Rüyada Çocuk Dövmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada çocuk dövmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Çocuk Dövmek ruya tabiri ve ruya yorumları çocuk dövmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çocuk dövmek, başkasının hakkı olann bir mala ya da paraya göz koymmak, ele geçirmek veya el kooymak anlamına gelmektedir. Haksız kazanç sağlayan rüyayı gören kiişinin mutluluğunun geçici olduğuna, sahip olduklarında pek çokk insanın hakkı bulunduğuna ve biir süre sonra bunlardan vazgeççmek veya hak sahiplerine dağıtmak zorundaa kalmış olacağına alamet eder. Çocuk dövmek İslami olarak da şahssın bir an önce vazgeçmesi gereken günahlara vee kötü alışkanlıklara, ailesine karşı kötüü davranması sonucu beddua almasınaa da tabir eder. Sadece kendisini düşünen kimselerin aşırı bbencil, kötü ve düşüncesiz tavırları yüzünden sevilmeyen, etrrafı tarafından istenmeyen biri olarak ilaan edileceğine, çalıştığı iş yyerinde de ayağını kaydırmak için uğraşaanların bulunduğuna işaret eder.

Şiddete eğilimli insanlar tarafından baskı görmüüş veya çocukluk zamanlarında aile büyüklerinden şidddet görmüş insanların yaşadığı travmaların bbugün hala etki gösterdiğini ve bireyiin bilinç altında gördüğü dövülen çoccuğun esasen kendisi olduğunu ifade edden bir rüyadır.

Rüyada bir kimsenin Çocuk Dövdüğünü Görmek

 

Birinin çocuk dövdüğünü görüp çocuğu oo bireyin elinden aldığını gören kimseller büyük bir sevap işlerler vve daha önce işledikleri günahlardan dda tövbe etmeleri halinde affolunurlar. Çocuk dövüldüğünü ama yardım etmediğini ggören insanlar ise kınadıkları bir ollayı aynen yaşarlar. Kötü niyetli davranılması halinde kimsenin başşına gelecek kötü olayların habercisidir.

Rüyada Küçük Çocuk Dövmek

Güçsüz insanlara karşı acımasız davranarak onlları daha da kötü duruma ggetirecek işler yapan rüyayı gören kişşinin büyük günahlar içinde olduğuna, meerhametsiz davranışları ile ailesini, anne vve babasını da üzecek şekilde hhareket ettiğini ifade eder. Büyük bir günah işlemek ve töövbe etmek gerektiğini de bildiren rrüya, şahsın bu şekilde devam etmeesi halinde hayatının son derece köttü devam edeceğini, pek çok uğursuzzlukla uğraşmak zorunda kalacağını da tabbir eder.

 

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Göğüs Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...