Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada ölü kedi görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Ölü Kedi ruya tabiri ve ruya yorumları ölü kedi rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ölü kedi görmek, kedinin rrengine bağlı olarak farklı şekilde yorumllanır. rüyayı gören kişinin ölü görmüş ollduğu kedinin rengi beyazdan farklı biir renkse eğer, hayatında pek önemm vermediği, hayat içinde görüşüp konnuşmadığı yani hayatında pek yeri oolmayan ve yer etmemiş birisinin ölddüğünü duyacağına tabir eder. Görülen kedinin rengi beyazsa ölen kiimse için çok üzüntü duyulmuş olacaağına tabir eder.

Rüyada Ölü Kedinin Canlanması

Rüya sahibinin, çok kötü ve içinnden çıkılmaz durumlara düşmüş olacağına anccak daha sonra hiç beklemediği birr anda işlerinin yoluna gireceğine dellalet eder.

Rüyada Ölü Kedi Eti Yemek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında soruunlar yaşamasından ötürü çok büyük sıkıntılara ddüşeceğine, çok büyük ve geri döönüşü olmayan zararlar edeceğine ancak pekk değer vermediği birisinin yönlendirmesi vve aklını çelmesi üstüne pek teekin olmayan işlere gireceğine tabir ederr. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yasadışı işlerr ile uğraşıp çok para kazanmasına rağmmen büyük bir batağa saplanacağına vee gün geçtikçe daha büyük vee daha ağır bir vicdan aazabı duyacağına yorulur.

Rüyada Ölü Kedi Kafası Görmek

 

İş hayatında ve aile hayatında ppek sevilmeyen ve rüyayı gören insanın hayatına ppek etki etmeyen birinin, bozmaya çalışttığı ancak bozamadığı ve aksiine çok daha iyi bir şeklle gelmesine sebep olduğu işten rüyayı görren kimsenin çok büyük bir kazançç elde edeceğine işşaret eder.

Rüyada Ölü Kedi Köpek Görmek

Rüyayı gören şahsın, hayatında önemsiz birr yere sahip olan ve dahaa sonra ölüm haberini alacağı buu kişiden, iş hayatında ya dda aile hayatında çok büyük bbir zarar göreceğine ve bu zzararın iş hayatında büyük kazanç sağğlayacak bir işin engellenmesi ya daa rüyayı gören şahıs hakkında çook zarar verecek bir dedikodu çıkarılmması olduğuna rivayet edilir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kreş Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...