Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada çamurlu ayakkabı görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Çamurlu Ayakkabı ruya tabiri ve ruya yorumları çamurlu ayakkabı rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çamurlu ayakkabı görmek, bireyin yapmmış olacağı bazı yolculukların hayırsız olmasına, bazeen uzun süredir istediğiniz seyahate çıkamayacağğınıza veya seyahatten dönmeye, meşakkatli bbir yolculuğa, iş hayatında karşılaşacağınız baazı sıkıntılara, evliler için eşi ille yaşamış olacağı problemlere, eşinden kendiisine ulaşacak bazı zararlara da işarret edilir.

Rüyada Çamurdan Temizlenmek

Rüyada çamurdan temizlenen şahıs bir sıkııntıdan kurtulur. Bu rüya sizi terk edecek köttü bir kişiye tabir edilir. Özellikle eşiniz ile aranızı açmaya çaalışan veya iş hayatınızda ayağınızı kayddırmaya uğraşan bazı kötü insanların iffşa olmasına ve onlardan kurtulup siizin için yaptıkları bütün planları altt üst etmeye de yorulur. Bazen de bu rüya kötü eşşi terk etmedir.

Rüyada Bir Çamurun İçinde Boğulmak

Rüyada bir çamurun içinde boğulmak, belaaya düşmeye, bazı musibetlere uğramaya; bazen dde bu rüya sıkıntı ve kedeere, hastalanmaya, kimsenin yaşamış olacağı zorlukllara, kötü bir insanla dost olarrak hatalar ve günahlar işlemeye; bbazı alimlere göre ibadetteki eksikliklere, maneviiyattan uzaklaşmaya da işaret eder.

Rüyada Çamurlu Ayakkabıları Çıkarmak

 

Rüyasında çamurlu ayakkabıları olduğunu ve bunlarrı çıkardığını gören kimse, eğer sıkıntıılı bir durumda ise bunda kurttulmuş olacağına işarettir. Bu rüya sizin için hayırlı olmayyan bir insanın vermiş olduğu üzüntüllerin yakında bitmesine ve zarar vverenlerin yanınızdan ayrılmasına; evlilik hayatında kötüü ahlaklı bir eşi terk etmmeye ve mutlu olmaya, arkanızdan işş çeviren dost görünümlü bir düşmannla karşılaşıp onu alt etmeye bazeen de korktuğundan emin olmaya tabbir eder.

Rüyada Siyah Çamur Görmek

Rüyada görülen siyah çamur kahverengi veyaa diğer renkteki çamurlardan daha köötüye alamet eder. Bu rüya genellikle sıkıntı ve üzünntüdür. Siyah bir çamura giren derde düüşer. Siyah bir çamura basan korktuğundan emiin olur. Siyah bir çamura batan kimse, yyaşamında türlü zorlukları göğüslemek zorunda kalıır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Akarsu Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...