Rüyada Çekmece Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada çekmece görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Çekmece ruya tabiri ve rüya yorumları çekmece rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çekmece görmek, rüyayı gören şahhsın çevresinin genişlemiş olacağına yani innsanla dolacağına, bu kimselerin rüya saahibi için gerçek dostlar olup, zoor gününde yanında olacaklarına ve onna sarılacaklarına, ömür boyu sürecek vee kalıcı dostlukları ile var oolacaklarına alamet eder. Rüyada çekmece görmek, güzel bir rrüyadır. Hayat boyu devam edecek mutlu birlikkteliklere, gerçek aşlara, sevgi ve tuttkuyla birbirine bağlanacak şahıslara işaret ederr.

Rüyada Çekmece Boşaltmak

Rüyada çekmece boşaltmak, rüyayı gören şşahsın yeni adımlar atacağı, hayatında bazı değişimleer yapacağı, çevresini ve işini değişttireceği şeklinde işaret eder. Yeni başlangıçlar yapmak şeklinde tabir edillirken, şahsın hayırlı bireylerle karşılaşacağına yorumlanır.

Rüyada Çekmece Kilitlemek

Rüyada çekmece kilitlemek, rüyayı gören şahsınn başarılarını ve ilerlemesini çekemeyen bazı kişilerin olduuğuna ve kendisinde bu kimseleri farkk edip, bu insanları diğğer gerçek dostlarından ayıklayacağına yorumlanır.

Rüyada Çekmece Karıştırmak

Rüyada çekmece karıştırmak, rüyayı gören kişinnin yeni iş ve pazar arayışı içinde oldduğu, iş yaptığı sektörde yayılmak iiçin bazı atılımlar yapmayı hedefflediği ya da bütünüyle başka birr sektöre yönelmek için planlar kurduğu ille açıklanır.

 

Rüyada Çekmece Toplamak

Bir şahıs eğer gördüğü rüyada çekmeece topladığını görürse, keyfinin, huzurunun ve ağıız tadının kaçmasına neden olacak haberrler alabilir ya da sözler işitebiilir. Rüyayı gören insanın daha sonra yanlıış anlaşılmadan kaynaklı olduğunu öğreneceği bu sorrun, üstünde durulmadan tatlıya bağlanacak, rüüyayı gören kişi de derin birr oh çekip, yeniden neşesine kavuşaccaktır.

Rüyada Çekmece Açmak

Rüyasında çekmece açtığını gören kişi, aani bir haber alacak anlamına gelir. rüyayı gören kişinin aklının ucundan ddahi geçmeyecek, kırk sene geçse düşünemeyeceği ve hesapp edemeyeceği bir olayla karşılaşacağı vve çok şaşıracağı anlamına gelmekktedir. Bu olay hayırlı ve temiz biir olay olarak değerlendirilmiş olur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Bıçaklamak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...