Rüyada Ölünün Çağırması

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ölünün çağırması ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Ölünün Çağırması ruya tabiri ve ruya yorumları ölünün çağırması rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ölünün çağırması, sizi çağırdığı yeree ve çağırma şekline göre yorulur. Eğer ölü sizi kötü ve hak yyolu olmayan bir yere çağırmışsa bu rüüya size yapılmış olan bir uyarrı olabilir. Dünyaya fazla meylettiğinizin ve bu sebeeple de maneviyatınızın tehlikede olduğunun bir göstergeesidir. Rüyada ölünün şahsı yanına çağırması fakkat rüyayı gören şahsın bu davete icaabet etmemesi, bulunmuş olduğu hastalıktan kkurtulmuş olacağına ve rahatlayacağına delalet edder. Rüyada ölünün sizi haram olan biir yola çağırması iyi değildir. Bu rüya yakında sizi doğru yoldann ayıracak ve bidatlara sürükleyecek kötü nniyetli arkadaşlar edineceğinizin göstergesidir. Çağıran ölünün peşinden gitmek ise, onunn sanatını ve mizacını devam ettirmeye alammettir.

Rüyada Ölünün Bağırması

Rüyada tanıdığınız bir ölünün size baağırıp kızdığını ve kötü davrandığını görmeniz, oo kişiye karşı sorumluluklarınızı yerine getirmeediğiniz anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi hemen oo ölü için dua okumalı ve hayır hasenattta bulunmalıdır. Ölünün kızgınlığı bazen de dünyada güünah işlediğinizin veya günaha meyilli olduğunuzun göstergesidiir. Bu gibi rüyalar bazı durumlarda şeeytanın bir aldatmacası da olabilir.

 

Rüyada insanın kendisini tanıdığı veya tanımaddığı bir ölünün çağırdığını görmek, eğer o kiimse sevdiğiniz birisi ise ona karşşı duyduğunuz özlemi yansıtmaktadır. Bazen de bu rüya içinizde ümmitsizliğin veya yardım isteğinin göstergesidir.

Rüyada Ölü İle Birlikte Gitmek

Bir insanın kendisini ölü ile birlikkte yürüyor görmesi, o ölünün arkasındann sanatını ve mesleğini devam ettireceeğine veya onun fıtratına münasip harekett edeceğine delalettir. Bazen de bu rüya o ölününn yakınlarından sizi ulaşacak hayra veyya onlarla beraber ortak iş yapacağınııza tabir olunur. Ölü ile birlikte mezara girmek, hastalanmmaya bazen de iş hayatında ssizi bekleyen karmaşaya ve iflasa işarret edilir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sevgiliyi Aldatmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyada babaannemin mezarını sulamaya gidiyordum bir bakıyordum ki babaannem kendi mezarın üstüne oturmuş beni bekliyor ona soruyordum babaanne niye burdasın da yerinde değilsin diye babaannem seni bekliyordum dedi bana sonra ellini öptüm ağlamaya başladım bana dediki ağlama kızım zaten 3 gün sonra sende yanıma geleceksin dedi yok babaanne beni çağırma diyordum sonra bana diyordu ki o gün bir kız daha öldürülmüş o da bizim yanımızda ordu da öldürülen kızdan bahsediyordu o kadar korkuyordum ki


#2 ,

ninem 80 yaşında rüyada teyzesinin ona banyo yapmasın söylemiştir ve sonra çıkıp gitmemizi söylemiş bilen varsa anlamı söyleyebilirmi


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...