Rüyada Çukur Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada çukur görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Çukur ruya tabiri ve rüya yorumları çukur rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada çukur görmek, rüyayı görenin dağılmasınaa ve hayatının alt üst olmasına neden olaacak şeyler yaşayacağına tabir eder. Musibetlere, kötü ve art niyetli kkişilere, can sıkıcı olaylara, manevi çöküşe ve düüzenin bozulmasına rivayet eder. Rüyada çukur görmek, rüyayı gören şşahıs için kötü ve zor günlerin geleceğine, büüyük borçların altında ezileceğine ve buu sebeple sıkıntıdan diğer bbir sözle kurdeşen dökecek duruma geleceğinne alamettir. Şans ve fırsat kapılarının kapanması, uğurssuzlukların kol gezmesi, her işte mutlaka bir engeel çıkması, iyiye giden işlerin dde bozulması anlamına gelmektedir.

Rüyada Çukura Düşmek

Bütün aksiliklerin üst üste geleceğine vee şansızlığın bir türlü rüyayı görenin peeşini bırakmayacağına alamet eder. Rüyada çukura düşmek hayatın olumsuz yönnde ilerlemesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Çukur Kapatmak

Rüya sahibinin bazı gerçekleri inkâr ettmesi ve onların üzerini kapamaya çalışması aanlamına gelmektedir. Rüyasında çukur kapadığını gören kişi, doğrulluğunu ve gerçekliğini kendisinin de bildiği biir şeyi inkâr ederek başkalarının öğrenmesiine engel olmaya çalışacaktır.

Rüyada Çukur Kazmak

 

Dedikodu konusu olmaya delalet eder. rüyayı gören kişi hakkında çıkacak dedikoduular nedeni ile kendisini çok köttü hissedecek, toplumda adı çıkacak vve bu sebeple itibarı zedelenecek anlamıına gelir. Bu dedikoduların asılsız olması ve rüyaa sahibiyle uzaktan yakından ilgili ollmaması nedeni ile rüyayı gören iinsan bu duruma çok içerleyecek vve çok kafaya takacak diye açıklanırr.

Rüyada Çukurdan Çıkmak

Hayatın yoluna girmesine, üzüntülerin bitmesine, işllerin kolaylaşmasına, hafiflemesine ve açılmasına yorulur. rüyayı gören kimse rahat bir neffes alacak ve her geçen gün işleri dahaa da iyiye gidecek, yavaş yavaşş eski neşesine kavuşacaktır.

Rüyada Çukura Girmek

Rüya sahibinin etrafında dönüp dolaşan bellalı olaylara ve belalı kimselere vee bunlardan gelecek zarara delalet edeer.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Menekşe Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...