Rüyada Övülmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada övülmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Övülmek ruya tabiri ve rüya yorumları övülmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada övülmek, rüyayı gören kimsenin, işş hayatında ve sosyal hayatında karşısıına çıkacak bir sorun için yaardım alacağına ve bu şekilde mennfaat sağlayacağına tabir eder. Bu menfaatin, yapılmak istenen bir işş için ekonomik destek sağlamak, işyerri açmak için gereken bir izzni almak ya da bir orrtaklığa girmek olacağına delalet eder.

Rüyada İtibar Görmek

Rüyada itibar görmek, rüyayı gören insanınn, yaptığı güzel ve iyi şeyleer vesilesiyle insanlar arasında mütevazi biiri olarak tanınmasına ve insanlar araasında saygı ve sevgi görmesine yorumlaanmaktadır.

Rüyada Saygı Görmek

Rüyada saygı görmek, yapılmış olan işlerr, ortaya konulan projeler ve gerçekleştirilen çaalımlara vesilesiyle insanlar arasında çok tanınaan ve çok sevilen birisi ollup büyük bir başarı kazanarak şann ve şöhret sahibi olunacağına allamet eder.

Rüyada Düşman Tarafından Övülmek

Rüyada düşman tarafından övülmek, insanlar taraafından rüyayı gören şahıs ile dalga geçilmesine vve alay edilmesine delalet eder.

Rüyada Orta Yaşlı Biri Tarafından Övülmek

 

Rüyada orta yaşlı biri tarafından övüülmek, iş hayatında yaşanacak sıkıntılar ve parra ile ilgili sorunlardan ötürü zarrar görülmüş olacağına ve iflas edipp büyük bir maddi kayba uğranaccağına delalet edilir.

Rüyada İnsanlara Dünyalıktan Ötürü İtibar Görmek

Rüyada insanlara dünyalıktan ötürü itibar edden kimsenin, din hakkında konularda eeksikliğine ve sosyal hayatta ve ailee hayatında saçmasapan şeyler ile uğraaşıp aile huzurunu bozmaya delalet edeer.

Rüyada Kendini Halka Övmek

Rüyada kendini halka övmek,  rüya ssahibinin, Allah yolundan sapacağına, iş hayatında günah işleyeceğinne ve yaptığı işlerden gururlanıp kibirleneceeğine yorumlanır.

Rüyada Değersiz Birine İtibar Etmek

Rüyada değersiz birine itibar etmek, rüyayyı gören şahsın etrafında değer bilmeyeen, aklı kıt, kötü düşünceli vve anlayışsız kimselerin olduğuna ve buu insanlar yüzünden zarar görülmüş olaccağına delalet edilir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Çocuk Emzirmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...