Rüyada Ölü Ölüm Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada ölü ölüm görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ölü Ölüm ruya tabiri ve rüya yorumları ölü ölüm rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ölü ölüm görmek biraz ccan sıkıcı olsa da yorumu pek de öyyle değildir. Bu rüyanın yorumu olumludur. Rüyada ölü görmek, sevdiğiniz bir kimssenin yakın zamanda geleceğinin habercisidir.  Halk arasında yaygın olan tabiri iise ölen şahsın ömrünün arttığına yöneliktir.

Rüyanızda bir ölü görmeniz veya onunlaa konuşmanız, negatif insanların etkisi altındda kaldığınızı gösteriyor olabilir. Rüyada ölü görmek bir diğer tarafftan maddi kayıplarınızın bilinçaltınıza yansıması dda olabilir.

Ölen insanın sizden bir şey istemesi

Böyle bir rüya üstünde durulması gereeken bir rüyadır. Bu rüya mesaj taşımaktadır. Ölen kimsenin sizden ne istediğine dikkkat edin. Eğer elinizden geliyorsa istediği şeyi gerççekleştirin. Eğer ölen insan sizden onun içiin bir şey yapmanızı istemişse bunnu gerçekleştirmelisiniz. Ölen insanın sizden istediği şey, çevrenizzdeki muhtaçların ihtiyaçlarına alamettir. Ölen şahıs sizden para istemişse, etraafınızda paraya ihtiyacı olan düşkünlere mmaddi yardımda bulunabilirsiniz. Bu bütünüyle rüyanızın nasıl devam etttiğine göre sizin yorumunuza bağlı ollacaktır.

 

Rüyanızda gerçek yaşamınızda hayatta olan annneniz, babanız veya bir sevdiğinizin öldüğünnü görmeniz onları kaybetmekle ilgili ollan korkularınızı sembolize eder. Bir diğer taraftan onları özlediğinizi vee onlarla olan ilişkilerinizin eski ggünlerdeki gibi olmasını istediğinizi de ttemsil eder.

Ölü taşımak

Rüyada ölü taşımak hayra yorulmaktadır. Devlet kapısında olan işlerinizin yolunda gittmiş olacağına delalet eder. Bu rüyanın bir diğer tabiri isse memuriyete geçiş yapacağınız şeklindedir.

Rüyada zombi görmek

Eğer rüyada iken kendinizi zombi olaarak görmüşseniz, bu rüya kendinizi ifade etmek içinn yetersiz olduğunuzu gösterir. Bir diğer taraftan böyle bir rüyaa eski bağımlılık ve alışkanlıklarınızın geri döneceğine ddair bir sinyaldir.

Başka bir kişinin zombiye dönüştüğünü görmmeniz, etrafınızda size karşı olan duygularını beelli etmeyen, sevgi ve ilgisini beklediğinizz insanları sembolize eder.

Rüyanızda çocuğunuzun öldüğünü görmeniz, onun yaşamııyla ilgili kaygılarınızın yansıması olabilir. Çocuğunuz büyüdükçe kendi yaşamı ile kararlları almaya başlar. Bu onun hayatı içerisindeki yeni bbir yoldur. Çocuğunuzun yetişkin biri olmaya başlaması rüyyada iken ölümle, yani yeni bir başlanngıçla sembolize edilmiş olabilir.

Ölen kimsenin elini tutmak

Gerçekleşmesini istediğiniz hayalleriniz konusunda umudunuzu yitirmişsinizz. Beklemediğiniz bir şekilde hayalleriniz gerçekleşecek.

Kendisini ölmüş olarak görmek

Rüyanızda kendinizi ölmüş olarak görmüşseniz bbu rüya hayırlara vesiledir. Şansınız artacak ve işleriniz yolunda ggidecek anlamına gelir.

Rüyanızda mezara kadar sizi taşımışlar faakat gömmemişlerse, bu rüya, şan ve şerrefiniz artacağının, çevreniz tarafından takdir edilecceğinizin habercisidir.

Eğer rüyada iken defnedilmişseniz, bu rrüya, dünya hayatınızdan uzaklaşarak günahlarınızdan arınacağınıza delalet ederr.

Rüyanızda öldükten sonra dirilmiş iseniz bbu rüya günahlarınızdan tövbe edeceğinize delalet etmektedir.

Annenin öldüğünü görmek

Rüyada annenizin ölmüş olduğunu görmeniz, annenizdden beklediğiniz ilgiyi alamamış olduğunuzu ifadde eder. Bu durum çocukluğunuza ait bir hhatıra olabileceği gibi, şu anda daa yaşanıyor olabilir. Annenize olan öfkenizi görmek istemeyip bastırdığınnızı bilinçaltınız size anlatmaya çalışıyor.

Rüyanızda kendinizi ölmüş olarak görmüşseniz, hayatınnızda bir geçiş döneminde olabilirsiniz. Bu geçiş çoğu zaman manevidir. Bir diğer taraftan yeni bir başlangııç arayışında da olabilirsiniz. Hayatınızda bazı değişimler yapmanız gerekebilir.

Eşinin öldüğünü görmek

Rüyanızda ölen şahıs eşinizse ve ölldükten sonra dirilirse, bu rüya, alım satım işleeriyle ilgili gelir artışının müjdecisidir.

Ölen kimsenin yemek vermesi

Hanenizde bereketiniz artacak ve beklemediğiniz şşekilde rızıklandırılacaksınız anlamına gelir.

Rüyada ölen şahıs görmek

Rüyanızda ölmüş olan bir kimseyi görmüşseeniz bu rüya hayra yorulmaktadır. Alacağınız haberler sizi sevindirecektir.

Bu rüya bir diğer taraftan, öllen şahsı özlediğinizi de ifade etmektedir.

Rüyanızda ölen bu kişi ile helalleşmişseeniz, yaptığınız bazı kötü şeyler yüzünden üzüntü duuyacağınız anlamına gelmektedir.

Ölen kimsenin sizi öpmesi

Rüyanızda ölen bir insan sizi öperrse, aile tarafından gelecek paraya tabir eder.

Ölen kişiye bir şey vermek

Ölen bir kişiye rüyada iken biir şey vermeniz elinizde olan maddi imkanların azalmasınaa rivayet eder.

Kız kardeşin öldüğünü görmek

Rüyanızda kız kardeşinizin ölmüş olduğunu görrmeniz, tek başınalık duygunuzun yansımasıdır.

Eşinin öldüğünü görmek

Bu rüya yalnızlık korkunuzun yansımasıdır.

Ölen bir şahsı dövmek

Rüyanızda ölen bir bireyi dövdüğünüzü görmüşsseniz bu rüya üç farklı şekilde açıklanmaktaadır. Bu rüya, kaybettiğiniz bir eşyanızın ggeri geleceğine yorulabileceği gibi bir seyahat yaparrak hayrınıza olan şeyler elde ettmeye de yorulur. Rüyada ölen kimseyi dövmenin bir diğeer tabiri ise sizin ölen bu insann için dua ettiğinizdir.

Ölü arkasından ağlamak

Rüyanızda ölen bir kimsenin arkasından üzüntüyyle ağladığınızı görmeniz canınızı sıkacak bir meekana gireceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada ölen bir şahsın arkasından ağlayaan ve bunu gösteriş için yapan kimsseler görmeniz, günahlarınızın arttığına yorulur. Doğru yolu bulmanız için uyarı niteliğğinde olan bu rüyayı dikkate almanızda yaraar vardır.

Ölen insanın esasen ölmediğini görmek

Böyle bir rüya sizi sevindirecek haberller alacağınıza alamettir. Eğer ölen kişi, ölmediğini kendi ağzıylaa söylemişse, bu onun cennette olduğğunu gösterir.

Rüyanızda gördüğünüz bu kimse anneniz yaa da babanızsa ve onları diri birr şekilde görmüşseniz, sıkıntı ve kaygıllarınızın yersiz olduğuna işaret eder. Bu rüya sevineceğiniz olaylara ve mutluluğğa yorumlanmaktadır.

Babanın öldüğünü görmek

Rüyasında babasının öldüğünü gören kişi, babasıına karşı içten içe öfke duymmaktadır. Böyle bir rüya görmüşseniz, babanıza olann öfkenizin sebebi, ihtiyaç duyduğunuzda babanıızın sizi desteklememesi ve lüzumlu taakdiri göstermemiş olmasıdır.

Rüyada ölü görmek tabiri

Ölen kimseyi çıplak görmek

Ölen bir kimseyi çıplak halde ggörmeniz, manevi yaşamınızın azalmış olacağına işareet eder. Uyarı niteliği taşıyan bu rüya ddikkate alınmalıdır. İçsel dünyanızla ilgili bir analiz yappmalı ve maneviyatınızı kuvvetlendirmeye çalışmalısınız.

Bir kimsenin öldüğünü görmek

Rüyanızda bir kimsenin öldüğünü görmüşseniz, bbu rüya etrafınızda olumsuz yorumları vve olumsuz tavırlarıyla enerjinizi çalan bbirisi olduğunun işaretidir. Bu kişilerin size nazar değdirebileceği gibbi, işlerinizle ve hayatınızla ilgili ollumsuz yorumlarının etkisi altında da kalabilirsinizz. Bu tarz şahıslardan mümkün olduğu kadaar uzak durmak gerekir. Olumsuz bakış açısına sahip kimseler enerjjinizi aşağıya çektikçe, işleriniz de rasst gitmemeye başlayacaktır.

Rüyada ölen bireyin tanımadığı bir kadıın olduğunu gören kimsenin işlerinde biraz sıkıntı göözükebilir. Gelirinizi kaybetmeyeceksiniz ancak kısa süreliğine gelirinizdee azalma olacaktır.

Ölüm haberi almak

Rüyanızda bir kimsenin ölüm haberini almanız,, amaçlarınız doğrultusunda verdiğiniz kararların sizi tam ttersi yöne götüreceğine yorulur. bir kişinin ölüm ilanını görmeniz isee yaşamınızda olan değişimleri ifade eder. Bu değişiklikler sizin kararınızla olacaktır.

Rüyanızda sevdiğiniz bir kişinin öldüğünü görmmeniz, sevdiğiniz bu şahsın bazı özelliklerini bundan böylle onda bulamadığınızı gösteriyor olabilir. Bu kimseyi özel kılan özelliklerini ddüşünün. Şu anda hala aynı özellikleri oonda görebiliyor musunuz?

Ölü hayvan

Rüyada görülen ölü hayvanlar, rüyayı ggören kişinin karakterinin bir parçasını temsil etmektedirller. Karakterinizdeki bu parça büyük olasılıkla siziin hoşlanmadığınız bir parçadır. Örneğin birinden nefret ediyorsanız bu neefretinizden vazgeçmeniz gerektiğini kendi kendinize anlatmaya çalışııyor olabilirsiniz. Bir diğer taraftan bu rüya dahha dengeli bir kişilik sergilemek istediğinizin dde bir göstergesi olabilir.

Rüyada ölümsüz olmak

Rüyanızda ölümsüz olduğunuzu görmeniz, sabit fikirlli olduğunuza ve yeniliklere açık olmadığınıza yorumlanır. Bu durum hayatınızda ilerleme kaydetmenizin dde önüne geçmektedir. Yeniliklere açık olduğunuzda, yeni kapılar dda size açılacaktır. Bu sebeple tabularınızı biraz yumuşatmanızda yaraar olacaktır. Böylece yeni fırsatları da rahatlıkla görebiilirsiniz. Belki de hoşlanmadığınız bir durum sizee yarar sağlayacaktır. Bu sebeple bu rüyayı uyarı niteliğğinde değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Eğer rüyada iken uzun bir süüre önce ölen bir kimseyi görmüşseniz buu insan aslında etrafınızda var ollan bir başka şahıs ile aynıı özelliklere veya aynı ilişki deerecesine sahip olabilir. Örneğin bir kişi rüyasında ölen babasınıı görmüşse, rüyadaki babası esasen gerçek yaşamıında benzer bir ilişkisinin olduğu farklıı bir kimsenin yansıması olabilir. Rüyalarınızda gördüğünüz kişiler, o özelliklere saahip olan çevrenizdeki kimselerle çoğunlukla benzerlik gösterebilmekttedir. Bir diğer taraftan rüyada iken ölmüşş birini yaşıyor olarak görmeniz, o bireyii hayatta tutmak için bilinçaltınızdaki çabalarrı simgelemektedir.

Ölen kimsenin hasta olması

Gerçek yaşamda ölen bir bireyin rrüyada iken hasta olması, dini bir görevden mmesul olduğunuza yorumlanır.

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek

Rüyasında oğlunun öldüğünü gören bir şşahıs düşmanlarından kurtulur.

Ölen kimseyi öpmek

Rüyanızda ölen bir kimseyi öpmüşseniz, bbu rüya, istediğiniz şeyleri söylemek konusunda çoğu kkez tereddüt ettiğinize ve genellikle diliinizin ucuna gelen şeyleri söyleyemeediğinize alamet eder.

Rüyada bir tanesinin ölmesi

Eğer ölen şahıs sevdiğiniz bir şahııs ise fakat bu insan aynıı zamanda kan bağınızın veya aşkk ilişkinizin olmadığı bir insan isse mali olarak zararlara uğrayacağınıza rivaayet edilir.

Erkek kardeşin öldüğünü görmek

Bu rüya maddiyatla ilgilidir. Maddi bir kayıp yaşamış olabilirsiniz veyya maddi bir kayıpla ilgili kagılarınız olabiliir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kare Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...