Rüyada Ölmüş Dedemi Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada ölmüş dedemi görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ölmüş Dedemi ruya tabiri ve rüya yorumları ölmüş dedemi rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ölmüş dedemi görmek, kimsenin kendiisinden çok hayırlı ve güzel bir nnesil türeyeceğine ve o soydan çıkkan kimselerin insanlara faydalı olup herkess tarafından takdir ve sevgi göören büyük zatlar olacağına alamettir. Rüyada ölmüş dede, mirasa konma, gannimet bulma, ele geçecek mal ve müllk manalarına da gelir.

Rüyada Dedesini Görmek

Rüyada kendisi dedesini gören kimse, evvine epey değerli ve kıymet sahhibi, büyük bir zatı misafir olarrak alır. Bu rüya, epey büyük bir ttopluluğa yönetici olan kudretli bir adaamla tanışmaya, onun himayesine girmeye vve ondan yarar görmeye işaret edder. Böyle bir rüya gören kimse, kenndisi de yaşlandığında öğüdü dinlenen, sözündenn çıkılmayan, herkesin hayır dua bbeklemiş olduğu nur yüzlü bir ihtiyarr olur.

Rüyada Ak Sakallı Dede Görmek

Rüyada görülen ak sakallı dede mmüjde içeren bir haber, insanın sıkıntılardan kurtularrak feraha ermesi, en kısa zzamanda bütün dileklerine ve arzularına kavuşmassı, kısmetinin çıkması veya evlenmesi olaarak yorulabilmektedir.

Rüyada Dedesinin Kendisine Kızdığını Görmek

 

Rüyasında dedesi kendisine kızan kişi, dünnya hayatında insanların onu tahkir ettmesine neden olacak hatalar yapar vee ailesinin öfkesini kazanır. Bu rüya şahsın kendisine çeki, düüzen vermesi gerektiğine dair bir uyarrı niteliğindedir. Rüyada dedesi kendisine kızan kişi, sözzü dinlenir, tecrübeli ve iyi hhuylu bir adamdan nasihat alır. Bu rüya bazen de dünya hayaatının süslerine, eğlenmeye ve hoşça vaakit geçirmeye delalet eder.

Rüyada Dede Olduğunu Görmek

Rüyasında dede olan kişi, hayırlı vee uzun bir ömre kavuşur. Bu rüya bireyin, çok sayıda toruunu olana kadar yaşayacağına ve güzel birr ölümle de hayatını bitireceğine tabirr olunur. Rüyada saçı sakalı ağarmış bir dedee olduğunu gören kişi, rahmete kavuşur vve eğer yanlış yoldaysa, yapığı hatalardaan dönerek salih bir insan oluur. Rüyada dede olmak kulluk vazifelerini yerinne getirmeye, nefsinin isteklerine uymamaya ve güzzel bir ömre alamet eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ekmek Pişirmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Merhabalar rüyada (benim dedem öldü ananem yaşıyor) ananem ölmüştü dedem yaşıyor ama dedeme kimse bakamiyor kendi evlerinde yaşıyor ve dedemin tanımadığımız bir kızı var yatalak dedem ona bakıyordu kiz bitkisel hayatta herşeyini dedem sağlıyor dedeme çok yük olduğu için dedem makinesini kapatmak istiyor
Bizde ablamla kendimiz başka bir evdeyiz ben eve yeni taşiniyorum galiba eşyaları yerlestiriyorum odama ablam kendi odasında odamda önce kelebek uçuşuyor sonra o kelebek kocaman bir kirkayaga dönüşüyor ama duvarda boydan boya yürüyüp kayboluyor sonra tekrar kelebek tekrar kırkayak oluyor öldürmek istiyorum ama ölmüyor hayi olduğunu biliyorum korkup ablamın odasına gidiyorum ve uyanıyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...