Rüyada Öpmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada öpmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Öpmek ruya tabiri ve rüya yorumları öpmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada öpmek, rüyayı gören kişi iççin hayır ve iyilik olarak yyorulur. Başarılı olmaya, sabırla çalışmanın karşılığını almayya, mutluluğu bulmaya ve huzura kavuşmayaa tabir eder. Şans olarak görülür ve rüyayı ggören insanın işlerinin istediği gibi yyürüyeceği, hayatının da planlarına müsait olarakk ilerleyeceği anlamına gelmektedir. rüyayı gören insanın yüzünün güleceği, şşansının da döneceği şeklinde kabul eedilir.

Rüyada Öpmek Sarılmak

Rüyada bir şahsı öpmek ve onaa sarılmak, gerçek ve ömrü boyu devam eedecek bir dostluğa alamet eder. rüyayı gören şahsın en zor günüünde yanında olup, elini sıkıca tutacak ve hayaat boyu bırakmayacak bir dostu olacağınna alamet eder.

Rüyada Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören kkişi, eğer öptüğü bireyi tanıyorsa onunla aarasındaki samimiyeti ilerletecek ve çok dahha yakın olacak anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi rüyasında tanımaddığı bir bireyi öptüğünü görmüş olursa eğerr bu da yeni bir dostlukk olarak açıklanır.

Rüyada Arkadaşını Öpmek

 

Rüyada arkadaşını öptüğünü gören kişi, oo arkadaşı ile hayatının sonuna kadar ağız tadıı içinde olacak anlamına gelir. kimsenin hem sevincini hem kederini ppaylaşacağı ilk kişiye tabir eder. Kafa dengi, anlayışlı, sır tutmasını biilen ve vefalı bir şahıs olan bir aarkadaşın varlığına rivayet edilir.

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek, şansın açılması ve yaaver gitmesi şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören insanın keyfinin ve sağlıığının yerine geleceğine, başarılarının artmış olacağına ve uuzun süre devam edeceğine rivayet ediilir. şahıs için çok parlak ve verimmli olacak bir dönemin yaklaştığına yorulur. Rüyada öpülen bireyi öpen kimseden ggöreceği desteğe de rivayet eder. O kimsenin cömertliği ve kadri yücce olması vesilesi ile rüya sahibinin bir sıkıntısınndan kurtulmayı başaracağına ve o kişiyye minnettar olacağına alamettir. Yüce gönüllü birine alamet eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yorulmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...