Rüyada Ölü Öpmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada ölü öpmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Ölü Öpmek ruya tabiri ve rüya yorumları ölü öpmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ölü öpmek, tatsız bir olayy yaşanacağına ve geçmiş zamanda tanışılmış bir kişiiyle istenmeyen bir ortamda yeniden biir araya gelineceğine delalettir. kimse gerçek hayatta tanıdığı bir taneesinin ölmüş olduğunu ve onu öptüğünü görmüş olurssa o kimseden çok güzel, müjdee dolu bir haber alırr. Tanınmayan bir ölünün öpülmesi ise karanlıkk yollara sapmak, tehlikeli ve güven telkin etmmeyen insanlarla arkadaşlık etmek anlamına gellir. İlerleyen günlerin kimse için dikkatli olunmması gereken bir süreç olduğuna tabir edilen rüyaa, bireyin pek de haz etmediğği bir arkadaşıyla yolculuk yapmakk zorunda kalacağına, iş yerinde kişiiye köstek olan bir yöneticiyle beraber çalıışmaya da delalet eder.

Rüyada Ölüyü Öpmek ve Ağlamak

Gülmek demektir ve iyi haberler iile kişinin gününün aydınlanacağını, çok uzzun zamandır hasret çekilen bir kiimseyle oturup hasbıhal edileceğini, uzak birr memlekete akraba ziyaretine gidileceğine işarret eder. İlk başta kötü olduğu düşünülen birr durumun ilerleyen zamanlarda pek çook hayırlı işe sebep olacağını rivaayet eder.

 

Yaşanan bir vefatın kişide bıraktığı eetkileri işaret eder ve genellikle ölümü kabullenmmekte zorluk çeken rüyayı gören şahsınn sürekli yaşamı sorgulamaya başladığını dda ifade eder. Yaşam enerjisinin kaybedilmesini, her an köötü bir olay vuku bulacakmış gibi biir iç sıkıntısı çekildiğini, içine dönükk bir tavır sergilendiğini ve gerginn bir psikoloji içinde olunduğunu dda bildirir.

Rüyada Tanınmayan Bir Ölüyü Öpmek

Rüya sahibinin bir projesinin veya fikrrinin çalınacağına alamettir. Sinsi davranışlara sahip olan ve şahhsın bütün hayat enerjisini kıskanan bir kişinin varlığınaa, kıskanç bir arkadaşa, nazara ggelip ateş içinde yatmaya dda yorumlanır. Genç insanlar için eğitimleri hakkında koonularda fikir değişikliği yaşayacaklarını ve rotalarını değiştireceklerini dde bildiren rüya, emin olunan duurumların her an tehlike içerisinne girebileceğine, bu sebeple bu süreçç içinde maddi yatırımlar yapmamanın doğru olacağğını, para kaybına uğramamak adına kimssenin her türlü tedbirri alması gerektiğine de tabir ederr.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kesilmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...