Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada ölü ile konuşmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Ölü İle Konuşmak ruya tabiri ve ruya yorumları ölü ile konuşmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ölü ile konuşmak, rüyayı göören bireyin uzun bir ömre sahip olacağıına alamet eder. Genel olarak hayırlı haber olarak daa yorumlanan ölü ile konuşmak, kimsenin kafasındakii karmaşıklığın giderilmesine ve yaşamış olacağğı hoş gelişmelere de rivayet edeer. Rüyasında ölü ile güzel şeyler konuşttuğunu gören insan güzel haberler alacak, köttü şeyler konuştuğunu gören şahıs isee kötü haber alacak anlamına gelmekttedir. Gördüğünüz ölü temiz ve paksa, hayyırlı haber ve hayırlı kısmet, kirli vee kötü giyimli ise, size hayyrı olmayacak bir durum yaşanacağı annlamına gelmektedir. Gördüğünüz ölü şayet erkekse, kimsenin kkazanacağı güce ve kuvvete, kadın ölüyse, üzüücü bir habere yorulur.

Rüyada Ölü İle Sarılmak

Rüyada bir ölüye sarıldığınızı görmeniz hhayra yorulmamaktadır. Ölüye sarılmak ve ondan ayrılmak istememekk sizin ya da bir sevdiğinizin ççok ciddi bir hastalığa yakalanacağına, aahireti unutup dünyevi işlerle çok uğraştığıınıza alamettir. Rüyada ölüye sıkı sıkı sarılmak yaa da ölünün boynuna sarılmak ölüm haberri olarak tabir edilmektedir. Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada sarıllmak güzel bir muhabbet ve güzel biir ortama girmek anlamına gelir.

Rüyada Ölüye Ağlamak

 

Rüyada ölüye ağlamak, gerçek hayatta çook sevineceğiniz ve mutlu olacağınız müüjde içeren bir haberin alınmış olaacağına işarettir. kimsenin gördüğü rüyada ölüye ağlaması baazen kalabalık bir ortamda bulunup eğleenmeye bazen de, çözülemeyen işlerinizin çözzülmesine açıklanmaktadır.

Rüyada Ölü İle Oturmak

Rüyada ölü ile oturduğunuzu görmeniz normlla hayatınızda yalnızlık çektiğinize, çevrenizdeki insanların sizi ççok sevip değer vermesine rağmen kimsseye güvenmediğinize işaret edilir. Arkadaşlarınız ve aileniz tarafından devamlı arranan biri olduğunuza ancak geçmiş zamanda yaşadığınız bbazı sorunlar sebebiyle kimseyle görüşmek isttemediğinize de işaret etmektedir. Rüyada ölü ile oturmak aynı zamandaa, ölünün ahiretteki halinin iyi olduğuna ancak ssizin ölen kişiye hala özlem duyyduğunuz anlamına da gelir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Ayrıldığını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhaba, ben rüyalarımda çok defa kendi fotoğraflarımı görüyorum. Bir-iki defa da ölü bir tanıdığımın fotoğrafını görmüştüm. O ölü kimseyi gene çeşitli hallerde görüyorum. Ona sarılıyorum; büyük bir mutluluk ile ve bırakmayı istemiyorum ancak konuşmuyor ve suratı pek memnun görünmüyor. İlkin onu bilmediğim bir yolun, bilmediğim bir evin bahçesine doğru yürürken görmüştüm (birlikte) içimden onun evi olduğunu zannediyorum. Sarılıyoruz; bir kadın çıkıyor kapıdan kapı önünü süpürmek için başı çemberli. Beni kenara çekiyor ve “buraya gel, bizi görmesin” diyor. Nedenini soruyorum, hiçbir şey söylemiyor. Rüylarımda tek söylediği cümle buydu. Sağ olun.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...