Rüyada Çatıdan Düşmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada çatıdan düşmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Çatıdan Düşmek ruya tabiri ve ruya yorumları çatıdan düşmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çatıdan düşmek, sevdiklerinden gelecek bbir ihanete uğramak anlamına gelir. şahsın en yakınındaki insanlara dahi güüvenemeyecek bir boyuta geleceğini, yaşanmış olan olaylaar ve duyulan sözlerden sonra özelliikle aile çatısı altında eski bberaberlikleri ve sevgiyi bulmakta çekilecek güççlüğü de alamet eder. Çatıdan düştüğünü gören şahıs bekarsa arkaadaşları ile büyük bir çatışma yaşar vee araya küskünlükler girer. Evli insanlar için eşlerinin hayatında baaşka bir kişinin olduğunu öğrenmek, aldatılmak, eşşin söylediği bir yalanı ortaya çıkarmmak anlamına da gelir. Eşler arasında güvensizlik doğuracak olayların yaşaanması sonrasında bireyin bir müddet kendisine gelemeyeceğiini ve yalnız kalma ihtiyacı duyaacağını alamettir. Yaşlı insanlar için ölümcül bir kaaza veya hastalıkla mücadele etmeleri gereken bbir döneme gireceklerini, uzun süre ssonra kısmen de olsa sağlıklarına kavuşacaaklarını tabir eder.

Rüyada Çatıdan Düşüp Öldüğünü Görmek

Hayırlı rüyalar arasında yer alır vve alınacak kötü bir haberin, yaşanacak büyükk bir olumsuzluğun kimsenin hayatında yenidden başlayacak gücü bulmasına neden olacağınnı delalet eder. Genç kimseler için çok uzun birr ömre delalet olduğu gibi, yaşanacak kötüü gelişmelerin insanın geleceğinde yakalayacağı başaarıyı asla gölgeleyemeyeceğini, rüyayı gören kimmsenin her geçen gün daha dda güçlü, kendisine ve gücüne hakimm biri haline dönüşeceğini de ifadde eder.

 

Rüyada Çatıdan Düşüp Bacağını Kırmak

Üzücü bir haber almak demektir vve rüyayı görenin iyilik yaptığı, yanında oolduğu ve desteğini asla esirgemediği birr tanesinin kendisini sırtından vuracak biir hamle yapması sonucu yaşamış ollacağı moral bozukluğuna alamet eder. İşyerinde yaşanacak olumsuzluklar sonucunda ücretsiz izinn almak yahut bir hatadan sonra uuyarı, disiplin cezası almak anlamına daa gelir.

Rüya sahibinin aile içinde kendisine ddeğer verilmediğini yahut yeteri kadar sevilmediğini düşündüğüne işarret eder. kimsenin yaptığı bir hatadan dolayı kenddisinden nefret edildiğine dair bir inanç geliştirmiş oldduğuna, gerçekte böyle bir durum oolmasa dahi, her olumsuzluğu kendii üstüne aldığına da rivayet eeder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Cenin Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...