Rüyada Çita Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada çita görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Çita ruya tabiri ve ruya yorumları çita rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çita görmek, rüyayı gören kimsseye karşı art niyetler taşıyan ve kötü pllanlar içinde olan şahıslara işaret edder. rüyayı gören kimsenin gerek meslek gerekkse aile hayatı içerisindeki mutluluğunu ve başarısını çekemeyyen bazı kem gözlü insanların olduğuu anlamına gelir ve kimseninn bu kişilerin varlığını ve onlaarın kötü enerjilerini fark edeceği şeklinde rivaayet eder.

Rüyada Çita Bal Görmek

Rüyayı gören şahsın rızkının genişleyeceğine, ticaretinnin büyüyeceğine, evine bolluğun ve bereketin geleceğine, rüyyayı gören insanın bu vesileyle daaha rahat bir hayata kavuuşarak yüzünün de güleceğine tabir edeer.

Rüyada Çita Yavrusu Görmek

Rüyada çita yavrusu görmek iki şekildee tabir edilir ve hem olumlu hem dee olumsuz şekillerde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada çiita yavrusu görmek, rüyayı gören bireyin bir evllat sahibi olacağına işaret ettiğini kabuul ederken kimi rüya tabirrleri de kimsenin zayıf ve güçsüüz bir düşmanla karşı karşı tarafa kalacağıı ile yorumlamaktadır.

Rüyada Çita Kovalaması

 

Rüyayı gören şahsın doğrusunu söylemek gerrekirse ayağını kaydırmak için uğraşan giizli bir düşmanı olduğu anlamına gelmekteddir. rüyayı gören kişinin sırtından geçinmek vve onu geldiği noktadan aşağıya ççekmek için hain düşünceler içinde olaan birine yorumlanmaktadır.

Rüyada Çıta Saldırısı Görmek

Rüyayı gören bireyin düşmanına mağlup geleeceğine, zor durumlarda kalmış olacağına ve kkötü günler yaşayacağına rivayet edilir. rüyayı görenin rakibi olan bir insaan tarafından kasıtlı olarak başarısızlığa sürükleneceğine, mmaddi gücünü kaybedeceğine, yokluğa düşmüş olacağınna ve geçim sıkıntısı çekeceğine işaaret eder.

Rüyada Çita Isırması

Rüyayı gören kişiye zarar verecek, onuu üzecek, haksızlık edecek, iftira atacak biir kişiye tabir eder. rüyayı gören kişinin emeklerine ve fedakkârlıklarına karşı kendisine nankörlük ve de veffasızlık edecek, bu sebeple de inssanlara karşı güvenini ve iyi niyettlerini yok edecek tatsız bir olaay yaşayacağına yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Ferahlık Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...