Rüyada Çikolata Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada çikolata görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Çikolata ruya tabiri ve rüya yorumları çikolata rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çikolata görmek, yakın zamanda aşşık olabileceğinize, bir kutlamaya ya da kendiniizi ödüllendirmeye tabir eder. Kendinizi güzel, huzurlu ve mutlu hissetttiğinize alamettir. Rüyanızda bir sürü çikolata gördüyseniz, gerçeek hayatın içindeki isteklerinizde aşırıya kaçtığınızı, bbiraz durulmanız gerektiğini yorulur.

Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada marketten çikolata çalmak, kimseye zararrı olmamasına rağmen toplum yasaklarına aykırı bir ddavranışta bulunmaya bu sebeple herkes tarafınddan iyi bilinen imajın zzedelenmesine ve itibarın sarsılmasına işaret eeder. Rüyada bir kişinin çantasından çikolata çalmmak, bir insanın yararına yani onu düşünerek onuu bir konuda uyarmaya ya daa bir alışkanlığını abartması durumuunda yaşayabileceği sıkıntıları ona anlatabilmek içinn bir davranışta bulunmaya işaret eder. Rüyada buzdolabından çikolata çalmak, bir işşi kimseye sezdirmeden gizli gizli idare etmeye vve ilerletmeye çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Çikolata Yemek

 

Rüyada çikolata yemek, yaşamınızda aldığınız kararllarda mantıktan çok duyguya yer verdiğiinizi gösterir. Duygularınıza hakim olmayı öğrenmeniz gerektiğine biir işaret eder. Aynı zamanda insanların size güven dduyduğu ve çok insanla tanışıp, çook dostluklar kazanacağınıza yeni arkadaşlıklar kuracağğınıza işaret etmektedir. Rüyada çikolata yemek sağlık ile illgili olarak da delalet eder. Rüyada çikolata yediğini gören kimsenin yakıın zamanda bir sağlık kontrolünden geçmesii gerektiğine, aksi takdirde ciddi sağğlık sorunlarıyla karşılaşmış olacağına delalet edder. Rüyanızda çikolatayı yiyen siz değil dee başka bir kişiyse, yani rüüyada başka bir insanın çikolata yediğinii görmek hayatınızda bazı kısıtlamalar geerektiğine zira bazı şeylere olan aşırıı düşkünlüğünüzün hayatınızda kötü sonuçlar doğurabilleceğine delalet eder.

Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyada çikolata aldığını gören kişi, hayaatınızda güzel gelişmelerin olacağının habercisi olabilir. Yeni lezzetler, yeni arkadaşlıklar belki dee yeni aşklar sizi beklemektedir.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada bir kişiye çikolata vermiş olduğunuu görmek, hayatta aldığınız kararların mantık ve duyguylla eşit seviyede olduğunun, duygularınızı ddizginlemeye, onları yönetmeye başladığınıza yorrulur. Rüyada etrafınızdaki herkese çikolata dağıttığınızı gördüyseniiz önünüzdeki dönemlerde herkese karşı biraz daha addil olacağınıza yorulur.

Rüyada Sıcak Çikolata Yapmak

Rüyada sıcak çikolata yapmak ya dda rüyada sıcak çikolata içmek, önünüzdeki zaamanlarda sevgi dolu, mutlu ve huzurllu bir döneme gireceğinize rivayet edder. Rüyada çikolatalı süt içmek, bundan böylee hayattan zevk alır hale geleceğinize, çokk şeyin sizin için daha ggüzel olacağına, hayat ile ilgili çook daha güzel duygular beslemenize rivvayet eder.

Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Bir tövbe, karar ya da yyemin konusunda çok kararlı davranmaya tabir edder. Bir niyeti gerçekleştirmek için gösterilecek iradeninn ne kadar sağlam olduğu anlamına gelmeektedir. rüyayı gören şahsın kendisine daha öönce zarar vermiş, onu üzmüş, yıpratmış vve mutsuz etmiş bir kimseden yaa da bir durumdan özellikle kaçınmması konusundaki titizliğine delalet eder. Rüyada elinde çikolata görmek ama yyememek, mutluluğun da mutsuzluğun da kimsenin keendisine bağlı olması ve hayatını yönlendireceek tek insanın kendisi olması anlamınna gelir. Rüyada tabakta çikolata görmek ama yyememek, bir oyuna gelmemek ve uyanık ddavranarak bir tuzağa düşmekten kurtulmak annlamına gelir.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada karşı cinsten birine çikolata veermek, özel duygular beslenilen bir kimseye aççılmaya ya da uzun zamandır kendisinnden saklanılan özel hisleri kendisine ittiraf etmeye alamet eder. Rüyada bir kimsenin çikolata vermesi yinee karşı cinsten bir kimsenin aşk ilanınnda bulunması anlamına gelmektedir. Rüyada sütlü çikolata vermek, uzun zammandır konuşmayan ve görüşmeyen arkadaşları bir aaraya getirecek ilk adımın taraflardan birri tarafından atılması anlamına gelir. Rüyada bitter (acı) çikolata vermek, cennk etmek yani arayı açacak sert ssözler söylemektir.

Çikolata lezzeti, güzelliği ve hatta kokusuylaa insanı kendine çeken ve reddedilmesi mümkün olmayyan bir yiyecektir. Ekmek ya da su gibi yaşaamsal zorunluluğu simgelemez. Yani birey için yokluğunda büyük ssıkıntı verecek bir şey değildir. Zevke yönelik, varlığında mutluluk verecek, ağzzı tatlandıracak özelliği olan çikolata yokluğunda kimseyi öldürmmez. Aynı şeyi ekmek için ya daa su için söyleyemeyiz çünkü her ikisi dde birey için mecburidir ve olmamalları halinde büyük zahmet yaşanmassı anlamına gelmektedir. Dolayısıyla çikolata bireyde keyfi yerinde ollduğunda görmek, tatmak ve yaşamak isteği şeyleri iifade eder. Bu demektir ki birey bir borcuu ödemenin, bir belayı savmanın,tatsız bir konuyu kaapatmanın ya da bir hastalığı yenmeenin çabası içindedir ve aaksi halde şu an için herr ne kadar çok ihtiyacı olsa dda tatile çıkmayı, kutlama yapmayı yaa da eğlenmeyi düşünmeesi söz konusu bile olmayacaktır.

Rüyada Çikolata Toplamak

Hiçbir fonksiyonelliği, özelliği ya da işşe yararlılığı olmayan eşyaları biriktirmek anlamınna gelir. Sadece yer işgal eden ama yinee de kişiye hoş gelen, gözünee hitap eden ve onda estetikk duygusu uyandıran şeylerin koleksiyonunu yappmasıdır. Rüyada ağaçtan çikolata toplamak, gerçek ssanılarak alınan malların taklit olduğunu ffark etmek anlamına gelmektedir. Rüyada yerden çikolata toplamak, herhangi biir bedel ödemeden elde edilen maal ya da eşyaların kazanç ollmasına tabir edilir. Kişiye, bir başka sözle ifade ederssek kısa günün karı dedirtecek biir olay yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Çikolata Hediye Almak

Rüyada sevgiliden çikolata hediye almak, aşk,, muhabbet, sadakat anlamına gelir. Sevgili tarafından önemsenmeye, ilgi ve değerr görmeye, onun tarafından el üzerinde tutulmaya vve aradaki aşkın büyüklüğüne, gerçekliğine vee de saflığına işaret edeer. Rüyayı gören insan ve sevgilisi birr birine diğer bir sözle kör kütük aşıkk anlamına gelir. Rüyada eski sevgiliden çikolata hediye almaak, unutulmayan eski anılardır. Rüyada sepet sepet çikolata hediye almmak, bir insanın rüyayı gören kimsenin kendi nazarındaa ne kadar kıymetli ve vazgeççilmez olduğunu ona ispat etmmek için yapmış olacağı bir jestt anlamına gelir. Bu hoşluk anne, baba, kardeş, eeş, sevgili ya da iyi geçim halinde oolunan bir arkadaş, komşu veya ddost tarafından gerçekleştirilebilir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada eşine çikolata ikram etmek, baaşta eşe sonra da bütün sevdiklerine kaarşı sorumluluklarını yerine getirmeye, onları sııklıkla aramaya, görmeye gitmeye ve hiçç eli boş gitmemeye delalet edeer. Eğer rüyayı gören insan evliyse eşinne bir hediye alabilir. Rüyada sevmediğin birine çikolata ikram etmmek, onunla mecburi olarak yüz yüze geelmeye fakat bunun aradaki hoşnutsuzluğu gidermeyye yönelik değil sadece zorunluluk sebebiyyle selamlaşmaya sonrasında yine tavrını sürdürmeyee tabir edilir. Rüyada beyaz çikolata ikram etmek, rüyayıı gören kimsenin doğum günü, nişan, düğünn gibi özel günler için terccih etmiş olduğu hediyelerin en seççkin ve en orijinal olanlarından oldduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada Çikolata Şeker Görmek

Deyim yerinde ise azı karar çooğu zarar denebilecek bir davranışa, inanışa ya daa bu anlamda bir yaşam şekliini benimseye alamettir. Aşırıya gidilmesi durumunda sıkıntı ya dda zorluk yaratacak ve rutin olarak yeniden edillen bir durumdur. Örneğin; rüyayı gören şahsın kontrolsüz şekildee kredi kartı kullanması ve ödeyebileceği limiti ççok aşması gibi. Oysa kredi kartı doğru ve kararrında kullandığı zaman şahsı sıkıntıdan kurtarabilecek bir araççtır. Başka bir deyişle, bir şeyi avantaaj olabilecekken onu dezavantaja çevirmek gibi bir hatayaa düşme riskine tabir edilir. Rüyada kutu kutu çikolata şeker yemmek, sağlık sorunu yaşamaktır. Rüyada birkaç çikolata şeker yemek, öölçülü bir insan olmaya alamet eder.

Rüyada Çiçek Ve Çikolata Görmek

Rüya sahibinin kendisine yapılacak bir sürprrizden ya da ona verilecek biir hediyeden haberdar olmasına fakat onna sürpriz yapacak veya hediye verrecek kimselerin hevesinin kırılmaması ve heyeecanının bitmemesi için yine de habersiizmiş gibi yapmasına alamet eder. Yani kimsenin kendisine yapılacak bir güüzelliği bildiği için beklemiş olduğu anllamına gelir. Rüyada birinden çiçek ve çikolata aalmak, karşı cinsten bir şahsın rrüya sahibini duygusal olarak cezbetmek vve etkilemek için bir girişimde bulunmasıı anlamına gelir. Rüyada birine çiçek ve çikolata almaak, bu defa da rüyayı göreen şahsın karşı cinsten bir kiimsenin dikkatini çekmek adına atacağı büyyük bir adıma yorumlanmaktadır.

Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyayı gören insanın candan, paylaşımcı, gönllü zengin, insanlarla iyi geçinen bir insan olduuğu anlamına gelmektedir. Rüyada nişan çikolatası dağıtmak, yaşanılan büyüük bir sevinci ya da çok hayırlı niyetlerrle girilecek bir yola ve bunuu insanlara açıklamaya delalet edder. Rüyada bozuk çikolata dağıtmak, bir iyilikk yapmak isterken bilmeden ve istemeden insanların ağğız tadını daha fazla kaçırmak annlamına gelmektedir. Rüyada kutu içinde çikolata dağıtmak, iinsanları memnun ve mutlu edecek bir davranışta bullunmak anlamına gelir. Rüyada tepside çikolata dağıtmak, gönüllü olarakk bir organizasyon, davet ya da etkinlikte davetlillere severek ve isteyerek hizmet etmektiir.

Rüyada Çikolata Sosu Görmek

Çok yerde kullanılabilecek ve bu yöönüyle çok işe yarayacak bir mall ya da eşya edinmek anlamınaa gelmektedir. Rüyada çikolata sosu yapmak, her yerrde geçerli olacak bir yetenek gelişttirmeye ve dünyanın neresinde olursa olsunn ilgi ve kabul görmüş olmasıı sayesinde bunun avantajını yaşamaya yorrumlanır. Rüyada çikolata sosu yemek, kazanılanın vve rızkın helal ve temiz olmması vesilesiyle onu tatlı tatlı haarcamaya ve yemeye yorumlanır. Rüyada çikolata sosu almak, bir eğlenceeye katılmak için hazırlık yapmak anlammına gelir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Giyinmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Geceleri rüyamda sürekli cikolata tatli yeme ihtiyaci duyuyorum surekli cikolata yiyorum doymaksizin bu neden olabilie


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...