Rüyada Çilek Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada çilek görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Çilek ruya tabiri ve ruya yorumları çilek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çilek görmek çoğunlukla özel hayatlaa alamet eder. Özel hayatta ağız tadına ve huzzura işaret ederken, sıkıntılı günlerin sonrasında geleccek olan esenliğe ve güzel günnlere de tabir eder. Rüyada görülen çilek şık ve zariff olmak anlamına gelmektedir. Zamanında görülen olgun, kırmızı ve tatllı bir çilek müjde içeren bir hhaber almaya yorumlanır.

Rüyada Çilek Dikmek

Rüyada çilek diken kişi hayır işller. Bu rüya sizin hayırssever ve iyii bir insan olduğunuzun ve bu özelliğiniz vvesilesiyle tüm herkes tarafından sevilip sayıldıığınızın göstergesidir. Rüyada çilek diken bireyin arkasından hhep iyi konuşulur. Bu rüya bir grup insanın hayaatına etki edecek bazı sevaplar işleyeceğinize ve buu sevaplar vesilesiyle de derecenizin yükseleceğiine işaret edilir.

Rüyada Çilek Almak

Rüyada çilek aldığını gören kimse sağllık sorunlarıyla baş edecek, hastalığının ilacını bulaccak dolayısıyla da şifa görecek anlammına gelir.

Rüyada Donmuş Çilek Görmek

Rüyada görülen donmuş çilek hemen oolmasa bile zamanla bazı isteklerinizin gerçekleşeceğiine, bunun için sabırlı olmanız gerektiğğine delalettir. Donmuş çilek bazen de sizin iççin hayırlı olmayan istekleriniz olduğunun gösstergesidir. Bu sebeple herhangi bir konu üüstünde ısrar etmeden sadece hayırlısını iistemeniz gerekir.

 

Rüyada Kırmızı Çilek Görmek

Rüyada olgunlaşmış kıpkırmızı bir çilek ggören kimse, büyük bir aşk yaşşar. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerine delaalet eder. Eğer bekar bir şahıs bu rüyyayı görse uzun süreli bir aaşk ilişkisine girer. Karşınıza çıkacak ve çok seveceğiniz birr kişiye, onunla geçireceğiniz mutlu zamanlaraa ve sonucunda evliliğe de yorummlanır. Bazen de kırmızı çilek, iş hayattında mutlu ve huzurlu bir ddöneme girip, bütün çalışmalarınızdan beklediğiniz sonuçlarrı alacağınızın göstergesidir.

Rüyada Çilek Koklamak

Rüyada çilek koklayan kimsenin bir çocuğuu olur. Eğer hamile bir şahıs bu rüyayyı görse kız çocuğuna eğer erkek görsee eşinin hamile kalmasına işaret edillir. Bazen de bu rüya hamilikte ortaaya çıkacak olan belirtilere, bazı sıkıntılara daa yorulabilmektedir. Rüyada çilek koklayan kimse, dünya nimetlerinni tadar ve bu nimetlerden yararlanır.

Rüyada Tabakta Çilek Görmek

Rüyada tabakta olgun, kırmızı çilekler ggörmek, size ulaşacak nimetler ve elde edecceğiniz mükafatlardır. Her alanda başarılı olmaya, bütün arrzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, mutlu ve huzurllu olmaya, aile hayatında eşinile berabber uyumlu yaşamaya, hayırlı ve ggüzel çocuklara da tabir edilir.

Rüyada Çilek İkram Etmek

Rüyada çilek ikram eden kişi, ddünya izzet ve kudreti çok oolan, saygı duyulan bir kişilik olurr. bu rüya herkes tarafından sevilen vve takdir gören bir adamdır. Bu rüyayı gören kişi, yakın zamaanda gerçekten ihtiyacı olan bazı insannlara maddi manevi yardım ederek büyükk bir sevap kazanır. Rüyada çilek ikram etmek güleryüz, insaanlarla iyi ilişkiler kurmaya ve sevilmeeye alamet eder.

Rüyada Çilek Suyu Görmek

Rüyada görülen çilek suyu ailesel soorunların bitip, eşler arasında ortaya çıkacak huzur, berreket ve sevinçtir. Çilek suyu içen kimse, eğer eeşi ile arasında bir problem olmuşsa en yakıın zamanda bu sorunları tatlıya bağlarr ve beraber huzurlu, güzeel bir ömür geçirirler.

Rüyada Yeşil Çilek Görmek

Rüyada görülen yeşil çilek bireyin aahiret hayatına alamet eder. Bu rüya sizin iyi bir iinsan olmak istediğinizin ve bunun iiçin de çalıştığınızın göstergesidir. Rüyada yeşil çilek, dünya hayatından eelini eteğini çekip yalnız ahiret haayatı için yaşamaya; işlenen günahlara töövbe edip, bu günahları tekrarlamamaya vee takva sahibi olmaya alamettir.

Rüyada Çürük Çilek Görmek

Rüyada görülen çürük çilek mala karışşacak haramdır. Bu rüya çalışmalarınız sonucunda elde ettiğğiniz malın bir kısmını haram yollardan kkazanacağınızın göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi, hayırla bbirlikte şer de elde eder. Geçimini gayri meşru yollardan kazanır. Helal paranın yanında servetine haram daa karışır. Bu sebeple de günaha girer. Çürük çilek bazen de dışı güzzel olmasına rağmen içi fitne, fesat oolan bir kadındır.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek

Rüyada görülen çilek tarlası, kısa zamandaa elde edeceğiniz birden fazla hayra ve nimette alamet eder. Rüyasında çilek tarlasında bulunan kimse, arzzu ve isteklerine kavuşur. Bu rüya bekar için kuracağı huzurllu ve sıcak bir yuvadır. Sabretmeniz gerektiğine ve bu sabrınız sonnucunda çok hayır elde edeceğinize işarete eder.

Rüyada Birine Çilek Vermek

Rüyada birine çilek vermek hayırlı bbir iş yaparak Allah katından makbul olmaaya ve sevap işlemeye alamet eeder. Örneğin sadaka ya da zekât vermekk şeklinde olabilir.

Rüyada Altın Çilek Görmek

Rüyada altın çilek görmek hane iiçiyle rivayet eder. Mutlu bir aile hayatına ve aille bireylerinin konuk sever olduğuna işaret eddilir.

Rüyada Çilek Tohumu Görmek

Rüyada görülen çilek tohumu çoğu tabbirci için kız çocuğudur. Eğer dünyada kızı olan bir insaan bu rüyayı görse, kızı büyüdüğünde anne vve babasına hayırlı ve iyi bbir evlat olur. bu rüya bekar kimseler için evlenipp çocuk edinmedir. Yine bazı alimlere göre ise çileek tohumu yeni başlanacak bir iştir.

Rüyada Dalında Çilek Görmek

Rüyada dalında çilek gören kişi, bazzı isteklerine çok yaklaşmasına rağmen onlara ulaşamaz. Bazen de bu rüya arzularınızın sizinn için hayırlı olmadığına ve bu isteklerinizden vazgeeçip başka alanlara yönelmeniz gerektiğine delalett eder. Dalında çiçek kısa süre başlayacak bbir aşk ilişkisidir. Bazen de platonik sevgiye ya dda aşk acısı çekmeye işaret eder.

Rüyada Kurtlu Çilek Görmek

Rüyada kurtlu çilek gören veya yiyeen kişi, hiç beklemediği bir zamanda çook güzel nimetlere nail olur. Bu rüya kişiye ulaşacak hayırlı habberlere veya müjde içeren hadiselere de tabiir olunur. Âlimlerin çoğuna göre kurtlu meyve genelllikle güzel bir sürprizdir. Bu rüyayı gören kişi, bir ssürprizle karşılaşır ve bunun sonucunda da hhayatı değişir.

Rüyada Çilek Satın Almak

Rüyada çilek satın alan kimsenin hayatındda her şey yolunda gider ve daima çokk başarı elde eder. Bu rüya özellikle çileğin çıktığı yaaz aylarında görülürse, her anlamda berekete, talihin, şanssın artmasına, sizin başarılı olacağınız bbir döneme girdiğinize, özel haayatınızda da güzel rastlantılara ve yenni başlangıçlara delalet eder.

Rüyada Çilek Fidesi Görmek

Rüyada çilek fidesi gören insan yeeni bir ilişkiye başlar. Bu rüya genellikle yeni başlayacak bbir aşk ilişkisine yorulmaktadır. Uzun soluklu olacak bu ilişkide ssizi bekleyen çok güzel şeye, beraber güüzel vakit geçirmeye ve her anllamda mutlu olmaya yorulur. Çilek fidesi bazen de bebektir. Yakında çok güzel ve tatlı biir kız çocuğunuz olacağına alamettir.

Rüyada Çilek Ağacı Görmek

Rüyada çilek ağacı görmek ağız taadına, esenliğe ve ferahlığa işaret edderken aynı zamanda kimsenin rahat eedeceği tiril tiril kumaşlarla yapılmış oolan giysiler alması ya da giiymesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yediğini gören kimsenin aşkk hayatında her şey yolunda gideceek ve şahıs gerçek mutluluğu, geerçek aşkı bulacak anlamına gelir.

Rüyada Çilek Bahçesi Görmek

Rüyasında çilek bahçesi görmek bireyin hayallerrine, iç dünyasına, hedeflerine ve dileklerinne alamet eder. rüyayı gören kişinin bir çilek bbahçesi görmüş olması ise önünde sonucunnda hayallerine kavuşmuş olacağına işaret edeer.

Rüyada Çilek Yedirmek

Rüyasında çileği bir başkasına yediren kkimse, eğer yedirdiği bireyi tanıyorsa ona bir iiyilikte bulunur. Bu rüya insanın makam ve mmevki sahibi olmasına veya işinde terfi edip yükssek bir dereceye gelmesine de tabbir olunur.

Rüyada Çilek Çiçeği Görmek

Eğer bu rüya zamanında yani ççilek çiçeğinin çıkması gereken bir dönemde görülmüşse bütünüyyle hayırlı ve güzel bir rüyadıır. şahsın umut etmiş olduğu her şeyye kavuşacağının ve isteklerinin en kısa zamanda gerçekleşeceğiinin göstergesidir. Eğer zamanında olmadan çilek çiçeği göörülmüşse, bu rüya arzu edilen birtakım şeylerin hemeen değil de bir zaman sonrra gerçekleşmiş olacağına ve buu dileklerin de şahıs için hayıırlı olmasına rivayet eder.

Rüyada Çilek Sulamak

Rüyada çilek sulayan dünya hayatında içiinde bulunmuş olduğu halkın büyük bir bölümünü ettkileyecek bir sevapta bulunur. Bu rüya içinizden gelen iyilik vee sizde bulunan yüksek ahlak vesilesiyle daima ddoğru yolu bulduğunuza ve insanlara iyiilik etmek için daima yolllar aradığınıza delalet eder.

Rüyada Ham Çilek Yemek

Rüyada ham çilek yiyen kişi, kkarakter anlamında gelişmemiş veya bazı eksiklikleri olan biir kimsedir. Bu rüya yaptığınız bazı hareketlerin çoccukça olduğuna ve bu hareketler sonucunda çevrenizden dee saygı görmediğinize delalet eder.

Rüyada Çilek Reçeli Görmek

Kişinin gördüğü rüyada ev yapımı birr çilek reçeli görmüş olması onuu çok sevindirecek bir gelişme olaccağına alamet eder. Çilek reçeli aile hayatında huzura, mutluluuğa, sevince ve her anlamda güzellikllere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi, iyi huyuu ve tatlı dili ile herkesiin sevgisini ve takdirini kazanır.

Bir kadın çileği dalından toplayıp yeerse o kadının evlatları hayırlı vve güzel olur. Evli olmayan bir şahsın dalından ççilek toplaması ise karşısına hayırlı kısmetlerr çıkmış olacağına delalet eder. Rüyasında çilek gören ve yiyen bbireyin evlilik hayatı da aşk hayatıı da huzur ve aşk içindde geçer, ağız tadı bozulmaz.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Şehadet Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...