Rüyada Çiş Yaptığını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada çiş yaptığını görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Çiş Yaptığını ruya tabiri ve ruya yorumları çiş yaptığını rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çiş yapmış olduğunu görmek, zenginliğğe yorulur. rüyayı gören insanın eline bir miktaar para geçecek veya kazancı artacaktır. rüyayı gören şahıs fakir ise, mmaddi açıdan daha rahatlayacaktır. Rüyada çiş yapmak, gurbette olanlar iççin vatana dönüş anlamına gelmektedir. Gelişecek olaylar rüyayı gören şahsın memleeketine dönmesi için bahane olacaktır. Ancak rüyayı gören tacir ise, ticarri hayatında zarar görecektir.

Rüyada Büyük Çişini Yaptığını Görmek

Rüyada büyük çişini yapmış olduğunu görenn kimse, mal sahibi olur. Bu mal rüya sahibine epey faayda getirecektir. Onu kullanarak, kiralayarak, satarak bir menfaaat elde edecektir. Kısacası rüya sahibine fazlasıyla getirisi ollacaktır. Aynı zamanda rüyada büyük çiş görmekk, özgürlük anlamına gelmektedir. Kısıtlamaların olduğu yerden bir uzaklaşma ssöz konusu olacaktır.

Rüyada Altına Kaka Yaptığını Görmek

Rüyada altına kaka yapmış olduğunu görmekk, altınla tabir olunur. Rüya sahibi, sahibi olduğu altının boorsada değerlenmesi ile servetini artırır ve zzenginleşir. Bir başka yorumla rüyada altına kakka yapmak, mala işaret eder. insan elde etmiş olduğu kazanç iile ailesine bakma görevini üstlenecektir. Çünkü ailenin tek para kazanan kişşisi olacaktır.

 

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak, iş dünyası içerisindde yaşanacak yeni gelişmelere rivayet eder. rüyayı gören kimse iş hayatında güzell sonuçlar doğuracak olaylar yaşayacaktır. İş yerinde terfi ederek hem mannevi hem de maddi anlamda yükselme yaşayacaktır. Ya da yaptıklarıyla fark edilecek vee yeni bir iş teklifi alacaktır. rüyayı gören insan sıkıntılarından kurtulur vve ferahlar.

Rüyada Tuvalet Görmek

Rüyada tuvalet gören kimse, hayatında kendissine yük olan, ilerlemesini engelleyen veyaa yavaşlatan şeyleri yaşantısından çıkarır. Üzerindeki boşuna fazlalık olan şeyleri atarr. Bunlar etrafındaki insanlar olabilir, eşyalar veyya sağladığı menfaatler olabilir. Rüyada tuvalete girdiğini görmek, bunları yapabbilmek için lüzumlu adımları atmaya yoruumlanır. rüyayı gören insan artık harekete geçmme aşamasındadır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Mücadele Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...