Rüyada Çocuk Düşürmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada çocuk düşürmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Çocuk Düşürmek ruya tabiri ve rüya yorumları çocuk düşürmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çocuk düşürmek, tek şekilde taabir edilmez. rüyayı gören kimsenin kadın ya dda erkek oluşuna bağlı olarak yorum dda, rüyanın manası da değişkenlik gösteerir. Bir erkek gördüğü rüyada çocuk ddüşürdüğünü görürse, rüyası hayırlara yorulur ve kkendisi için çok güzel gelişmelerin yaşanaacağı anlamına gelmektedir. Başarılı, güçlü ve azimli olmaya dellalet eder. Oysa bir kadının bu rüyayı görrmüş olması iyi değildir ve şanssızlık ollarak değerlendirilmiş olur.

Rüyada Hamile Olmak

Rüyada hamile olduğunu gören kimse yaşadıığı çaresizlikten ve yalnızlıktan kurtulur, içine düşttüğü karamsar düşünceleri de kafasından atarakk moral bulup, canlanmaya başlar.

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak hayırlara delalet edder ve rüyayı gören bireyin hayatıının yolunda gideceğine, istediklerine kavuşacağına, işindee çok mutlu ve başarılı ollup terfi edeceğine, aile içinde sorrunları varsa çözülmüş olacağına işaret ederr. Sıkıntının ve derdin bitmesi ile alaamet eder.

Rüyada Düşük Yaptığını Görmek

Rüyada düşük yapmış olduğunu görmek dee aynı anlama gelir ve rüyayı göreenin çektiği zahmetin biteceği, yokluktan vve fakirlikten kurtulacağı, dünya mallarına vve nimetlerine kavuşup rahat edeceği şşeklinde rivayet eder.

 

Rüyada Doğum Yapmak

Rüyada doğum yapmak, sevinçli ve mutluu haberler almaya, başarılı olmaya, hayallerine vee isteklerine kavuşmaya, mal ve rızıkk elde etmeye alamet eder. rüyayı gören insanın çok memnun oolacağı sözler duyup kendini iyi hissedeceği aanlamına gelmektedir.

Rüyada Bebek Doğurmak

Rüyada bebek doğurmak da tek şekkilde tabir edilmez. Kız bebek, büyük kısmet, şans, mutlulluk ve hayır olarak yorumlanır ikken erkek bebek tam tersi şekildee yorumlanır ve rüyayı gören kimsennin başına bir takım tatsız oolayların geleceği şeklinde işaret eder.

Rüyada Bebek Düşürmek

Rüyada bebek düşürmek, erkek için sevvince, esenliğe ve rahatlığa delalet ederken, kaadın için üzüntüye, derde, sıkıntıya vve hastalığa alamet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sevildiğini Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...