Rüyada Çocuk Öpmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada çocuk öpmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Çocuk Öpmek ruya tabiri ve rüya yorumları çocuk öpmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çocuk öpmek, şahsın hayatı içerisindekii kimseler üstünde ciddi bir gücünün olduğuna vve onlara isteklerini kolayca yaptıracağına, evvli ve çocuk sahibi insanlaarın aile üyeleri tarafından el üzeerinde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivitee ile meşgul olacağına, kendisine hhayat neşesi veren insanlaarla daha sık görüşeceğine alamettir. Özellikle etrafında moralsiz veya üzgün olann insanlara da yardımlarda bulunarak mutluluğunu başkaları ille de paylaşacağına alamettir. Çocuk öptüğünü gören kimse bayansa hamiile kalır ve kız evladı olur. Bekar erkekler için de çocuk sahibbi biri ile evlenmek anlamına gelmektedir. Küçük başlayan ama sonradan büyüyen ticcari bir hayata da alamet olan rüya şahsınn kendi gücünü ortaya koyacağı gelişmeller yaşıyor olacağını da tabbir eder.

Rüyada Erkek Çocuğu Öpmek

Kişinin aşk yaşamı hakkında konularda karrar vereceğine, özellikle süre gelen ilişkilerine yeeni bir yön kazandıracaklarına, evlilik içinn adım atacaklarına yorulur. Ev sahibi olmak ve geleceğe dönnük planlar yapmak anlamına da gelen rüyya, anne baba onayı alınarak yyapılmış olan önemli işlere ve sonrassında gelecek başarılara da rivayet eeder.

 

Evlat özlemi içinde olan ve ççocuk sahibi olmak için pek çokk yol deneyen kimselerin bilinçaltlarını ortaaya koyan rüya, kalabalık ailelere duyulaan özlemlerin ve şahsın sevgi ihtiyacınıın da göstergesidir. Kendi yuvasını kurmak ve kendi aillesiyle mutlu olmak isteğinin rüyada dışşa vurulmuş halidir.

Rüyada Kız Çocuğu Öpmek

Uzaktan gelecek önem arz eden vve güzel bir habere, şahsın aailesi hakkında bir konuda onlara yaardımcı olacağına, iş hakkında kararsızlıkların vveya belirsizliklerin ortadan kalkacağına alamettir. Sağlık problemi yaşayarak hayatına devam edemeyeen insanların girecekleri iyileşme süreci sonrassında yeniden eskisi gibi güçlü kuvvvetli olacaklarına da işaret eden rüyya, gerçek yaşamında çocuk sahibi olmaak isteyenlerin mutlu haberler alacaklarına vee tez zamanda kucaklarına kendi çocuklarıını alacaklarına da alamet eder. Düşmanlardan uzak, bütünüyle sevdiği bireylerle hayyatını geçirecek olan şahıslara de yorrumlanır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Elektrikli Süpürge Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda orman ya da bahçe gibi biryerdeyim. Birden 50m ilerde bir bayan ve 5-6 yaşlarında bir kız çocuk beliriyor. Kız bayanı bırakıp bana doğru koşuyor sevinerek ve ağlayarak. Ben evlenip boşandığımı ve bir kızım olduğunu o anda farkediyorum. Kızım bana sarılıyor ağlamaklı.. Ben de eğilip yanağına bi r öpücük kondurıyorum.. Anlamı nedir yorumu nasıll?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...