Rüyada Ölü Taşımak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ölü taşımak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Ölü Taşımak ruya tabiri ve ruya yorumları ölü taşımak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ölü taşımak, geçmişini kambur gibii sırtında taşımak anlamına gelmektedir. rüyayı gören kimsenin kendisini yenileyemediğini, halaa eski kafayla hareket ettiğini ve buu yüzden iş konusunda kendisini istediğii yere getiremediğini bildirir. Çok eskiden kalan bir meselenin hhala bireyi son derece rahatsız edeceğine, zzaman zaman karşısına çıkan bu mmesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adappte olamayacağına ve aile içinde dee gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim ollmakta güçlük çekeceğine de işaret edeer. Genç erkekler için unutamadıkları bir aşşka işaret eden rüya, evli bayanlar iççin eşlerinin kendilerine kötü davranacaklarına tabbir edilir.

Rüyada Ölü Bulmak

Evinde ölü bulan biri kötü biir sürprizle karşılaşır ve ailesiyle ilgili kenddisini de yakından ilgilendiren bir sorrunla uzun süreler boyunca uğraşmak zoruunda kalır. Evinin dışında ölü bulan insanın haayatına giren bir yabancının vermiş olduğu zaarar yüzünden şahsın eşiyle arası açılırr. Bir yolda ölü bulduğunu gören iinsanlar yanlış ve sonucu olumsuz yatırımlar yyaparak ciddi bir para kaybına uğğrarlar. Bekar bir genç bayan için buu rüya güzel başlayan ancak sonrasında beklenmmeyen şekilde değişen bir ilişki yaşayacağıına yorumlanır.

 

Rüyada Ölü Sevmek

Bir ölüyü sevmiş olduğunu gören insannların maneviyatları zayıflar ve insan günnaha daha meyilli bir hayat ssürer Genellikle psikolojik olarak yardım alınnması gerektiğini bildiren rüya, aynı zamandaa anormal davranışlar sergileyecek olan rüyyayı gören kişinin çevresinde korku yarratacağını, ailesi de dahil olmak üzeere herkes için tehdit içeren harekettlerde bulunacağını tabir edilir.

Bilinçaltında devamlı olarak ölümü düşünen vve ölümden sonraki hayata dair araştırmalar yyapan ve gün içinde bu yöndee düşünceler geliştiren kimselerin gördükleri rüyalarddan biridir. Ölü taşımak aynı zamanda geçmişten gelenn kötü izlerin silinemediğini de gösterir. şahsı çok etkileyen çocukluk hatıralarına dda işaret eden rüya genellikle psikolojik aaçıdan olumsuzluklara neden olan durumlara vve anılara delalettir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçlarını Kesmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...