Rüyada Çıra Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada çıra görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Çıra ruya tabiri ve rüya yorumları çıra rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çıra görmek, mutluluğu ve huzzuru yakalamaya işaret eder. Rüyayı gören şahsın hayatında köklü değişimmler olacağına, işlerin yoluna gireceğine, kurulu bbir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören bireyiin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin vee sağlığının yerine geleceğine alamet edder. Rüyayı gören insanın ilk önce zoorluk, zahmet ve çile çekeceğine, borçlanarak bazzı işlere atılmış olacağına sonra daa emeğinin karşılığını alıp, rahata kavvuşmuş olacağına ve keyfini süreceğine iişaret eder.

Rüyada Çıra Yakmak

Rüyada çıra yakmak, küslüklerin, düşmanlıkların, kininn ve nefretin biteceğine, barışın vve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirinne kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, biir daha kopmayacağına alamet eder. Bu rüya, ayrı ve uzak kallınacak günlerin acısını çıkarmaya işaret edeer.

Rüyada Kül Görmek

Rüyada kül görmek, zenginlik olarak değğerlendirilir ve rüyayı gören insanın geçim deerdinin kalmayacağına, rahat, huzurlu ve lükks bir hayat yaşayacağına rivayet edder. Çok hayırlı olacak ve devamı geleecek olan kısmetlere rivayet eder.

Rüyada Ateş Görmek

 

Rüyada ateş görmek hem iyi hemm de kötü anlamlar içerir. Kazancın, malın, sağlığın, neşenin ve kkeyfin yerinde olacağına yorulurken diğer yandan da hayaatın bozulacağı, işlerin duracağı, umutsuzlukların vee hayal kırıklıklarının yaşanacağı şekklinde açıklanır.

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek, rüyayı gören kimssenin başarıları dolayısıyla sevilmediğine ve devamlıı nazarlara geldiğine alamettir. Bazı rüya tabirlerine göre odun göörmek, çok hayırlıdır, rüyayı gören kiişinin şansının ve kısmetinin açılacağı aanlamına gelir derler.

Rüyada Soba Görmek

Rüyada soba görmek, rüyayı gören şaahsın ömür boyu mutlu olacağı, huzur bulacağı vve hayır göreceği bir yuva kurracağına delalet eder. Hayırlı bir şahıs ile karşılaşmaya vve onunla gönül birlikteliği yapmaya rivayet edilir.

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek, gelirin artacağı, bolluğuun, bereketin ve şansın çoğalacağı anlamına gelmekktedir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ölü Öpmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...