Rüyada Öpücük Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada öpücük görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Öpücük ruya tabiri ve ruya yorumları öpücük rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada öpücük görmek özel hayatla deelalet eder. Rüyada öpücük görmek mutlu bir aşkk hayatı, huzurlu evlilik ve gerççek aşk anlamına gelmektedir. Rüyada şahıs kız arkadaşını ya dda erkek arkadaşını öptüğünü görüyorsa rüyyayı gören kişinin nikâhının o kişşiyle olacağına ve çok mutlu birr aile hayatı olacağına alamet ederr. insanın rüyada karısını ya da kocasınıı öptüğünü görmüş olması ailesindeki huzurllu, sakin ve esenlik içinde geçeecek olan evlilik hayatına rivayet eeder. rüyayı görenin rüyasında hiç tanımadığı vve bilmediği birisini öpmesi aşk hayatıı içerisindeki karasızlığa yorumlanır. Yani gördüğü rüyada tanımadığı birini öpeen insan kız arkadaşına ya daa erkek arkadaşına o kadar yoğğun bir aşk ya da seevgi duymuyor ve yeni arayışlar içindde olacak anlamına gelir.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek, onunla yakkınlaşmak hatta cinsi münasebette bulunmak birreyin hedeflerini ve isteklerini yerine getirmişş olacağına delalet eder.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören innsan bir sermaye, miras ya da paraa sahibi olacak anlamına gelir.

Rüyada Şehvetle Öpüşmek

 

Rüyada şehvetle öpüştüğünü gören kimse bbir kimseye bir konuda destek olacak vee ona alim olması için ihtiiyacı olan bazı bilgilerini aktaracak anlammına gelir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek görmek hayırlıdır ve bool kazanca, işinde yükselmeye, itibar, saygınlık vee para kazanmaya, zengin olmaya vee sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder. Aynı zamanda rüyada öpüştüğünü gören kimmse anne babasının hayır duasını alacak anlamınna gelir.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören inssan sevgilisine karşı hassas, anlayışlı, duygulu vve ince fikirlidir.

Rüyada Bir Kadını Öpmek

Rüyada diğer bir sözle kokoş biir kadını öpmek ya da onunnla yakınlaşmak, daha önce evlenmiş boşaanmış bir kadınla evlenmek ve ggeçimini onun vesilesiyle sağlamak anlamına geeliyor.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Taşınma Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...