Rüyada Çürük Meyve Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada çürük meyve görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Çürük Meyve ruya tabiri ve rüya yorumları çürük meyve rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çürük meyve görmek iyi değildirr ve hastalık, kötü haber almak anlamınddadır. Maddi konuda olumsuzluklar yaşanmış olacağını bildiiren rüya, aynı zamanda iş sahibi olanllar için rahatlarının bozulacağını, ödemelerde ççıkacak sıkıntılar ile beraber alacaklı duurumda olunan kimselerden alınamayan paralar yüzüünden çalışanların maaşlarını ödemekte zorluk çekileceğinii, rızkın azalması ve bereketin kkaçması yüzünden şahsın endişe dolu gecelerr geçireceğini ifade eder. Alınan bir malın hayrının görülmeyeceğini vveya ölü yatırım yapmak suretiyle bütün biirikimin bir hiç uğruna harcanacağını daa bildirir. Yaşlı biri çürük meyve görmüş olurrsa ölümcül bir hastalığa yakalanır ve öömrü kısalır. Genç biri için mesleki eğitimine ddikkat etmediğini, hayatını düzene sokmayı düşünmediği gibbi, ailesine karşı gelen, asi biiri haline geleceğini yorumlanır. Ebeveynler için evlatlarının düştüğü hataların gidderek artması yüzünden yaşanacak telaşı ve endişeeyi dile getirir.

Aile içinde yetiştirilirken devamlı ötelenen, başkalarrı ile kıyaslanan, başarılarından çok başarısızlıklarına odaklanıılan çocukların duydukları özgüven eksikliğini vve üzüntüyü, yetişkin yaşlarına rağmen kabbul görmediklerini düşünerek acı çektiklerini bilddirir.

 

Rüyada Çöpe Çürük Meyve Atmak

Kişinin bütün dikkatini toplayarak son aanda başına gelecek bir felaketten kurtulmuş ollacağına ve kendisine hazırlanan tuzaklara düşmmeyeceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıddıklarına danışarak içinde bulunmuş olduğu soruunlu durumdan en zararsız şekilde sııyrılacağına delalettir.

Rüyada Çürük Meyve Yemek

Hastalanmak ve yatağa düşmek yüzünden iişe güce ara vermek, dünyevi konularda isteksizleşmekk anlamına gelir. Mutlu günlerin geride kalacağını ve illerleyen günlerin insan için strese neden olacaak pek çok üzücü haber vee kötü gelişmelerle dolu olacağını, buu dönemin sabırla geçirilmesi gerektiğini yorullur. Ayrıca kazanılan parada düşüşün ve ekstraa çıkan harcamaların maddi konuda zorluklara nedden olacağını, işten atılmayı veya anni bir kararla istifa etmeyi, sonrasıında iş bulunamadığı için borç alaraak durumu idare etmeyi de tabirr eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Burç Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...