Rüyada Öpüşme Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada öpüşme görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Öpüşme ruya tabiri ve ruya yorumları öpüşme rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada öpüşme görmek, rüyayı gören şahsıın, çok güzel günler geçireceğine, hayırlı gelişmeler yaşayaccağına, uzun bir zaman önce büyükk bir tartışma yaşamış olduuğu bir şahsın kendisine kurduğu tuzakkları bozacağına, problemlerini sevdiği insanlardan alacağı ddestek ile kısa bir zaman içiinde ortadan kaldıracağına, büyyük bir ferahlık yaşamış olacağı vee huzuru bulacağı bir ortama gireceğine vve kendisini her zamankinden daha mutlu bulacağı zamanlar geçirmiş olacağına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşme

Rüyayı gören kimsenin, geçmiş zamanda takıllıp kalan bir yanının olduğuna vee bu yüzden hayatını gerektiği gibbi yaşayamadığına, bazı şeyleri gözünden kaçırdığıına, önem arz eden şeyleri umursamadıığına ve bu nedenle yakın birr zamanda başına istenmeyen olayların geleceğinee yorumlanmaktadır.

Rüyada Öpüşen Çift Görmek

Rüya sahibinin, aile hayatının çok hhayırlı ve güzel bir hal alacağğına, hanesinde mutluluk ve sevginin hüüküm süreceğine, yapılmış olan hataların yyakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılann zararlardan ötürü alınan borçların ddostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine vee uzun süreden beri görüşülemeyen birr akraba ile görüşme imkânının buulunmuş olacağına delalet eder.

 

Rüyada Erkek Erkeğe Öpüşme

Rüya sahibinin, yaşamış olduğu kötü olaylarrdan ötürü ruhsal olarak neredeyse çökmüş durumda bulunduğğuna, bu yüzden hayat içinde bazzı konularda ikilemde kaldığına, buu durumlardan kurtulmak için daha sakiin ve mantıklı bir şekilde düşünmesi gerrektiğine ve ancak bu şekilde harekket ederse doğru yoola gireceğine ve doğru bir kararr vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşme

Rüyayı gören şahsın, zor durumda oolduğu bir konuda ferahlığa çıkacağına, bazı kimseler ilee kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ille hayal edilen herşeye kavuşulacağınna, bu vesileyle kısa zaman içindde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ailee bireyleri arasında ara sıra yaşanmıış olan tartışmaların tatlıyya bağlanmış olacağına ve sıkıntılı günlerrin sona ereceğine rivayet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Ambar Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...