Rüyada Çok Yılan Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada çok yılan görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Çok Yılan ruya tabiri ve rüya yorumları çok yılan rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada çok yılan görmek, o seenenin bol yağışlı geçeceğinin habercisidir. Çoğu alime göre bu rüya ggenellikle yağışa yorulur. Bulunduğu şehirde bir sürü yılanın olduğunnu ve sokaklarda gezdiğini görmek oo beldeye büyük bir yağışın geleceğine vee bazen de bu yağışın zararr vereceğine alamet eder. Rüyada çokça yılan görmek bazen dde sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteeyen birtakım kimseler olduğu anlamına geelir. Böyle bir rüyayı gören kişi, doost görünümlü düşmanlarla ilişki içerisine giirer ve onlarla vakit geçirir. Bazı alimlere göre ise bu rüyya, düşman askerlerine, o beldenin düşmmanlar tarafından zapt edilmesine, bir ttoplulukta nifak yaratan ve insanları kötüülüğe sevk eden insanların çıkmasına yorrulur.

Rüyada Yılanların Arasında Olmak

Rüyada çok yılan olduğunu ve kendinizinn de bunların arasında bulunduğunuzu görmeniz, çokça düşşmana sahip olduğunuz anlamına gelir. Rüyada irili ufaklı yılanlar farklı teehlikelere sebep olacak düşmanlardır. Bazen de bu rüya bol mmiktarda yağmur yağmasına ve size ulaşacak rahmete rivayyet eder.

Rüyada Yılan Görmek

 

Rüyada görülen yılan genellikle düşmandır. Bu rüya kişiye kötülük yapan vee onun ile ilgili fitne çıkaran hayırsıız ve kötü kalpli bir adamaa işaret etmektedir. Kendi evinde yılan gören kişi, ailesiinden gelecek bir kötülüğe maruz kalır. Evindeki yılanı öldürmek ise akrabaları aarasındaki düşmanı bulmaya işarete der. Rüyada yılanı iş yerinde görmek, çaalışmalarınızı sekteye uğratmaya çalışan kötü kalpli bbir adama delalet eder.

Rüyada görülen çok miktarda yılan içinizdeeki korkulardır. Hayata karşı temkinli davranan ve yaşadıklları olayların genellikle kötü taraflarını göreen kişilerin, içlerindeki bu endişelerini yansııtan bir rüyadır. Bazen de bu rüya etrafınızda ssize zarar vermek isteyen düşmanlarınıza karrşı olan çekincelerinizi yansıtmaktadır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Tornavida Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...