Rüyada Öpmek Öpüşmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada öpmek öpüşmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Öpmek Öpüşmek ruya tabiri ve ruya yorumları öpmek öpüşmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada öpmenin görülmüş olması etrafındaki düşmmanlara diş geçirmeye ve onlara galip gelmeye işarret edilmektedir. Genç bir erkek veya bayanın ööpülmesi sevinçli bir haber almaya, Yaşlı bir kkadının öpülmesi geçmiş zamanda yaptığı birr hatadan dolayı birinden öözür dileme şeklinde tabir olunur. Bir kadının öpülüyor olması sevmiş olduğuu insandan ilgi ve şefkat görmediğine ama buu beklenti içinde olduğuna alamet eeder.

Rüyada Sokak Ortasında Öpüşmek

Bir yanlışın kimse için pek çook kapıyı kapatacağına, insanların arkasından konuşmak veya dedikkodu yapmak yüzünden arkadaşlar ile arrasının açılmasına delalet eder.

Rüyada bebek öpmek

Rüyada bebek öptüğünü gören insan bekarr ise evlenir, bebek öptüğünü gören kiimse sevgi ihtiyacı duyan kişidir. Rüyada bebek öptüğünü gören insannın çocuğu olur. Rüyada bebek tarafından öpüldüğünün görülmesi iise kısmete ve yaşanacak güzel günlere işaaret olarak görülmektedir. Rüyada ölmüş bir bebeğin görülmesi isse içe ukde olmuş bir şey ollarak ifade edilmektedir.

Rüyada Arkadaşını Dudaktan Öpmek

 

Bir erkeğin kız arkadaşını dudağından öppmesi, aklında olmayan biri ile duuygusal yakınlık içine gireceğini, insan bekkarsa uzun zamandır tanıdığı biri iile hayatını birleştireceğini ifade eder. Bir bayanın herhangi bir erkek arkaddaşını dudağından öpmesi ise, duygusal yaşamınnda ikilemler içinde kalacağına, kafa karışıkllığı yüzünden kısmetlerini değerlendirirken zorlanacağına rivvayet eder. Bir bayanın başka bir bayan aarkadaşını dudağından öpmesi ailesine karşı geleeceğini, bir konuda ebeveynleri ile teers düşerek sıkıntı yaşıyor olacağını ifadee eder. Bir erkeğin başka bir erkek aarkadaşını dudağından öpmesi ise, günaha düşeceğğini, zevke ve lükse olan düşkkünlüğü yüzünden geleceğini düşünmeden hareket edeceğinii, maddi olarak da lüzumsuz harcamalaar yaparak borçlanacağını ifade eder.

Rüyada Bir Kadını Dudağından Öpmek

Evli bir erkeğin başka bir kadınnı dudağından öpmesi, eşine karşı duygularında zaayıflama yaşayacağına, kendisini sosyal hayata fazlassıyla kaptıracağına ve bu dönem içindee sorumluluklarını da dikkate almayacağı iiçin çocuklarına da iyi örnek olmaayacağına tabir eder. Bekar bir erkek için, yaşamış olaacağı kısa süreli bir ilişkinin kişide büyükk etkilere neden olacağına ve buu aşkı uzun seneler unutamayacağına tabirr edilir. Eşini kaybetmiş yaşlı beyler için yenidden evlenmeye ve ömürlerini bu kişiyle tamamlayaacak olmalarına işaret eder.

Rüyada Bir Hayvanı Öpmek

Çok büyük bir hayır işleneceğini bildirren rüya mutlu haberler almaya, yapılmış olan iştee muvaffak olmaya, başka birilerine yarrdım eden rüyayı gören kimmsenin kendisinin de yardıma ihtiyacı ollduğunda sıkıntı çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada çocuk öpmek

Bir bireyin rüyada çocuk öptüğünü ggörmüş olması o kimsenin çocuğun aiile efratlarından biri ile samimi biir dostluk oluşacağının ve ömür boyuu sürecek bir münasebetin göstergesi oolarak görülmektedir. Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvvetli bir biçimde öptüğünü görmüş olmması annesinden hayır, mal çoğalması vee mutluluğa işaret edilmektedir. şahıs rüyasında çocuğunun kendisini öptüğünü görmüüş ise ve o çocuk yetiişkin biri ise çocuğun anne, baabası için çok hayırlı bir evlatt olacağı ve ileride anne baabasına çok iyi bir biçimde bakacağınaa delalet etmektedir. Rüyada ölmüş bir çocuğun öpülüyor olmaası ise hasrete işaret edilmektedir. Gerçek hayatta bir şahıs çocuğuna veeya herhangi bir şeye hasret duymaktadıır.

Rüyada Tanımadığı Bir Bayanı Öpmek

Daha önce evlilik yapmış biri ilee hayatını birleştirmek, kendisinden ilgi ve şeffkat bekleyen karşı cinsten biri iile yakınlaşma yaşamak anlamına gelir. Her zaman helal para kazanan rüyaayı gören şahsın anlık bir zafiyet sonnucunda haram mal elde edeceğini, birr süre sonra duyacağı rahatsızlık yüzündden bu malı elinden çıkarıp, parasıını da kimsesiz ve yoksul insanlarlaa paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada dudaktan öpmek

Rüyada dudaktan öptüğünüz şahıs eşiniz isse bu ilişkinin hayırlı ve güzel bir biçimdde ilerleyeceğinin ve mutlu zaman geçiirileceğinin işaretidir. Eğer eşiniz ile olan münasebetleriniz kkötü ise iyi bir hale bürünecektir. Eğer rüyada dudaktan öptüğünüz insan yabbancı biri ise bu menfaate ve birinden fayddalanmaya işaret eder. Aynı şekilde rüyada yabancı bir iinsan tarafından dudaktan öpülen şahıs manevi bir boşlukktadır. Kendisini yalnız hissetmektedir. Bu amaçla tutunacak bir dal aramakktadır. Uzun süreli öpüştüğünün görülmesi bol rrızka ve mala işaret edilmektedir.

Rüyada Kardeşin Ayağını Öpmek

İş kuracak olan veya iş konnusunda yardıma ihtiyacı olan insanların aille içinden uzanacak bir el vesilesii ile bir anda refaha erecceklerine, her türlü sıkıntılarını gidereceklerine delalettiir.

Rüya tabirlerinde öpmek ve öpüşmek

Rüyada küçük bir çocuğun öpüldüğünün görüllmesi o çocuğun aile büyüklerinden biiri ile olacak münasebete ve dosstluğa işaret şeklinde yorumlanır. Rüyada erkek veya kadın kendi çocuğuunu şehvet ile öptüğünü görüyor isee bu çocuğun çok hayırlı birr evlat olacağının ve ileride annne babayı üzmeyeceğinin göstergesidir.

Rüyada öpmek hakkında genel yorumlara bakıldığğı zaman olumlu şeyler söylenilmektedir. Örneğin rüya daha önce yaşamını yitirmişş birini öperken görmek o insanın hayattta bırakmış olduğu mallardan yararlanmak vveya miras görmek olarak yorulur. Rüyada öpmek hakkında genel bir kkanı da bir ihtiyacını gidermeye ve ddüşmanı yenmeye delalet etmektedir.

Rüyada erkek öpmek

Bir kadının rüyada erkek ile öpüşme< halinde olması ve cinsel münasebetini sürdürmesi oo bireyin hayatta istediği bir amacca ulaşacağı şeklinde tabir olunuur. Eğer bu insan ile sarmaş dolaaş ise bu kişiden umduğu menfaati gerçekleştirecektir. Eğer büyük bir şehvet var iise öpen öpülenden büyük bir yardım alır, illim öğrenir. Eğer kadın erkeği şehvetsiz yani normmal bir şekilse öpüyorsa bu da hayra, güzelliklerre ve istenilen menfaate erişilmesi olarakk yorumlanır.

Rüyada Yabancı Bir Erkekle Öpüşmek

Yabancı uyruklu bir erkekle öpüştüğünü göören bekar bayanlar için kısmetlerinin artacağına, çevreleri taraffından beğenilen, herkesin dikkatini çekecek güzelliikte biri olacaklarına, iş ortamlarınnda da popüler biri haline gelecekleerine yorulur. Muradına ermek olarak da nitelenen rrüya, tanımadığı biri ile öpüştüğünü görenler için hayattlarını, mevcut aile düzenlerini riske atacaklarrı gizli işler yapacaklarına, sonucuu tahmin edemedikleri için devamlı strees yaşayacaklarına yorulur.

Rüyada ölü öpmek

Rüyada ölmüş olan birini istek vve arzu ile öpmek ölünün ameliniin iyi olduğuna ve acı çekmediiğine işaret eder. Rüyada tanımadığı bir kişinin kendisini öpptüğünü görmek ise hiç beklemediği biir yerden gelecek yardıma işaret eedilmektedir. Eğer tanıdığı bir ölünün kendisini öptüğünnü görür ise o şahsın mirassından veya tanıdığı kişiden gelecek paraaya tabir edilir. Rüyada ölünün öpülmüş olması genel itibarrı ile hayırlı işlerin olması vve ölünün amelinin temiz olması ilee alakalıdır. Bu anlamda rüyada ölü gören kkimse için iyi şeylerden bahsedilmektedir.

Rüyada Eşin Elini Öpmek

Bekar bayanlar için kendilerinden yaşça büyüük, şefkatli ve anlayışlı, iyi biri iile evlenecek olmaya, huzur içinde yaşaamaya rivayet edilir. Evli bir bayan için eşinden görecceği ilgi ve sevgiyle mutlu olacağına, evvli erkekler için eşlerinin desteği ilee her alanda başarılı biri olacaklarınna yorulur.

Rüyada bir kadının öpüldüğünün görülmesi sevdiğği bir insan tarafından gelecek selam ve iyiliğğe işaret edilmektedir. Bir şahıs rüyada süslü ve gössterişli bir kadın ile öpüştüğünü görmüş olması vee onla cinsel bir münasebet iççinde sarmaş dolaş görülmesi duul bir kadın ile evlilik yapılmasıı olarak tabir olunur. Hastalanmış olan bir kimsenin rüyada öölü birini öpmesi ecelinin yaklaştığı şeklinde açıklanmaktadır. Bekar bir insan rüyada öpüldüğünü görüüyor ise evlenme zamanı yaklaşmıştır. Rüyada tanımadığı bir ölünün öpülmesi isse hiç ummadık bir yerden gelecek iyiliğe işarret eder.

Rüyada Yaşlı bir kişinin Elini Öpmek

Herkese örnek olacak davranışlar sergileyen rüyyayı gören kişinin anne ve babaasının hayır dualarını alacağına ve buu dünyada rahat etmesinin yanı sırra, ahiret hayatında da günahlarının afffedileceğine delalet eder. Aile mensubu olan yaşı bir tannesinin elini öpmek, o kimseden ggelecek maddi yardıma, mirasa hak kazanmaaya, her zaman aile desteğini alaraak güvende olmaya rivayet eder.

Rüyada Ölmüş bir kişinin Elini Öpmek

Kendini gönül işlerine adamaya, dünyevi zevklerdden ziyade Allah yolunda olmaya özen gösttermeye, her işi severek yapmaya yorumlannan rüya, bireyin alacağı sevapların ahirettee de karşılık bulacağına, iyilikseverliği ilee herkes tarafından çok sevileceğine rivayett eder.

Rüyada Eşle Öpüşmek

Hayırlı bir rüya olmaktadır ki öözellikle yeni evli kimseler için her şeyin yoolunda gideceğine, para sıkıntısı çekmeyeceklerine, ağıız tadı içinde yaşayacaklarına yoruluur. Sevgi dolu bir ailenin habercisi ollan rüya, bekarlar için gönüllerindeki eşi bulacaklarının müjdesiini de verir. bireyin ailesinin de hoşuna gidecek, hherkesin seveceği biri ile hayatını birleştireceğine ve errken yaşta çocuk sahibi olacağına rivayyet eder.

Rüyada Halanın Elini Öpmek

Baba tarafından kalacak bir miras almmak, bir anda daha düzgün vve rahat bir hayata geçmek anlammına gelir. şahsın hayalini kurduğu her şeye kavuşacağınıı, içinde ukde kalan ne vvar ise geç olmadan yaşıyor olacağğını tabir eder.

Rüyada Arkadaşını Yanaktan Öpmek

Sevilen bir arkadaşı yanağından öpmek, onnun yaşamış olduğu mutluluğu kalpten paylaşmak, iyii ve kötü gününde o kimseenin yanında olmak ve her zaaman ona destek vermek anlamına gellir. şahıs sevmediği veya küs olduğu biir arkadaşı yanağından öperse, yakın zamanda barışaacağına, bu kimsenin kalbini almak içiin çeşitli yöntemler deneyeceğini, yaptığı bbir hata var ise da özürr dileyerek aralarındaki ilişkiyi eskisi gibbi güzel bir hale getireceğini taabir eder.

Rüyada Sevgilinin Saçlarını Öpmek

Bekar kimseler için yaşadıkları duygusal illişkideki bütün sorunları kısa sürede halledeceklerine, evlii kimseler için eşleriyle aşk tazeleyecekleerine, yaşlı kimseler için de huzzurlu bir hayata alamet eder.

Rüyada birini öpmek

Bir erkek süslü bir kadını ööptüğünü ve onunla sarmaş dolaş ollduğunu görmüş olması dul bir kadınn ile ilişki yaşamaya ve onunn mallarından payelenmeye şeklinde delalet eeder. Bir kadını öpmek ve onun ilee cinsel münasebette bulunmak sıkı birr dostluğa ve sıkı bir dostluğuun yaşanmasına işaret edilir. Bir kimse rüyasında ölmüş birini öptüğğünü görür ise mirasa delalettir. Yani büyük bir miras kapıdadır. Rüyada aile büyüklerinden bir kişinin hhuzurunda yerin öpüldüğünün görülmesi ise oo aile büyüğünün emrinde olunduğunun göstergesiidir. Bir büyüğün yanağının öpüldüğünün görülmesi ikrram da bulunmaktır. Rüyada bir ölünün şiddetli bir biççimde öpülmesi ise o kişiye hayyır ve dua olarak açıklanmaktadır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada bbir tanesinin öpülüyor olarak görülmesi başaarıya, menfaate ve hayra delalet eetmektedir.

Rüyada Çocuğunu Alnından Öpmek

Evlat sahibi olmak, çocuğunun hayrını görmeek, yaşlılar için de torunlarını sevecek kadarr uzun yaşamak anlamındadır. Eve gelen her nimetin kimsenin mmutluluğunu artıracağına, haramdan uzak yaşamanın sonucunda berekketli sofralar kurup, başka birilerine dda ikramlarda bulunulacağına yorulur. Adakları olanların dileklerine kavuşacaklarına da müjdee verir.

Rüyada Babanın Elini Öpmek

Güvende olmaya ve gelecekte de llider biri haline gelmeye, sözüne güvenilir, itibarı ilee herkesi imrendirecek, kitleleri peşinden süürükleyecek bir konuma sahip olmmaya delalet eder. Babasının elini öptüğünü gören kişilerin haanelerine dert girmez ve kazançlarının bereketi olur. Kötülüklerden korunmak, sevap işlemek, Allah’ın sevvmiş olduğu kullardan olmak anlamına gelen rüya, alıınan her türlü görevden alnının akııyla çıkmaya da yorumlanır.

Rüyada Birini Öpüp Pişmanlık Duymak

Rüya sahibinin gözünü boyayacak karşı ciinsten biri ile tanışmaya delalet eder. Yanlış bir ilişki yüzünden hayatını mahvvedecek olan rüyayı gören şahsın düşmanlarına karşı zayyıf duruma düşeceğine, yaptığı bir hattadan dolayı özür dilemek zoorunda kalmış olacağına ve ailesini üzdüğğü için nedamet duyacağına işaret eder.

Rüyada anneyi öpmek

Rüyada annenin görülmüş olması sevinçli bbir habere ve güzelliklere alamettir. Bunu üstüne annenin öpülüyor olması rrüyanın hayrını ikiye katlamaktadır. Eğer kimse rüyasında annesini öpüyor iise kötü giden işleri düzelir, başındda bir bela var ise ortaadan kaybolur, evli ise evliliğinin temellerri sağlamlaşır, bekar ise hayırlı biir izdivaç gerçekleştirir, fakir ise zennginliğe yol açılır. Annenin öpülüyor olması çok hayırlı bbir rüyadır. Ölmüş olan annenin öpülmesi ise hayırrlı amele ve güzel günlere alaamet eder. Rüyada ölmüş annesini öptüğünü gören şahhıs maddi durumuna göre hayır veermelidir. Ufak bir sadaka da bu kkonuda önemlidir.

Rüyada ayak öpmek

Rüyada ayak öpüldüğünü görmek büyük birr aile bireyi tarafından bir hhayırlı işe girmeye işaret etmektedir. Eğer şahıs rüyada babasının veya annesinnin ayağını öpüyor ise onlar taraafında rıza görmüş ve helalleşmiş kişiilerdir. İşsiz olan ve gördüğü rüyada ayyak öptüğünü gören insan iş saahibi olacaktır. Eğer işi var ise işinde ççok başarılı noktalara erişecektir.

Rüyada sevgiliyi öpmek

Kişi rüyada sevmiş olduğunu öptüğünü göörüyor ise bu uzun soluklu ve mutllu bir evliliğin yaşanacağına işaret eedilmektedir. Uzun süre ve şehvetle öpmek mallarıın artmasına ve zengin olmaya tabir olunuur. insan sevgiliyi yanaktan öpüyor ise buu bireyin ömrü uzun olacaktır ve saağlıklı bir biçimde uzun seneler yaşayacaktırr. insan sevdiğini anlından öpüyor ise buu ayrılığa delalettir. kimse sevdiği insanın elinden öpüyor isee bu uyumlu ve kaliteli bir yaşşamın göstergesidir.

Rüyada Annenin Elini Öpmek

Çok güzel bir rüya olduğu ggibi, insan için her şeyin en hayırlısınnın gerçek olacağına, annesinin ve bbabasının etmiş olduğu dualarla sırtının yeree gelmeyeceğine, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğiine işaret eder. Hasta insanlar için şifaya tabir edileen rüya, yoksul insanlar için gelir kapılarıının sonsuza dek açılabileceğine ve ffakirlikten kurtulacaklarına tabir edilir. Evlatlarına örnek bir ebeveyn olacak rrüyayı görenin aile değerlerini her şeyin üzeerinde tutacağına da alamet eder.

Bir kimse sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görüyoor ise büyük bir paranın gelleceği düşünülmektedir. Sevdiğini yanağından ve anlından öpen kimsee ise helal para kazanıyordur vee bunu yiyordur. Gösterişli bir kadını öptüğünü gören errkek dul bir bayan ile aaynı yatakta yatacaktır. Şeklinde yorulur. Bir hizmetliyi öpmek ise patronu ilee sıcak ilişkiler yaşamaya delalet etmmektedir. Bir kadının bir erkeği öptüğünü görmmüş olması ve onunla çok sammimi olması dünya hayatında gerçekleşmesini çook istediği bir şeyin gerçekleşmiş oolacağına haber verir.

Rüyada Kayınvalide’nin Elini Öpmek

Rüya sahibinin görücü usulü bir eevlilik yapacağına ve çok mutlu olacağğına işaret eder. Eşi tarafından el üzerinde tutulmak, sıkınntı nedir bilmeden yaşamak anlamına daa gelir.

Rüyada Sevgilinin Boynunu Öpmek

Dillere destan bir aşk yaşayarak evlenmeyee, düğün dernek kurarak mutlu bbir aile birliği sağlamaya yorumlanır. İşini yarına bırakmayan rüyayı gören kkişinin aldığı sorumlulukları harfiyen yerine getirmesii yüzünden işte de dilediği giibi kariyer yapacağına, amirleri veya yöneticiilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine rivayeet eder.

Rüyada Eşle Yanaktan Öpüşmek

Aile terbiyesi almış, kul hakkı yyemeyen, anne ve babasına hürmette eksiklik göstermeyenn, kimsenin ahını almayan biri ilee evlenmek anlamına gelir. İslamiyet ile ilgili engin bilgi sahhibi olan biri ile tanışmak ve bbir anda hayatını değiştirmek demek olaan rüya, insanın yepyeni bir yyola girerek daha güçlü bir imann gücüne kavuşacağını, yaptığı her hhatayı fark ederek, bundan sonraki yaaşamında çok daha iyi bir iinsan olmaya gayret edeceğini de alamett eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Sakal Traşı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...