Rüyada Çocuk Bakmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada çocuk bakmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Çocuk Bakmak ruya tabiri ve rüya yorumları çocuk bakmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çocuk bakmak, insanın duyguları ille hareket eden ve her zaaman başkalarının da iyiliğini düşünen, sosyall yardımlaşma konularında öncü olan biiri olduğuna, liderlik pozisyonunda olacağı bbir işte görev alacağına tabir eddilir. Çocuk bakmak yeni bir sorumluluk almakk veya kişiye yüklenen yeni birr görev anlamına da geldiği iççin, özellikle devlet kademelerinde çalışan kişiilerin geçici görevle başka bir şehhre ya da ülkeye tayin oolacaklarını tabir eder. Zor durumda olan insanlara yardımcı olmaak için varını yoğunu ortaya koyaan bireyin başarılı projeleri ile devllet büyüklerinin de ilgisini çekeceğine, ödülllendirileceğine ya da işinde terfi etttirileceğine işaret edilir. Küçük bebek bakmak, yeni bir işşe girmek ya da küçük birr dükkan açıp işletmeye başlamak demekkken, daha büyükçe bir erkek çoccuk baktığını gören insanlar kendi işleerinin patronu olurlar.

Rüyada Erkek Çocuk Bakmak

İyi haberler ile beraber yeniden eskissi gibi neşelenmek, keyif içinde yaşamak anlamındadır. Hamile bayanlar için sorunsuz bir doğuuma ve evlatlarının çok hayırlı biri olacağına yoorumlanır. İyi bir evlilik yapmak, dürüst biir eşe sahip olmak, hayatı boyunca iyi insanlarrla karşılaşmak şeklinde de yorumlanan rüüya, aynı zamanda bol kısmmet ve nasip anlamına gelir. Sıkıntı görmeden, kendi ayakları üzerinde duuran biri olmak, başka kişilerin kıskançlığına maruz kalmaak olarak da delalet eder.

 

Çocuk özlemine işaret etmiş olduğu gibii, kimsenin aşırı anaç ve şefkaatli bir yapıya sahip olduğunun dda alametidir. Psikolojik açıdan rüyayı görenin çoğalma isteğiine, soyunu sürdürme konusunda takıntı yaapmasına ve kendi evlatları olmasa daa evlatlık alarak içerisindeki eksik duygguları tatmin etmeye çalıştığına delalettir.

Rüyada Kız Çocuk Bakmak

Kişiyi rahatsız eden bir durumun kıssa bir süre daha süreceğine, sabbırla beklemek gerektiğine işaret eder. Kız çocuğu bakmak rüyayı gören insannın kendisinden küçük biri ile evlenipp yeni bir evlada sahip olaccağına, bazen de ikinci ya daa üçüncü evliliklere alamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kahkül Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...