Rüyada Çikolata Yemek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada çikolata yemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Çikolata Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları çikolata yemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çikolata yemek esenliğe, ferahlığa vve şifa bulmaya alamet eder. Rüyada çikolata yediğini gören şahıs ççok sağlıklı ve zinde biridir, uzun seneler sağlıkklı bir hayat sürecek anlamına geelir. Rüyada çikolata yemek genel olarak ggüzel olan şeylere rivayet eder. Çikolata yediğini gören şahıs hayırlı kısmetlerlee karşılaşacak, mutlu bir birliktelik yaşayacaktır.

Rüyada Çikolata Hediye Etmek

Rüyada birine çikolata hediye etmek oona gönlünü açmak anlamına gelmektedir. Rüyasında çikolata hediye ettiğini gören rüyaa sahibi, platonik olarak uzaktan uzağa yaşamış ollduğu aşkını ilan etmesinin bundan bööyle zamanı olduğunu düşünerek ilanıı aşk edecek anlamına gelir.

Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyada birine çikolata ikram etmek yya da çikolata vermek kimsenin duygulaarını bastırmaya başladığını ve içine kapannmaya başladığını gösterir. Rüyada çikolata veren kimse duyguları konusundaa cömert olmaktan vazgeçecek anlamına geelir.

Rüyada görülen çikolata kısmet ve şaanstır. insanın karşısına çıkacak olan yeni fırrsatlara ve şanslara delalet eder. Rüyada çikolata yiyen şahsın ağız tadıı, keyfi ve rahatı her zaman yeerinde olacak anlamına gelir. Bir başka rüya tabirine göre ççikolata yemek karaciğer hastalığı anlamına gelmektedir.

 

Rüyada Çok Sayıda Çikolata Görmek

Rüyada çok sayıda çikolata gören kkimse hırslarının kurbanı oluyor anlamına gelir. rüyayı gören insanın gözünü büyük birr hırs bürüdüğü için bundan böyle kendine zaarar vermeye başlamıştır, bu sebeple hıırsını yenmesi gerekecektir.

Rüyada Çikolata Yiyen Birini Görmek

Rüyada çikolata yiyen birini görmek insanınn saplantı haline getirdiği duygu ve davranışlarına yyorulur. rüyayı gören kimsenin gördüğü bu rüyaaya göre kendisini biraz frenlemesi, duygu ve davranışllarını makul seviyeye indirmesi gerektiğine yoruumlanır.

Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata almak kimsenin hayatında güzell ve mutluluk verici gelişmeler yaşanacağına alameettir. Ticaret hayatı da hızlanır ve şşahıs kendisi için hayırlı olarak sonuçlanacak yeeni girişimlerde bulunacak anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sıcak Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda bir markete ise girmişim ve marketin raflarini diziyoruz çok kalabalık işçi sayısı var hepsi tanıdık arkadaşlar aralarında bı kaç tanımadığım işçi de var ben bı ara raftan avakado şeklinde cukulata alıyorum ve yiyorum yerkende bunun parasını veriyim diye elbise dolabından para almaya giderken markette çalışan bir akrabam bana avucunun içinde al bunu diye para veriyo yesildi 20tl gibi kimseye göstermeden aldım ve kasaya giderken tanımadığım bir kadın bana seslendi oğlum paran sana para veriyim yardım paran yattimi dedi kadın olduğu için ben cevap veremedim utandım o arada bende raftan yediğim cukulatanin parasını ödemeye kasaya gidiyorum ve bana oara veren akrabami gördüm takım elbise gram tuvalet derlerya öyle gyinmis peşinden gidip konuşmak isdedim arabasina bindi gitti bende hafif tepelik bir yerde kuru otlar ve tkenlerin içinde benle muhattap olmuyo diye üzülerek kaldım bu akrabamde zengin bı iş adami


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...