebileceğini unutmayın. Buradaki tabirler sadece bazı islami kaynaklardan alınan yorumlardır. Kesinlik içermezler. Lütfen adab-ı muaşeret kurallarına uygun iletiler gönderiniz.

Rüyanızı paylaşın veya yorumunuzu yazın ;)